Geheel appartement

10m from ski slopes, floor -2, view ski slopes, balcony, 23m², Méribel-Mottaret

Fotogalerie voor 10m from ski slopes, floor -2, view ski slopes, balcony, 23m², Méribel-Mottaret

Bergzicht vanaf een balkon met houten balustrade, uitkijkend over een vallei met dichte bossen en besneeuwde toppen.
Een modern gebouw met een gevel van natuursteen, houten balkonnes en een bord waarop “LES PROVERES” staat.
Een besneeerd berglandschap met een skilift, een houten terras en een heldere lucht.
Een kleine keuken met houten kastjes, een eettafel met stoelen en een bank met decoratieve kussens.
Een compacte keuken met houten kastjes, een magnetron, een spoelbak en een kleine koelkast.

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Parking beschikbaar

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

10m from ski slopes, floor -2, view ski slopes, balcony, 23m², Méribel-Mottaret

  • In de Noordelijke Alpen van Frankrijk, in Mottaret, is de residentie Les Proveres gelegen in de wijk Laitelet langs de pistes en dichtbij de winkels van deze wijk. U geniet van een rustige en kalme omgeving. De toegang gaat te voet via de téléporté Les Chalets of gratis pendeldiensten. U bent in 20 min te voet in het centrum van het resort gemiddelde oppervlakte 23 m². Verdieping -2. orientatie : zuid. Uitzicht ski piste. hal. woonkamer met bedbank (140*190), radiator, radio. slaapnis met opklapbed. keuken met raclette set, koffiezetapparaat (dolce gusto), combi magnetron, broodrooster, vaatwasser, inductiekookplaten, koelkast. badkamer. gescheide toilet. balkon met tafel.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit appartement ligt in Les Allues in de bergen. Skigebied Méribel en Wintersportplaats Val Thorens zijn zeker een bezoekje waard als je graag een activiteit wilt doen. La Folie Douce en Bowling van Val Thorens zijn ook een bezoek waard. Zoek de natuur op tijdens activiteiten zoals mountainbiken, bergbeklimmen en het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Les Allues
Meer appartementen in Les Allues
Kaart
Méribel - Les Allues, Auvergne-Rhône-Alpes

In de buurt

  • Een besneeuwde bergstad 's nachts, met verlichte gebouwen en een skipiste op de achtergrond.
    Combes
    1 min. wandelen - 0.0 km
  • Een besneeuwde bergstad 's nachts, met verlichte gebouwen en een skipiste op de achtergrond.
    Arolles
    1 min. wandelen - 0.0 km
  • Een besneeuwde bergstad 's nachts, met verlichte gebouwen en een skipiste op de achtergrond.
    Chalets Gondel
    5 min. wandelen - 0.4 km
  • Wegwijzer met 'Méribel' erop, voor een achtergrond van met sneeuw bedekte bergen en een helderblauwe lucht.
    Skigebied Méribel
    14 min. wandelen - 1.2 km
  • Pas du Lac 1 skilift
    3 min. wandelen - 0.3 km

Lokaal vervoer

  • Station Notre-Dame-de-Briançon - 33 min. rijden

Restaurants

  • Pizzeria Du Mottaret
    8 min. wandelen
  • Le Chrismaran
    7 min. wandelen
  • Jacks Bar
    8 min. rijden
  • La Folie Douce
    20 min. rijden
  • Le Grand Lac
    33 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij 10m from ski slopes, floor -2, view ski slopes, balcony, 23m², Méribel-Mottaret?

Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij 10m from ski slopes, floor -2, view ski slopes, balcony, 23m², Méribel-Mottaret inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 17.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij 10m from ski slopes, floor -2, view ski slopes, balcony, 23m², Méribel-Mottaret uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat 10m from ski slopes, floor -2, view ski slopes, balcony, 23m², Méribel-Mottaret?

Dit appartement in Les Allues biedt rechtstreeks toegang tot de pistes en ligt in de bergen, op 10 minuten wandelen van Combes, Arolles en Chalets Gondola. Ook Skigebied Méribel en Pas du Lac 1 Ski Lift liggen op 2 km afstand.