Gehele woning
The Coach House - 5 min walk from the Market Town
Dit vakantiehuis in Leominster is voorzien van een keuken
Fotogalerie voor The Coach House - 5 min walk from the Market Town





Beoordelingen
10 op 10 –
Uitzonderlijk
Gehele woning
1 slaapkamer2 badkamersMax. aantal: 4
Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 161
inclusief belastingen en toeslagen
31 jan - 1 feb
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Tranquil Farlow Retreat, Sleeps 4 With Parking
Tranquil Farlow Retreat, Sleeps 4 With Parking
- Keuken
- Wasmachine
- Droogkast
- Parking inbegrepen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Over deze buurt
Leominster, Herefordshire
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over The Coach House - 5 min walk from the Market Town
Beoordelingen
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Meer informatieOpent in een nieuw venster10
Netheid
10
Locatie
10
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Beoordelingen
29 mrt 2025
Positief: Netheid
1 nacht verbleven in maart 2025
10/10 – Uitstekend
E F.
31 mei 2024
Positief: Netheid
Perfect
E F.
2 nachten verbleven in mei 2024
10/10 – Uitstekend
Jane
Reisde met familie
26 jun 2023
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Jane
1 nacht verbleven in juni 2023




