Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
Norman house in the heart of Le Bec Hellouin
Dit rookvrije vakantiehuis beschikt naast een wasserij over een tuin en barbecues. Dit vakantiehuis heeft 3 slaapkamers en biedt gratis wifi en een terras. Geniet van een open haard en standaard voorzieningen zoals de keuken met een koelkast en oven.
Elke kamer in dit vakantiehuis is voorzien van een open haard en een koffiezetapparaat/waterkoker. Elke kamer heeft een terras. Het meubilair in elke kamer bestaat uit eettafels en keukeneilanden. De keukens beschikken onder meer over een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en een eetruimte.
Elke badkamer is voorzien van een bad of douche en een haardroger. Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi.
De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in de woning: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Tot de parkeeropties ter plaatse behoort een garage
Keuken
Afwasmachine
Broodrooster
Elektrische waterkoker
Keukeneiland
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Kruiden
Microgolfoven
Oven
Pan voor kreeft/krab
Eetopties
Eettafel
Slaapkamers
3 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
2 badkamers
Bad of douche
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Toiletpapier
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Eettafel
Houtkachel
Open haard
Entertainment
Boeken
Spellen
Stereo-installatie
Tv
Buiten
Barbecue
Patio
Tuin
Tuinmeubels
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
4 huisdieren in totaal
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Uitgelichte locatiekenmerken
In een dorp
Dingen om te doen
Kajakken in de buurt
Paardrijden in de buurt
Vismogelijkheid in de buurt
Wandel-/fietsroutes in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Uitcheckinstructies
De eigenaar vraagt je het volgende te doen voordat je uitcheckt:
Gebruikte bedden aftrekken en gebruikte handdoeken verzamelen
Persoonlijke voorwerpen verwijderen en het vuilnis wegbrengen
De lichten uitdoen, de deuren op slot doen en de sleutels teruggeven
Als je deze instructies niet volgt, kan dit leiden tot een negatieve beoordeling door de eigenaar.
Huisdieren
Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
4 in totaal
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
Events allowed: family gatherings and birthday parties
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen (inclusief familiefeesten en verjaardagsfeesten) met max. 10 aanwezigen zijn ter plaatse toegelaten
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt in Le Bec-Hellouin. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Abdijkerk van Bec-Hellouin en Château du Champ de Bataille. Daarnaast kun je ook de plaatselijke attracties, zoals Normandie Karting en Parc Zoologique Cerza een bezoekje brengen. Ga voor waterpret zoals kajakken en vissen. Blijf jij liever op het droge? Ook geen probleem. De regio biedt voldoende outdoormogelijkheden, zoals wandel- en fietsroutes afleggen en paardrijden. Bekijk onze reisgids voor Le Bec-Hellouin
Station Glos-sur-Risle Glos-Montfort - 11 min. rijden
Rouen (URO-Rouen - Seine Valley) - 61 min. rijden
Restaurants
Total Access
12 min. rijden
Sakai Sushi
7 min. rijden
Amis
7 min. rijden
Le Comptoir de l'Arboretum
12 min. rijden
Boulangerie ROGER
12 min. rijden
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Norman house in the heart of Le Bec Hellouin ?
Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren toegestaan (maximum 4 in totaal).
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Norman house in the heart of Le Bec Hellouin inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Norman house in the heart of Le Bec Hellouin uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12:00 uur uit te checken.
Waar staat Norman house in the heart of Le Bec Hellouin ?
Dit vakantiehuis in Le Bec-Hellouin ligt op 0,4 km van Abdijkerk van Bec-Hellouin en op 20 km afstand van Château du Champ de Bataille en Golf du Champ de Bataille. Ook Boucles de la Seine Regionaal Natuurpark en Barriere Deauville Golf liggen op 20 km afstand.
Beoordelingen over Norman house in the heart of Le Bec Hellouin