Particuliere eigenaar
Floor in our Mancelle
Fotogalerie voor Floor in our Mancelle





Populaire voorzieningen
Bekijk de prijzen voor deze dagen
Kameropties
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt
Le Mans, Pays de la Loire
In de buurt
- Leon-Bollée-stadion11 min. wandelen - 0.9 km
- St-Julien-kathedraal12 min. wandelen - 0.9 km
- La Nuit des Chimeres12 min. wandelen - 1.1 km
- Carré Plantagenêt Archaeologiemuseum12 min. wandelen - 1.1 km
- Palais des Congrès et de la Culture17 min. wandelen - 1.5 km
Lokaal vervoer
- Gambetta-Muriers Tram Stop - 5 min. wandelen
- Station Le Mans - 9 min. rijden
- Le Mans (LME-Arnage) - 20 min. rijden
Restaurants
- L'Hatitude13 min. wandelen
- Mojito Royal16 min. wandelen
- Royal Food3 min. wandelen
- Maison Legui6 min. wandelen
- Le Burger12 min. wandelen
Over deze accommodatie
Floor in our Mancelle
Gelijkaardige accommodaties

L'appart K-ctus
L'appart K-ctus
- Wasmachine
- Gratis wifi
- Geluidsdichte kamers
De prijs is € 126
inclusief belastingen en toeslagen
5 mrt - 6 mrt
Accommodatie-voorzieningen
Kamervoorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat, een rookmelder, een EHBO-koffer en een veiligheidsslot
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Floor our Mancelle
Floor our Mancelle Le Mans
Floor our Mancelle Guesthouse
Floor our Mancelle Guesthouse Le Mans
Verdieping in Onze Mancelle
Floor in our Mancelle Le Mans
Floor in our Mancelle Guesthouse
Floor in our Mancelle Guesthouse Le Mans








