10/10 – Voortreffelijk
Andrea
Stunning
























Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor vroeg inchecken: EUR 15.00
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken voor 10.00 uur
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor laat uitchecken: EUR 35.00
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Binnen de 24 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies en een toegangscode. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
Vul voor aankomst via een beveiligde link het online registratieformulier in
Na het boeken dien je een kopie van je legitimatiebewijs aan de accommodatie te verstrekken
Je kunt hulp vragen aan een virtuele receptie
Het wordt aanbevolen om de mobiele app van de accommodatie, Vikey, te downloaden voor je incheckt
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegangscode, privé-ingang
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen zijn welkom.
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Ja, deze accommodatie heeft 6 binnenzwembaden. Het zwembad is 24 uur per dag geopend.
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Bij Via Cota 24 zijn geen parkeermogelijkheden.
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Tegen een bedrag van EUR 15.00 kun je vroeg inchecken (afhankelijk van beschikbaarheid). Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag van EUR 35.00 kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Deze accommodatie in een affittacamere ligt in het centrum van Lecce, op 2 km afstand van Torre del Parco en Lecce-obbelisk. Ook Casa Museo Spada en Piazza Giuseppe Mazzini liggen op 5 minuten wandelen. Station Lecce ligt op 20 minuten wandelen en naar Lecce (LCZ-Station Lecce) is het 20 minuten wandelen.
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster

