Villa Fenia ligt in Lefkada. Bezoek culturele hoogtepunten Collectie van Post-Byzantijnse Iconen en Angelos Sikelianos-museum. Daarnaast kun je ook enkele van de lokale activiteiten beleven bij Jachthaven van Lefkada en Get Active! Day Tours. Bekijk onze reisgids voor Lefkada
Preveza (PVK-Nationale luchthaven Aktion) - 34 min. rijden
Restaurants
Hood 44
3 min. rijden
Co.Co.
3 min. rijden
Coffee Island
3 min. rijden
Stop Cafe
3 min. rijden
CMYK Art Cafe
4 min. rijden
Over deze accommodatie
Villa Fenia
Dit aparthotel heeft niet alleen een tuin, maar ook houtskoolgrills en een picknickplaats. Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes en gratis parkeerplaatsen worden ook voorzien. Elk aparthotel heeft gratis wifi, een televisie en een kitchenette met een kookplaat.
Villa Fenia heeft 15 kamers met verduisterende gordijnen. De kitchenettes beschikken onder meer over een kookplaat en kookgerei, borden en bestek.
Elke badkamer is voorzien van een douche. In dit aparthotel in Lefkada is wifi gratis, met een snelheid van 50+ Mbps. Dagelijks wordt een huishoudservice aangeboden en op verzoek is een strijkplank/strijkijzer beschikbaar.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis onoverdekt zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Kitchenette
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Minikoelkast
Badkamer
1 privébadkamer
Douche
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Vliegenramen
Entertainment
Tv
Buiten
Houtskoolbarbecue
Picknickplaats
Terras
Terras/patio
Tuin
Tuinmeubels
Klimaatregeling
Airconditioning
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Diensten en faciliteiten
Dagelijkse huishoudservice
Receptie met beperkte tijden
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Verduisterende gordijnen
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Klamboes
Algemeen
15 units
Tuin
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 13.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 09.00 uur tot 21.00 uur.
Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 31 maart betaal je EUR 0.50 per accommodatie, per nacht.
De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 31 oktober betaal je EUR 2.00 per accommodatie, per nacht.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie 1234K12AB34567C1
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 500 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Villa Fenia?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Villa Fenia inchecken?
Inchecken kan vanaf: 13.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Villa Fenia uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Villa Fenia?
Dit aparthotel in Lefkada ligt op 15 minuten wandelen van Strand van Agios Ioannis, Faneromenis-klooster en Klooster van Faneromeni. Ook Ionische Zee en Faneromeni Klooster liggen op 2 km afstand.