Gehele woning·Particuliere eigenaar
Logement Cocooning
Dit vakantiehuis in Le Fenouiller is voorzien van een kitchenette
Fotogalerie voor Logement Cocooning





Beoordelingen
9,6 op 10 –
Uitzonderlijk
Gehele woning
2 slaapkamers1 badkamerMax. aantal: 6
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt in Le Fenouiller. Bezoek Château d'Apremont en Église Saint-Nicolas-de-Brem, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Golf van Biskaje en Grand Plage. Le Carrousel Saint-Gilles-Croix-de-Vie, Frankrijk en Escale Pêche zijn ook een bezoek waard.
Le Fenouiller, Vendée
In de buurt
- Casino Royal Concorde - 4 min. rijden - 3.1 km
- Le Carrousel Saint-Gilles-Croix-de-Vie, Frankrijk - 5 min. rijden - 3.4 km
- Église Saint-Gilles - 5 min. rijden - 3.4 km
- Grand Plage - 6 min. rijden - 4.1 km
- Marais Salants de la Vie - 6 min. rijden - 5.9 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- Mates Coffee Shop - 6 min. rijden
- Cvcb - 5 min. rijden
- McDonald's - 6 min. rijden
- L'Escale - 5 min. rijden
- L'avano - 7 min. rijden