Chalet Bijou+ 1 OG Appartement/Fewo, Dusche, WC, 2 Schlafräume by Interhome
Het aantal kamers in het huis bedraagt: 3. Geniet van rustige momenten op het bijbehorende balkon. De woning is voorzien van een vaatwasser. De woning is voorzien van een waterkoker. De accommodatie beschikt over een diepvriezer. De accommodatie beschikt over een koelkast. De accommodatie beschikt over internettoegang, die u kunt gebruiken. De accommodatie beschikt over een bakoven. De woning is voorzien van een raclette-oven. Het pand beschikt over een broodrooster.
In prijs inbegrepen: Bedlinnen (Eerste set) ERV annuleringsverzekering Eindschoonmaak (De basisschoonmaak wordt altijd door de gast gedaan) Toeristenbelasting Interhome plant 100'000 m2 bloemenveld om de bijen te redden Hout (2026-10-22 - 2026-10-30)
#CH3775.922.1
Gelijkaardige accommodaties
Bergecho EG Mitte Appartement/Fewo, Bad, WC, 1 Schlafraum 2 Bettwohnung by Interhome
Lenk
Bergecho EG Mitte Appartement/Fewo, Bad, WC, 1 Schlafraum 2 Bettwohnung by Interhome
dit appartement ligt in het stadscentrum en bij de zee in Lenk. Bezoek Skigebied Metsch en Skigebied Lenk-Betelberg als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Diemtigtal Natuurpark en Gruyère Pays-d'Enhaut Regionaal Natuurpark. Bekijk onze reisgids voor Lenk
Zijn huisdieren welkom bij Chalet Bijou+ 1 OG Appartement/Fewo, Dusche, WC, 2 Schlafräume by Interhome?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoe laat kan ik bij Chalet Bijou+ 1 OG Appartement/Fewo, Dusche, WC, 2 Schlafräume by Interhome inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Chalet Bijou+ 1 OG Appartement/Fewo, Dusche, WC, 2 Schlafräume by Interhome uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Chalet Bijou+ 1 OG Appartement/Fewo, Dusche, WC, 2 Schlafräume by Interhome?
Dit appartement ligt in het centrum van Lenk, op 15 minuten wandelen van Skigebied Metsch en Lenk Metsch-skilift. Ook Toeristisch Centrum Lenk-Simmental en Wallbach Bad liggen op 5 km afstand.