Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Huisdieren toegelaten
Alleen honden zijn toegestaan
1 in totaal (tot 10 kg per huisdier)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Over deze buurt
dit appartement ligt in Le Gosier. Geniet van de prachtige natuur bij Plage Caravelle en Nationaal Park Guadeloupe. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Aquarium de la Guadeloupe en Mémorial ACTe. Centre Culturel de Sonis en Centre Culturel Rémi Nainsouta zijn ook een bezoek waard. Duiken, motorbootvaren en vissen, het kan allemaal. Maak je borst dus maar nat! Bekijk onze reisgids voor Le Gosier
Pointe-à-Pitre (PTP-Pointe-à-Pitre Intl.) - 27 min. rijden
Restaurants
McDonald's
15 min. wandelen
La Brise
16 min. wandelen
Casa Datcha
16 min. wandelen
Le Ti Maki
1 min. wandelen
La Créole Beach Hôtel & Spa
9 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beschikt Ti'Archipel: Your cocoon 5 minutes from the beach! over een zwembad?
Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Ti'Archipel: Your cocoon 5 minutes from the beach!?
Ja, bij deze accommodatie zijn honden met een gewicht van maximum 10 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal).
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Ti'Archipel: Your cocoon 5 minutes from the beach! inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Ti'Archipel: Your cocoon 5 minutes from the beach! uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Ti'Archipel: Your cocoon 5 minutes from the beach!?
Dit appartement in Le Gosier ligt op 15 minuten wandelen van Plage de l'Anse Tabarin, Plage de la Datcha en Casino du Gosier. Ook Pointe de la verdure en Gosier liggen op 2 km afstand.
Beoordelingen over Ti'Archipel: Your cocoon 5 minutes from the beach!