10/10 – Uitstekend
Pius
Super Hotel in idyllischer Lage.




De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Ja, bij deze accommodatie zijn honden en katten toegestaan (maximum 2 in totaal). Er geldt een toeslag van CHF 25 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Vandaag, 19 aug. 2025, kost een verblijf bij Hotel Alpenland van één nacht voor twee volwassenen op 2 sep. 2025 min. € 323,78, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Dit hotel in de bergen van Lauenen biedt rechtstreeks toegang tot de pistes, op 4,9 km van Höhi Wispile en op 10 km afstand van Gstaad Eggli-skilift en Rutti-skilift. Ook Skigebied Lenk-Betelberg en Gstaad Promenade liggen op 10 km afstand.
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster