Geheel appartement

1st floor, terrace, tv, 31m², Le Grand Bornand

Fotogalerie voor 1st floor, terrace, tv, 31m², Le Grand Bornand

Een prachtig uitzicht vanaf een balkon met houten balustrade, uitkijkend over een groen dal met heuvels en een berg op de achtergrond.
Een kamer met een houten deur, een televisie op een houten kast, een tafel met een tafelkleed met bloemenmotieven en een spiegel aan de muur.
Een gezellige woonkamer met een bank en een eettafel met stoelen. Er is een keuken met houten kastjes en een magnetron.
Een houten hut met een sneeuwbedekte dak, een stenen schoorsteen en een heldere blauwe lucht op de achtergrond.
Een prachtig uitzicht op een berglandschap, met een stenen muur en houten omheining op de voorgrond.

Geheel appartement

Max. aantal: 631 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

1st floor, terrace, tv, 31m², Le Grand Bornand

  • Residence La Loria, no lift, is located in Le Grand-Bornand Chinaillon, in the Vieux Village. Ski slopes are 600 meters away. You'll find a skibus stop 100 meters from the residence. Surface area : about 31 m². 1st floor. Orientation : North, South. Living room (15.77 m²) with bed-settee. Sleeping area with 2 bunk beds. Cabin (6.60 m²) with double bed. Kitchenette with kettle, coffee machine, oven, oven / microwave, dishwasher, vitroceramics cooking rings, fridge (100L). Shower room with shower. Separated WC. Terrace with garden table and chair. The beds in elevation are not suitable for children under 6 years.

Accommodatie-voorzieningen

Wintersport

  • Dicht bij een skigebied
  • Snowboarden in de buurt

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: wifi (toeslag)

Keuken

  • Afwasmachine
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Microgolfoven
  • Oven

Slaapkamers

  • Slaapbank

Badkamer

  • Douche

Woonruimtes

  • Woonkamer

Comfort

  • Verwarming

Huisdieren

  • Alleen assistentiedieren (geen huisdieren toegelaten)

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Huishoudservice op verzoek

Uitgelichte locatiekenmerken

  • In de bergen

Dingen om te doen

  • Bergbeklimmen in de buurt
  • Mountainbiken in de buurt
  • Wandel-/fietsroutes in de buurt

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Schoonmaakservice (op verzoek)
  • Unitgrootte: 31 vierkante meter

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 09.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten (assistentiedieren uitgezonderd)

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

Events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten en evenementen ter plaatse zijn toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Over deze buurt

dit appartement ligt in Le Grand-Bornand in de bergen. Bezoek La Mulaterie en Skilift bij Le Chatelet als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Plateau des Glières en Col des Aravis. Kart Parc en Val Sports zijn ook een bezoek waard. Zoek de natuur op tijdens activiteiten zoals mountainbiken, bergbeklimmen en het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Le Grand-Bornand
Meer appartementen in Le Grand-Bornand
Kaart
Le Grand-Bornand, Auvergne-Rhône-Alpes

In de buurt

  • Een besneeerd berglandschap met heldere lucht, een felle zon en een vallei daaronder.
    La Mulaterie
    1 min. wandelen - 0.0 km
  • Een bergachtig landschap met een dorpje in de vallei.
    Wintersportplaats La Clusaz
    18 min. rijden - 10.4 km
  • Een jachthaven met aangemeerde boten, een helderblauw meer en bergen op de achtergrond.
    Meer van Annecy
    55 min. rijden - 34.8 km
  • Skilift bij Le Chatelet
    8 min. wandelen - 0.7 km
  • Skilift bij Les Jasseries
    11 min. wandelen - 1.0 km

Lokaal vervoer

  • Station Pringy - 38 min. rijden
  • Geneva International Airport (GVA) - 86 min. rijden

Restaurants

  • Chalet de Cenise: Restaurant Caullireau
    36 min. rijden
  • Hôtel Restaurant Croix Saint Maurice
    7 min. rijden
  • L'igloo
    11 min. wandelen
  • Hotel La Croix Saint-Maurice Le Grand-Bornand
    7 min. rijden
  • Restaurant Les Terres Rouges
    19 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij 1st floor, terrace, tv, 31m², Le Grand Bornand?

Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij 1st floor, terrace, tv, 31m², Le Grand Bornand inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij 1st floor, terrace, tv, 31m², Le Grand Bornand uitchecken?

Je dient om uiterlijk 09.00 uur uit te checken.

Waar staat 1st floor, terrace, tv, 31m², Le Grand Bornand?

Dit appartement ligt in de bergen, op 15 minuten wandelen van La Mulaterie, Skilift bij Le Chatelet en Skilift bij Les Jasseries. Ook Skilift bij Les Terres Rouges en Skilift bij Le Maroly liggen op 3 km afstand.

Beoordelingen over 1st floor, terrace, tv, 31m², Le Grand Bornand