Gehele woning
Holiday Home 'Mas Des Genêts' with Mountain View, Balcony and Wi-Fi
Gezinsvriendelijke vakantiehuis met een bubbelbad in Laurac-en-Vivarais
Fotogalerie voor Holiday Home 'Mas Des Genêts' with Mountain View, Balcony and Wi-Fi





Gehele woning
8 slaapkamers5 badkamers300 m²
Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 503
inclusief belastingen en toeslagen
21 jan - 22 jan
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Chambre de Saint Alban
Chambre de Saint Alban
- Inclusief ontbijt
- Huisdiervriendelijk
- Gratis wifi
- Airconditioning
De prijs is € 75
inclusief belastingen en toeslagen
2 feb - 3 feb
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten en evenementen ter plaatse zijn toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
63506908
Over deze buurt
Laurac-en-Vivarais
In de buurt
Parc Naturel Régional des Monts d'Ardèche1 min. wandelen - 0.0 km
Parc National des Cévennes19 min. rijden - 20.0 km
Réserve Naturelle Nationale des Gorges de l'Ardèche30 min. rijden - 27.1 km- Château de Montréal4 min. rijden - 2.8 km
- Grot van Chauvet27 min. rijden - 25.1 km
Lokaal vervoer
- Station Alès St-Ambroix - 36 min. rijden
Restaurants
- Le Grillou6 min. rijden
- l’inattendu6 min. rijden
- l'auberge gonflée3 min. rijden
- Pizzeria De L'europe8 min. rijden
- Auberge De La Tour Brison9 min. rijden