Ramita Villa Legian by Madhava bevindt zich in Dewi Sri, een wijk in Legian, en ligt vlak bij het strand. Eat Street en Seminyak-plein zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Legian Beach en Seminyak Beach. Waterbom Bali en Nuanu Creatieve Stad zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Legian
1 Jalan Pandawa 1, Legian, Kuta, Legian, Bali, 80361
In de buurt
Jalan Legian
4 min. wandelen - 0.4 km
Legian Beach
13 min. wandelen - 1.1 km
Seminyak Beach
7 min. rijden - 1.7 km
Sunset Star
7 min. wandelen - 0.7 km
Garlic Lane
9 min. wandelen - 0.8 km
Lokaal vervoer
Denpasar (DPS-Ngurah Rai Intl.) - 22 min. rijden
Restaurants
Warung Cahaya
6 min. wandelen
Ibab Bali
8 min. wandelen
Sate Babi Bawah Pohon
6 min. wandelen
Warung Melati
6 min. wandelen
Gourmet Cafe
6 min. wandelen
Over deze accommodatie
Een plek voor jezelf
Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
Ramita Villa Legian by Madhava
Deze villa heeft niet alleen een binnenzwembad, maar ook een buitenzwembad en een droogkuis/wasserijservice. Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes en gratis parkeerplaatsen worden ook voorzien. Je vindt er ook een televisie in de gemeenschappelijke ruimte. De villa's beschikken naast een privézwembad over gratis wifi en een kitchenette. 3 badkamers en een eetruimte zijn standaard beschikbaar, net als een smart-tv met digitale zenders.
Elke kamer met airconditioning in Ramita Villa Legian by Madhava is voorzien van een privézwembad. Alle kamers in deze villa met 3,5 sterren hebben kitchenettes met een koelkast, een kookplaat, een eetruimte en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een douche.
In deze villa in Legian is wifi gratis. Elke smart-tv heeft digitale zenders. Een schoonmaakservice is dagelijks beschikbaar.
De locatie beschikt over een binnenzwembad en een buitenzwembad.
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar
Kitchenette
Koelkast
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Oven
Waterkoeler
Slaapkamers
3 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
3 privébadkamers
Douche
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Zeep
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Woonkamer
Entertainment
Smart-tv met digitale zenders
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Wasvoorzieningen
Droogkuis/wasserijservice
Comfort
Airconditioning
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Geen lift (gelijkvloerse accommodatie)
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkingen)
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaats
Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Toegankelijkheidsvoorzieningen in de kamer
Aparte rookruimtes
Diensten en faciliteiten
Dagelijkse huishoudservice
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
Waterkoeler
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf 14.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je dient de accommodatie te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Renovaties en sluitingen
In overeenstemming met de lokale wetgeving mogen alle bezoekers tijdens de Dag van de Stilte (Nyepi) gedurende 24 uur (vanaf 06.00 uur) de accommodatie niet verlaten. De Dag van de Stilte valt normaal in maart of april (datums wijzigen elk jaar). Op die dag kan er niet ingecheckt of uitgecheckt worden. Ngurah Rai-luchthaven (Internationale luchthaven van Bali) is op de Dag van de Stilte ook gesloten.
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Je dient vooraf te reserveren voor massagebehandelingen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Ramita Villa Legian Denpasar
Ramita Legian Denpasar
Ramita Legian
Villa Ramita Villa Legian Denpasar
Denpasar Ramita Villa Legian Villa
Ramita Legian
Villa Ramita Villa Legian Legian
Villa Ramita Villa Legian
Ramita Villa Legian Legian
Ramita Villa
Ramita
Ramita Villa
Ramita Legian
Villa Ramita Villa Legian Legian
Legian Ramita Villa Legian Villa
Villa Ramita Villa Legian
Ramita Villa Legian Legian
Ramita
Ramita Villa Legian
Ramita Legian By Madhava
Ramita Villa Legian by Madhava Villa
Ramita Villa Legian by Madhava Legian
Ramita Villa Legian by Madhava Villa Legian
Veelgestelde vragen
Beschikt Ramita Villa Legian by Madhava over een zwembad?
Ja, deze accommodatie biedt een binnenzwembad en een buitenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Ramita Villa Legian by Madhava?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Ramita Villa Legian by Madhava inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij Ramita Villa Legian by Madhava uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Ramita Villa Legian by Madhava?
Deze villa ligt in Dewi Sri, op 2 km afstand van Sunset Star en Legian Beach. Ook Seminyak Beach en Strand van Kuta liggen op 3 km afstand.