Geheel appartement

10m from ski slopes, 6th floor, balcony, ski locker, 30m², Méribel-Mottaret

Fotogalerie voor 10m from ski slopes, 6th floor, balcony, ski locker, 30m², Méribel-Mottaret

Een besneeuwde bergdorp met houten huisjes en een heldere lucht.
Een slaapkamer met een bed, kussens, een nachtkastje, een wandlamp, een lijst met een foto en een houten plafond.
Een gezellig chalet met een bank, een eettafel en uitzicht op met sneeuw bedekte bergen.
Een houten interieur met een eettafel, stoelen, een aan de muur gemonteerde televisie, een keukenhoek en een lamp.
Een gezellige kamer met een houten wand, een grijze bank met rode en witte geruite kussens, een houten stoel en twee vloerlampen.

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Parking beschikbaar

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

10m from ski slopes, 6th floor, balcony, ski locker, 30m², Méribel-Mottaret

  • In de Noordelijke Alpen van Frankrijk, is de residentie Le Pralin (les Sentiers de Tueda) ideaal gelegen opdat u met de ski's aan de voet kunt vertrekken: u hoeft enkele een plein over te steken op om de pistes te komen. De residentie bevindt zich net boven het winkelcentrum van Chatelet. De dichtsbijzijnde bushalte van Mottaret is op enkel 100 m. Het centrum met alle activiteiten is eveneens dichtbij de residentie gelegen. gemiddelde oppervlakte 30 m². 6e verdieping. orientatie : zuid. Verdieping 0 : woonkamer met pull-out sofa (80*190). cabine met 2 stapelbedden (80*190). keukenblok met boiler, koffiezetapparaat, grill magnetron, broodrooster, vaatwasser, 4 keramische kookplaten, koelkast. badkamer met bakuip, WC. balkon. Verdieping 1 : kamer met 2 persoons bed (140*190), badkamer. De bedden op hoogte zijn niet geschikt voor kinderen onder de 6 jaar.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit appartement ligt in Les Allues in de bergen. Skigebied Méribel en Wintersportplaats Val Thorens zijn zeker een bezoekje waard als je graag een activiteit wilt doen. La Folie Douce en Bowling van Val Thorens zijn ook een bezoek waard. Zoek de natuur op tijdens activiteiten zoals mountainbiken, bergbeklimmen en wandelen. Bekijk onze reisgids voor Les Allues
Meer appartementen in Les Allues
Kaart
Méribel - Les Allues, Auvergne-Rhône-Alpes

In de buurt

  • Een besneeuwde bergstad 's nachts, met verlichte gebouwen en een skipiste op de achtergrond.
    Combes
    1 min. wandelen - 0.0 km
  • Een besneeuwde bergstad 's nachts, met verlichte gebouwen en een skipiste op de achtergrond.
    Arolles
    1 min. wandelen - 0.0 km
  • Een besneeuwde bergstad 's nachts, met verlichte gebouwen en een skipiste op de achtergrond.
    Chalets Gondel
    6 min. wandelen - 0.6 km
  • Wegwijzer met 'Méribel' erop, voor een achtergrond van met sneeuw bedekte bergen en een helderblauwe lucht.
    Skigebied Méribel
    14 min. wandelen - 1.2 km
  • Pas du Lac 1 skilift
    8 min. wandelen - 0.7 km

Lokaal vervoer

  • Station Notre-Dame-de-Briançon - 31 min. rijden

Restaurants

  • Pizzeria Du Mottaret
    12 min. wandelen
  • Le Chrismaran
    8 min. wandelen
  • Jacks Bar
    6 min. rijden
  • La Folie Douce
    17 min. rijden
  • Le Grand Lac
    31 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij 10m from ski slopes, 6th floor, balcony, ski locker, 30m², Méribel-Mottaret?

Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij 10m from ski slopes, 6th floor, balcony, ski locker, 30m², Méribel-Mottaret inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 17.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij 10m from ski slopes, 6th floor, balcony, ski locker, 30m², Méribel-Mottaret uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat 10m from ski slopes, 6th floor, balcony, ski locker, 30m², Méribel-Mottaret?

Dit appartement in Les Allues biedt rechtstreeks toegang tot de pistes en ligt in de bergen, op 5 minuten wandelen van Combes, Arolles en Pas du Lac 1 Ski Lift. Ook Skigebied Méribel en Chalets Gondola liggen op 2 km afstand.