150m from ski slopes, 2nd floor, view swimming pool, balcony, 29m², Val Thorens
In de Noordelijke Alpen van Frankrijk, in Val Thorens, is de residentie La Reine Blanche gelegen bij de Ingang van het reosrt, met een uitzonderlijke ligging, in een kalme wijk. Op 200 meter van het winkelcentrum en het sportcentrum van Caron. Directe toegang tot de skipistes. Op de plattegrond van het resort: . gemiddelde oppervlakte 29 m². 2e verdieping. orientatie : zuid. Uitzicht zwembad. woonkamer met sofa, eethoek. kamer met 2 persoons bed (140*180), schuifdeuren. cabine met 2 stapelbedden (80*180). keukenblok met oven, vaatwasser, electrische keukenplaten, koelkast. badkamer met bakuip. gescheide toilet. balkon. De bedden op hoogte zijn niet geschikt voor kinderen onder de 6 jaar.
dit appartement ligt in Val-Thorens in de bergen. Wintersportplaats Val Thorens en Skigebied Méribel zijn zeker een bezoekje waard als je graag een activiteit wilt doen. Bowling van Val Thorens en La Folie Douce zijn ook een bezoek waard. Benut je tijd goed door deel te nemen aan activiteiten zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes, mountainbiken en bergbeklimmen. Bekijk onze reisgids voor Val-Thorens
Station Moûtiers Salins Brides les Bains - 50 min. rijden
Restaurants
La Maison Blanche
5 min. wandelen
Résidence Pierre & Vacances Les Temples du Soleil
5 min. wandelen
la maison Val Thorens
5 min. wandelen
Le Vieux Chalet
5 min. wandelen
Jasper
5 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij 150m from ski slopes, 2nd floor, view swimming pool, balcony, 29m², Val Thorens?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij 150m from ski slopes, 2nd floor, view swimming pool, balcony, 29m², Val Thorens inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 17.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij 150m from ski slopes, 2nd floor, view swimming pool, balcony, 29m², Val Thorens uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat 150m from ski slopes, 2nd floor, view swimming pool, balcony, 29m², Val Thorens?
Dit appartement ligt in de bergen, vlak bij Glacier en Wintersportplaats Val Thorens. Ook Centre Sportif de Val Thorens en Bowling van Val Thorens liggen op 10 minuten wandelen.