Renovated Studio 4 pers - ski-in/ski-out heeft alles wat je nodig hebt. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Renovated Studio 4 pers - ski-in/ski-out hebben voorzieningen zoals gratis wifi.
Er zijn nog meer voorzieningen zoals:
Badkamers met haardrogers
Balkons, keukens en koelkasten
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse
Keuken
Broodrooster
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Oven
Badkamer
1 badkamer
Haardroger
Entertainment
Tv
Buiten
Balkon
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
dit appartement ligt in Le Grand-Bornand. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Vieux Pont de Saint Martin en Le Chemin du Calvaire. Daarnaast kun je ook de plaatselijke attracties, zoals Val Sports en Centre de la Nature Montagnarde een bezoekje brengen. Palais des Sports en IJsbaan van Megève zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Le Grand-Bornand
Geneva International Airport (GVA) - 90 min. rijden
Restaurants
Hôtel Restaurant Croix Saint Maurice
7 min. rijden
Hotel La Croix Saint-Maurice Le Grand-Bornand
7 min. rijden
La Ferme
Lucia
10 min. rijden
Chalet de Cenise: Restaurant Caullireau
36 min. rijden
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Renovated Studio 4 pers - ski-in/ski-out?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Renovated Studio 4 pers - ski-in/ski-out inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Renovated Studio 4 pers - ski-in/ski-out uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Renovated Studio 4 pers - ski-in/ski-out?
Dit appartement in Le Grand-Bornand ligt op 10 minuten wandelen van La Mulaterie en Skilift bij Les Jasseries. Ook Skilift bij Le Chatelet en Skilift bij La Cote liggen op 2 km afstand.
Beoordelingen over Renovated Studio 4 pers - ski-in/ski-out