Le Coeurisier, Mas Provençale
Plattelandsaccommodatie met een buitenzwembad in Le Thor
Fotogalerie voor Le Coeurisier, Mas Provençale





Beoordelingen
9,8 op 10 –
Uitzonderlijk
Populaire voorzieningen
Bekijk de prijzen voor deze dagen
Kameropties
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt
Le Thor, Vaucluse
In de buurt
Parc naturel régional du Luberon13 min. rijden - 7.6 km
Pausenpaleis31 min. rijden - 23.8 km
Pont du Gard65 min. rijden - 54.0 km- Grottes de Thouzon5 min. rijden - 3.2 km
- Parc Spirou Provence21 min. rijden - 15.2 km
Lokaal vervoer
- Station Le Thor - 5 min. rijden
- Avignon (AVN-Caumont) - 16 min. rijden
Restaurants
- Café Rosa-Bonheur5 min. rijden
- Starbucks16 min. rijden
- Grand Jardin9 min. rijden
- La Boutique16 min. rijden
- Bar Café16 min. rijden
Over deze accommodatie
Le Coeurisier, Mas Provençale
Gelijkaardige accommodaties

Studio Proche L'isle sur Sorgue
Studio Proche L'isle sur Sorgue
- Bubbelbad
- Keuken
- Wasmachine
- Airconditioning
Accommodatie-voorzieningen
Kamervoorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Veelgestelde vragen
Beoordelingen
9,8








