Hotel Kaya ligt in Les Belleville in de bergen. Bezoek culturele hoogtepunten Museum of Popular Traditions en Musée de l'Opinel. Daarnaast kun je ook enkele van de lokale activiteiten beleven bij Wintersportplaats Val Thorens en Plans. Reis je met kinderen? Overweeg dan La Folie Douce en Aquamotion Courchevel. Er zijn mogelijkheden zat in deze regio, zoals langlaufen en skiën. Je kunt er ook voor kiezen om te gaan sneeuwscooteren of sneeuwschoenwandelen. Bekijk onze reisgids voor Reberty
Village de Reberty, les Menuires, Les Belleville, Savoie, 73440
In de buurt
Plans
1 min. wandelen - 0.0 km
Menuires-skilift
6 min. rijden - 2.8 km
Montaulever
1 min. wandelen - 0.0 km
Mont de la Chambre-skilift
6 min. wandelen - 0.6 km
Bruyeres 1-gondel
19 min. wandelen - 1.6 km
Lokaal vervoer
Station Petit-Coeur-la-Léchère - 37 min. rijden
Restaurants
Le Comptoir
19 min. wandelen
La Ferme de Reberty
7 min. wandelen
Chalet Du Sunny
13 min. rijden
Le Belleville
17 min. wandelen
Skilt bar
17 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Kaya
Hotel met een chique stijl en een boetiekstijl vlak bij Wintersportplaats Val Thorens
Bij Hotel Kaya zijn er de volgende voorzieningen: een bibliotheek, een droogkuis/wasserijservice en een open haard in de lobby. Skiërs en snowboarders kunnen kun hart ophalen bij dit hotel met toegang tot de piste, skipasservice en skiverhuur. Trakteer jezelf op een body scrub, een massage of een body wrap bij het wellnesscentrum ter plaatse. Ga lekker eten bij een van de twee restaurants ter plaatse. Ze serveren er ontbijt, lunch en diner, en je geniet er van een kindermenu. Gratis wifi in de kamer, een bar en een fitnesscentrum zijn beschikbaar voor alle gasten.
Andere voordelen zijn:
Een binnenzwembad met ligstoelen
Een ontbijtbuffet (toeslag), valetparkeerservice en een babysitter/kinderoppas (toeslag)
Massage- en behandelingsruimtes, bagageopslagruimte en een lift
Een kruier/portier, meertalig personeel en een televisie in de gemeenschappelijke ruimte
Kamervoorzieningen
De 50 kamers bieden leuke bijkomstigheden zoals airconditioning en badjassen, bovenop faciliteiten zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
Kinderstoelen en gratis kinderbedden
Badkamers met gratis toiletartikelen en haardrogers
Lcd-televisies met satellietzenders en een dvd-speler
Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi en kabelinternet
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Er gelden hoogtebeperkingen voor parkeren ter plaatse
Overdekt valetparkeren ter plaatse (EUR 30 per nacht)
Beperkte gelegenheid voor valetparkeren ter plaatse
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 07.30 uur tot 10.30 uur: EUR 28 voor volwassenen en EUR 14 voor kinderen
2 restaurants
Een bar/lounge
Snackbar/delicatessenwinkel
Restaurants ter plaatse
La Terrasse
Le K
Dingen om te doen
Bibliotheek
Biljart/pooltafel
Binnenzwembad
Sauna
Ski-opslag
Skipassen
Skiverhuur
Sportschool
Stoombad
Toegang tot skipiste
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Volledig uitgeruste spa
Gezinsvriendelijk
Babybed in de kamer
Babyspeelgoed
Binnenzwembad
Dvd-speler
Geluiddichte kamers
Kinderopvang (toeslag)
Kinderspeelgoed
Kinderspelletjes
Kinderstoel
Snackbar/delicatessenwinkel
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Geen schoonmaakservice
Meertalig personeel
Portier
Zakelijke diensten
65 vierkante meter aan conferentieruimte
Buiten
In de bergen
Ligstoelen aan het zwembad
Volledig uitgeruste spa
Aromatherapie
Behandelingsruimtes voor koppels
Body scrubs
Body wraps
Gezichtsbehandelingen
Hydrotherapie
Manicures/pedicures
Massage
Sauna
Spabehandelingsruimtes
Turks bad
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijk zwembad
Rolstoeltoegankelijke lounge
Rolstoeltoegankelijke openbare wasruimte
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Meer
1 gebouw
5 etages
Open haard in de lobby
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Gratis babybed
Badkamer
Badjassen
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Privébadkamer
Entertainment
Dvd-speler
Lcd-tv met satellietzenders
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Bureau
Geluiddichte kamers
Kluisje
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf 16.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Renovaties en sluitingen
De accommodatie is gesloten van 13 april tot 5 december.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 25 per huisdier, per dag
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
1 in totaal
Er is een voer- en drinkbak beschikbaar
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 2.86 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 18 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 28 voor volwassenen en EUR 14 voor kinderen
Valetparkeerkosten: EUR 30 per nacht
Toeslag voor huisdieren: EUR 25 per huisdier, per dag
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Geluidsdichte kamers kunnen niet gegarandeerd worden.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een rookmelder
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Je dient vooraf te reserveren voor massagebehandelingen en spabehandelingen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren.
Nationale beoordeling
ATOUT France, het Franse Bureau voor Toerisme, heeft aan deze accommodatie een officiële sterrenclassificatie toegekend.
Veelgestelde vragen
Beschikt Hotel Kaya over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een binnenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Kaya?
Ja, bij dit hotel zijn huisdieren toegestaan (maximum 1 in totaal). Er geldt een toeslag van EUR 25 per huisdier, per dag. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Valetparkeren is mogelijk tegen een toeslag van EUR 30 per nacht.
Hoe laat kan ik bij Hotel Kaya inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Kaya uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Hotel Kaya?
Dit hotel in Les Belleville biedt rechtstreeks toegang tot de pistes en ligt in de bergen, op 2 km afstand van Plans, Mont de la Chambre-skilift en Roc des 3 Marches 1-gondel. Ook Bruyeres 1-gondel en Menuires-skilift liggen op 3 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Kaya
9,0
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,4
Netheid
8,2
Locatie
9,0
Personeel en service
9,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 63 van 96 beoordelingen
10 - Uitstekend
63
Gastenscore: 8 - Goed. 23 van 96 beoordelingen
8 - Goed
23
Gastenscore: 6 - Redelijk. 6 van 96 beoordelingen
6 - Redelijk
6
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 96 beoordelingen
4 - Matig
1
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 3 van 96 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
3
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
BENJAMIN
26 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
It's great for families with young children. It has a great restaurant and location
BENJAMIN
6 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
6/10 – Matig
Olga
16 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service
Mountain View was impressive
Olga
12 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Alex
13 apr 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Had a great stay at Hotel Kaya and enjoyed the excellent restaurant and pool & spa
Alex
5 nachten verbleven in april 2023
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
Allen
7 apr 2026
Negatief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The front desk charged me for 5 days of skiing and was only there 3 days! Would not refund the mistake they made. Very unprofessional and rude. Will never stay here again.
Allen
4 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Hazel
4 apr 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great ski hotel
Love this excellent hotel on the ski slopes. So convenient. Love the spa for after skiing. Great breakfast and restaurant.
Michael
7 nachten verbleven in januari 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Luis Gustavo
20 jan 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Excelente opção de hotel, com muito conforto
Tudo muito bom, quarto amplo, luxuoso, com cama e travesseiros confortáveis, banheiro de ótimo tamanho e com banheira. Hotel silencioso, com ótimo atendimento tanto no restaurante quanto no bar, além da excelente gastronomia. Café da manhã delicioso e cardápio variado todas as noites.
Luis Gustavo
2 nachten verbleven in januari 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Emma
8 apr 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Lovely rooms. Clean and quiet. Delicious omelette from the chef at breakfast.
Emma
4 nachten verbleven in april 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Rolf
11 apr 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
I heard from a friend about Kaya and it was amazing. Impeccable service and friendliness from the staff. And the breakfast: A perfect 10
Rolf
4 nachten verbleven in april 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
7 apr 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great location, perfect hotel for families
This hotel is at the end of a red run so great for getting on and off the slopes. The hotel is situated in a better area for skiing as everywhere else seemed overly busy, its easy to go to all areas in the 3 valleys using the lifts around. There is a bus that stops outside the hotel which will take you down into the town too. The facilities and restaurant are 10/10, I'll definitely be returning to Hotel Kaya in future.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in maart 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
6 apr 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Good hotel - excellent staff!
Spent a week here. The staff were amazing, notably those at the front desk!
The hotel was fine, good location. Food choices were ok - not the best for vegatarians but they tried to accommodate which is all you can ask for.
Rooms were ok too - although windows don’t keep the noise out so you hear the snow trucks late at night and early morning, and when it’s windy, you will most definitely hear it!
Geverifieerde reiziger
7 nachten verbleven in maart 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Zachary
17 apr 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This was our second visit to Kaya. It won't be our last. The staff were incredible. The location is breathtaking and the access to the 3 Valleys is perfect. Facilities ticked every box. Really nice pool, steam room and sauna. the breakfast filled us up for a long day on the mountains. The evening meals weren't the best value compared to nearby restaurants but were still delicious. This place is an absolute winner.
Zachary
5 nachten verbleven in april 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Luc
14 apr 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Extra! Tout est parfait.
Excellent séjour de 3 nuits pendant lequel nous avons été surclassé dans une suite kaya. Donc bel espace de 40m2 environ, avec pas mal de rangements et de porte manteaux , très pratique au ski. Salle de bain top et vue panoramique que la Masse, plein sud. À notre demande un petit frigo a été installé. Petit dej magnifique . Situation top sur les pistes avec local à ski assez grand. On a pas pu faire de massage au spa faute de dispo mais le sauna était spacieux et très chaud. La piscine pas assez chaude pour nous par contre. Tout le personnel est top . La boutique dans le hall est bien achalandée et a des articles sympas. Je recommande l’hôtel à 100%.
Luc
3 nachten verbleven in april 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Ton
25 jan 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Mooi gelegen hotel. Ski in en out. Bijzonder vriendelijk personeel. Prachtige comfortabele kamers. Uitstekend ontbijt en diner.
Ton
7 nachten verbleven in januari 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Philippe
17 apr 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Personnel très gentil, disponible et accueillant.
Très bon restaurant et petit déjeuner.
Seul bémol, l’oubli de chauffer nos chambres avant notre arrivée…
Philippe
2 nachten verbleven in april 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Denisa
29 mrt 2022
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent facilities for skiing. Easy to get on and off the slopes. Beautiful and cozy rooms. Very filling breakfast witha gorgeous view of the skopes! Would definitely return for another ski holiday.
Denisa
4 nachten verbleven in maart 2022
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Thierry
28 feb 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Au top
Très bien. Personnel très pro , très proche et attentif envers le client. Très familial. Je recommande sans hésiter.
Thierry
7 nachten verbleven in februari 2022
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Benoit
31 jan 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Top
Très belle déco, petit déjeuner top, personnel poli, souriant, et efficace; chambre spacieuse, très beau 4 étoiles
Benoit
2 nachten verbleven in januari 2022
Geverifieerd
8/10 – Goed
Philippe
24 jan 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Non respect des mesures sanitaires
Chambre suite Kaya parfaite rien à dire. Par contre, en période de pandémie Covid, le personnel de l’hôtel ne faisait JAMAIS respecter aux résidents de l’hôtel le port du masque dans les lieux communs, y compris dans la salle de restaurant où nous prenions le petit déjeuner. C’est à dire qu’il y avait tout un groupe qui ne respectait jamais le port du masque dans la salle de restaurant lors du p’tit dej. Pas de masque, des gens qui mangeaient au dessus de l’îlot central où se trouvaient les différentes victuailles. Le responsable du restaurant m’a dit qu’il avait oublié d’afficher le port du masque obligatoire, ce n’est pas pour autant qu’il a fait ce qu’il fallait pour faire respecter cela.
Philippe
5 nachten verbleven in januari 2022
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Samantha
3 feb 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Fabulous hotel
We had a wonderful stay, the staff were extremely helpful in all situations and warm and friendly, I would say more friendly than I have generally experienced in France. In particular Kevin behind the bar and Stefan the chef went out of their way to ensure everything was as perfect as it could be.We had a celebratory dinner one evening and the food was exceptional. Great features, such as the spa and ski lockers, ski in and out and afternoon coffee and cakes made it the best ski hotel I have stayed in France to date and would highly recommend. We will definitely return.
Samantha
4 nachten verbleven in januari 2020
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
3 feb 2020
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
L’emplacement, le personnel le petit-déjeuner la piscine
Manque peut-être un jacuzzi
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in januari 2020
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Frederik
31 jan 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Outstanding
Very comfortable hotel in Ann outstanding position. Super friendly and attentive staff. Feels like home. would definitely return.
Frederik
3 nachten verbleven in januari 2020
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
23 apr 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We found both the locations and service received to be very good
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in april 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Amanda
7 apr 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Wonderful stay and highly recommended!
Amazing stay, the hotel was perfect, the staff were all lovely and friendly and the facilities were all designed to maximise convenience and comfort. We would definitely love to return and it really felt like a home away from home! The location was also perfect, right on the slopes, with the free shuttle literally outside the hotel entrance.
Amanda
3 nachten verbleven in april 2019
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
30 mrt 2019
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice bar area with open fire. Contemporary decor. Great views from my balcony.
Nice breakfast
Excellent staff.
Nice pool