Gehele woning
Maison sur la Plage
Deze villa in Le Diamant is voorzien van een privézwembad en een keuken
Fotogalerie voor Maison sur la Plage





Gehele woning
4 slaapkamers6 badkamers140 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

🌺 Villa KAÏBANA: Elegant 180° Sea View Villa - Swimming pool - 5 Suites - Tartane
🌺 Villa KAÏBANA: Elegant 180° Sea View Villa - Swimming pool - 5 Suites - Tartane
- Uitzicht op zee
- Zwembad
- Keuken
- Wasmachine
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
358299
Over deze buurt
deze villa ligt in Le Diamant. Jachthaven l'Étang Z'Abricots en Cruiseterminal zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Anse Mitan en Plage de la Pointe du Bout. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Stade Omnisports-Lamentin of Stade Pierre-Aliker.

Le Diamant
In de buurt
- Martinique Regionaal Natuurpark - 1 min. wandelen - 0.0 km
- Mémorial Cap 110 - 16 min. wandelen - 1.4 km
- Diamond Beach - 3 min. rijden - 3.0 km
- Anse Mitan - 27 min. rijden - 21.8 km
- Cruiseterminal - 41 min. rijden - 38.0 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- Ti' Sable - 13 min. rijden
- L’Oasis - 11 min. rijden
- Coco Turquoise - 11 min. rijden
- Le Balaou - 11 min. rijden
- L'Amandier des Îles - 12 min. rijden








