Geheel appartement
Duplex Canonissime 6 pers- Canon Cap-Ferret
Dit appartement bevindt zich aan het water en biedt onder andere een keuken en een terras
Fotogalerie voor Duplex Canonissime 6 pers- Canon Cap-Ferret





Geheel appartement
3 slaapkamers2 badkamers65 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Résidence Les Suites Pereire
Résidence Les Suites Pereire
- Zwembad
- Keuken
- Huisdiervriendelijk
- Gratis wifi
10.0 van 10, Uitzonderlijk, 11 beoordelingen
De prijs is € 313
inclusief belastingen en toeslagen
25 jan - 26 jan
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen (inclusief familiefeesten en verjaardagsfeesten) met max. 20 aanwezigen zijn ter plaatse toegelaten
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie 78498345345HL
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt

Lège-Cap-Ferret, Gironde
In de buurt
Plage du Cap Ferret7 min. rijden - 3.5 km- Algerijnse Kapel5 min. rijden - 2.8 km
- Plage de Petit Piquey5 min. rijden - 3.1 km
- Parc de Loisirs du Four7 min. rijden - 4.1 km
- Plage de la Vigne7 min. rijden - 3.9 km
Lokaal vervoer
- Station Marcheprime - 37 min. rijden
- Bordeaux (BOD-Merignac) - 63 min. rijden
Restaurants
- Kaya, dégustation d'huitres11 min. wandelen
- Eric Larrarté Degustation D'huitres Au Canon15 min. wandelen
- Crêperie Des Amis13 min. wandelen
- Hawaiin13 min. wandelen
- Hotel de la Plage7 min. rijden