FLORIDA 7 ligt in Pertegada. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Romeinse Brug en Trichora Martyrium. Daarnaast kun je ook de plaatselijke attracties, zoals Parco Zoo Punta Verde en Aquasplash een bezoekje brengen. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Stadio Guido Teghil of Arena Alpe Adria. Bekijk onze reisgids voor Latisana
Triëst (TRS-Friuli Venezia Giulia) - 39 min. rijden
Restaurants
Gelateria Kristal
15 min. rijden
Pizzeria Agli Angeli
11 min. wandelen
Rosticceria Al Gallo
10 min. rijden
la baja del mar
14 min. rijden
La Culla Del Luppolo
13 min. rijden
Over deze accommodatie
FLORIDA 7
Hoogtepunten van de accommodatie
FLORIDA 7 biedt onder andere een gratis uitgebreid ontbijt. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Een seizoensgebonden buitenzwembad
Gratis parkeerplaatsen
Een bagageopslagruimte en rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij FLORIDA 7 hebben leuke bijkomstigheden zoals privézwembaden en laptopwerkplekken, naast voorzieningen zoals gratis wifi en airconditioning.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Kinderstoelen, servies voor kinderen en kinderboeken
Badkamers met douches en bidets
Televisies met kabelzenders
Balkons of terrassen, (kleer)kasten en minikoelkasten
Wifisnelheid op de kamer: 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen)
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis onoverdekt zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Je hoeft niet op straat te parkeren
Eten en drinken
Gratis uitgebreid ontbijt beschikbaar dagelijks van 07.30 uur tot 09.30 uur
Dingen om te doen
Seizoensgebonden buitenzwembad
Gezinsvriendelijk
Geluiddichte kamers
Kinderboeken
Kindereetgerei
Kinderspelletjes
Kinderstoel
Minikoelkast
Privézwembad
Seizoensgebonden buitenzwembad
Voorzieningen
Bagageopslag
Gastendiensten
Schoonmaakservice (dagelijks)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Meer
Roken is niet toegelaten
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Bidet
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Privézwembad
Tv met kabelzenders
Eten en drinken
Minikoelkast
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Bureau
Elektrische adapters
Geluiddichte kamers
Kluis
Laptopvriendelijke werkplek
Verwarming (met klimaatregeling)
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, ontvang je binnen de 24 uur voor aankomst een e-mail met incheckinstructies en informatie voor het ophalen van de sleutel. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 19.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Opgewacht door de eigenaar, ophalen van sleutel
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je een toeslag van EUR 15 per huisdier (afhankelijk van de verblijfsduur)
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
1 in totaal (tot 20 kg per huisdier)
Huisdieren mogen niet zonder toezicht worden achtergelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor huisdieren: EUR 15 per huisdier (varieert op basis van verblijfsduur)
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie IT030046B4NBJHWDV4
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het seizoensgebonden zwembad is geopend van 15 mei tot 15 september
Veelgestelde vragen
Beschikt FLORIDA 7 over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een seizoensgebonden buitenzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij FLORIDA 7?
Vandaag, 26 aug. 2026, kost een verblijf bij FLORIDA 7 van één nacht voor twee volwassenen op 13 sep. 2026 min. € 97, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij FLORIDA 7?
Ja, bij deze accommodatie zijn honden en katten met een gewicht van maximum 20 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal). Er geldt een toeslag van EUR 15 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij FLORIDA 7 inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij FLORIDA 7 uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat FLORIDA 7?
Deze bed & breakfast in Latisana ligt op 4,4 km van Lignano Circuit en op 10 km afstand van Golf Club Lignano en Mercado. Ook Parco Zoo Punta Verde en Aquasplash liggen op 10 km afstand.