Geheel appartement

Holiday apartment with air conditioning

Fotogalerie voor Holiday apartment with air conditioning

Een zwembad met een heldere weerspiegeling, omringd door strakke hagen en hoge bomen.
Een compacte keuken met witte kastjes, een houten eettafel en een geïntegreerde koelkast.
Een woonwijk met geparkeerde auto's, groene gazons en gebouwen met pannendaken.
Een slaapkamer met een houten bedframe, een witte dekbedovertrek en ingebouwde houten kasten boven het bed.
Een gebouw met twee verdiepingen, een balkon, een klein terras met stoelen en een tafel, en een verzorgd gazon.

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Airconditioning
  • Buitenruimte
  • Parking beschikbaar

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Holiday apartment with air conditioning

  • Het vakantieappartement bevindt zich in een in 1983 gebouwd appartementengebouw en is ingericht in typische landelijke stijl en functioneel. Het perceel ligt in een woonwijk, in een residentie, aan de rand van de plaats. Voor gemeenschappelijk gebruik zijn beschikbaar: ligweide.

    Uw vakantiewoning
    Uw vakantiewoning beslaat 1 verdieping, 2 kamers (daarvan 1 slaapkamer), is 45 m² groot en is geschikt voor maximaal 4 personen. Een airconditioning zorgt op hete dagen voor een aangename temperatuur. De ingang is im Erdgeschoss. De indeling van de kamers is als volgt: woon/slaapkamer met 2 extra bedden, eethoek en TV. De eethoek heeft plaats voor 4 personen. U heeft toegang tot het terras met tuinmeubelen, 1 tafel en 4 stoelen. slaapkamer met 1 tweepersoonsbed. Kooknis met gasfornuis (4 pitten) en koelkast (vriesvak). U heeft toegang tot het terras. badkamer met douche, 1 wastafel, WC en bidet.
    TV-resp. radiozender kunnen per satelliet worden ontvangen.

    Ligging
    Lazise, 76 m boven de zeespiegel. De vakantiewoning ligt in een in 1983 gebouwde appartementenhuis en is functioneel en in lokale stijl ingericht. Het grondstuk is in een woongebied in een residentie aan de rand van de plaats. Lazise is een stad aan de zuidelijke oever van het Gardameer, dat behoort tot de Italiaanse provincie Verona. Het dorp bestaat uit de drie gehuchten Lazise, ​​Colà di Lazise en Pacengo di Lazise. De toegangsweg naar het terrein gaat via een geasfalteerde hoofdweg. Bij het huis is U 1 parkeerplaats voor een auto op het perceel beschikbaar. De dichtsbijzijnde winkels zijn op 700 m afstand, restaurant 50 m en centrum 1500 m. thermaal bad in Colà di Lazise 3 km. Lazise: bank 1000 m en apotheek 1500 m. station in Peschiera del Garda 7 km. vliegveld in Verona 25 km. hoofdweg 400 m. In de omgeving is het restaurant La Boheme Lake Garda in Lazise 1500 m, zandstrand met kiezel in Lazise, 1500 m van uw verblijf vandaan. Uw viervoeter begleider is hartelijk welkom op het hondenstrand in Peschiera del Garda, 8 km. Voor de watersporters onder u is er in Lazise een verhuur van boten, 1500 m. Nog meer sport- en recreatieve aanbiedingen wachten in de omgeving op u b.v. watersportmogelijkheden in Lazise 1500 m. Gevarieerd aanbod van watersporten, zoals windsurfen, waterski, paraski, zeilen, roeien. Mountainbike- , fiets- en steppenverhuur. Tennis, paardrijden, golf en skelteren in de omgeving. Uitstapjes en bezichtigingen naar het therminaalpark Villa dei Cedri, naar het Parco Sigurta in Valeggio 20 km, naar de dierentuin-safarie 7 km, in het recreatiepark Gardaland 7 km, naar Verona 25 km, Venetie 170 km, Mantua, Brescia, Vicenza 50 km, Milaan 120 km en Trento 70 km kunnen ondernomen worden. Rondvaarten op het Garda meer zijn ook mogelijk.

    Speciaal
    Airconditioning. Kinderbedje. Televisieontvangst via satelliet.
    Voor uw veiligheid is de accommodatie uitgerust met een CO2-melder en een brandblusser.

    Zwembad
    Alle zwembaden staan tot uw gezamenlijke gebruik ter beschikking. Buitenzwembad (in bedrijf van medio mei tot medio september, 12 m x 7 m, 1,50 m diep). Kinderbad (5 m x 5 m, 0,50 m diep). Het zwembad is geopend van medio mei tot medio september. Bij het zwembad zijn geen ligstoelen of parasols beschikbaar. In elk appartement zijn 2 ligstoelen beschikbaar.

    Huisdier
    niet toegestaan.

    Afstand
    Winkel 700 m, restaurant 50 m, dorpscentrum 1500 m. Thermen in Colà di Lazise 3 km. Lazise: bank 1000 m en apotheek 1500 m. Treinstation in Peschiera del Garda 7 km. Luchthaven in Verona 25 km. Hoofdweg 400 m. In de buurt bevindt zich het restaurant La Bohéme. In de zomer: Gardameer 1500 m in Lazise (strand 1500 m in Lazise met zand en kiezel). Watersportmogelijkheden, bootverhuur elk 1500 m in Lazise. Hondenstrand in Peschiera del Garda 8 km. Een gevarieerd aanbod aan watersporten, zoals windsurfen, waterskiën, parasailing, zeilen, roeien. Verhuur van mountainbikes, fietsen en scooters. Tennis, paardrijden, golf en karting in de buurt. Excursies en bezichtigingen naar het thermale park Villa dei Cedri, naar Parco Sigurtà in Valeggio 20 km, naar de zoo-safari 7 km, naar het pretpark Gardaland 7 km, naar Verona 25 km, Venetië 170 km, Mantua, Brescia, Vicenza 50 km, Milaan 120 km en Trento 70 km kunnen worden ondernomen. Rondvaarten zijn op het Gardameer mogelijk.

    Verdeling
    Uw vakantiewoning beslaat 1 verdieping, 2 kamers (daarvan 1 slaapkamer), is 45 m² groot en is geschikt voor maximaal 4 personen. Een airconditioning zorgt op hete dagen voor een aangename temperatuur. De ingang is im Erdgeschoss. De indeling van de kamers is als volgt: woon/slaapkamer met 2 extra bedden, eethoek en TV. De eethoek heeft plaats voor 4 personen. U heeft toegang tot het terras met tuinmeubelen, 1 tafel en 4 stoelen. slaapkamer met 1 tweepersoonsbed. Kooknis met gasfornuis (4 pitten) en koelkast (vriesvak). U heeft toegang tot het terras. badkamer met douche, 1 wastafel, WC en bidet.
    TV-resp. radiozender kunnen per satelliet worden ontvangen.

    Kamer
    de De vakantiewoning ligt in een residentie en is omgeven door een grondstuk met tuin met weide. de Het park heeft ligweide. voor gemeenschappelijk gebruik Zwembad (12 m x 7 m, 1,50 m diep) en kinder zwembad (5 m x 5 m, 0,50 m diep). Het zwembad is geopend van midden mei tot midden september. Het zwembad is geopend van half mei tot half september. Bij het zwembad geen ligbedden zelfs parasols zijn beschikbaar. 2 ligstoelen in elk appartement. (Het hotel naast de deur voor een vergoeding).

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit appartement ligt vlak bij het strand in Lazise. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Parco delle Cascate di Molina en Parco Termale di Villa dei Cedri. Daarnaast kun je ook Olijfoliemuseum en Cantina Vinicola F.lli Zeni bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Gardaland en Canevaworld Aquapark zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Lazise
Meer appartementen in Lazise
Kaart
Lazise, Gardasee

In de buurt

  • beach near Porto Vecchio
    10 min. wandelen - 0.8 km
  • Castello Scaligero
    3 min. rijden - 2.1 km
  • Chiesa di San Nicolo
    3 min. rijden - 2.1 km
  • beach near Porto nuovo di Lazise
    3 min. rijden - 2.5 km
  • Canevaworld Aquapark
    5 min. rijden - 3.2 km

Lokaal vervoer

  • Station Peschiera del Garda - 14 min. rijden
  • Valerio Catullo Airport (VRN) - 31 min. rijden

Restaurants

  • Cibarium
    17 min. wandelen
  • Bar Gelateria Al Porto
    4 min. rijden
  • Ristorante Pizzeria Tropical
    4 min. rijden
  • Caffe Lacisium
    4 min. rijden
  • Cafè Teatro
    9 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Beschikt Holiday apartment with air conditioning over een zwembad?

Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Holiday apartment with air conditioning?

Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Holiday apartment with air conditioning inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Holiday apartment with air conditioning uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Holiday apartment with air conditioning?

Dit appartement ligt vlak bij het strand, op 3 km afstand van Canevaworld Aquapark, Parco Termale di Villa dei Cedri en Villa Dei Cedri. Ook Movieland en Olijfoliemuseum liggen op 5 km afstand.

Beoordelingen

Beoordelingen over Holiday apartment with air conditioning

10

Uitzonderlijk

Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen

Beoordelingen

Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Wir waren sehr zufrieden, es gibt ...

Wir waren sehr zufrieden, es gibt nichts zu bemängeln.