Alojamiento El Cautivo ligt in Las Pedroñeras. Bezoek culturele hoogtepunten Colegiata de Belmonte en Museo Torre del Vino. Daarnaast kun je ook enkele van de lokale activiteiten beleven bij Palacio Infante Don Juan Manuel Spa en Mont Reaga. Benut je tijd goed door deel te nemen aan activiteiten zoals paardrijden, het afleggen van wandel- en fietsroutes en het verkennen van grotten. Bekijk onze reisgids voor Las Pedroñeras
Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.
Alojamiento El Cautivo
Dit appartement beschikt naast een 24-uurs receptie over een tuin en gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes. Geniet in elk appartement van de keuken met een koelkast, oven, kookplaat en microgolfoven. Er zijn gemakken als een wasmachine en een eetruimte, terwijl je ook kunt gebruikmaken van gratis wifi en een zitruimte.
Alojamiento El Cautivo heeft 2 kamers met verduisterende gordijnen. Alle kamers hebben een zitruimte met bureaus. Alle kamers in dit appartement met 4 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en een eetruimte.
Elke badkamer is voorzien van een douche. Dit appartement in Las Pedroñeras biedt gratis kabelinternet en wifi aan, met een wifisnelheid van 500+ Mbps (voor 6+ personen of 10+ toestellen).
De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.
Beschikbaar in het appartement: gratis wifi en kabelinternet
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Keuken
Afwasmachine
Elektrische waterkoker
Koelkast/diepvriezer
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Badkamer
1 privébadkamer
Douche
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Apart zitgedeelte
Buiten
Tuin
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasmiddel
Werkplekken
Laptopvriendelijke werkplek
Klimaatregeling
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Tot 15 kg per huisdier
Toeslag: EUR 10 per huisdier per verblijf
Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen
Borgsom: EUR 100 per verblijf
Eenmalige schoonmaakkosten: EUR 15
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Diensten en faciliteiten
24-uursreceptie
Lokale kaarten
Maaltijdbezorging
Mobiele toegangssleutel
Reisgidsen
Restaurantgidsen
Verduisterende gordijnen
Dingen om te doen
Evenementen voor wijnreleases
Privérondleidingen door een wijnmakerij
Wijnproefruimte
Mountainbiken in de buurt
Paardrijden in de buurt
Speleologie in de buurt
Wandel-/fietsroutes in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
2 units
Tuin
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je een toeslag van EUR 10 per huisdier, per verblijf, naast een eenmalige schoonmaaktoeslag van EUR 15 en een borgsom van EUR 100 per verblijf
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
1 in totaal (tot 15 kg per huisdier)
Huisdieren mogen niet zonder toezicht worden achtergelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Borgsom voor huisdieren: EUR 100 per verblijf
Toeslag voor huisdieren: EUR 10 per huisdier per verblijf, plus EUR 15 eenmalige schoonmaakkosten
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Geluidsdichte kamers kunnen niet gegarandeerd worden.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie 16012320430, ESFCTU00001600100048529400000000000000000160123204300, 16012320429, ESFCTU00001600100048529400000000000000000160123204294
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Alojamiento El Cautivo Apartment
Alojamiento El Cautivo Las Pedroneras
Alojamiento El Cautivo Apartment Las Pedroneras
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Alojamiento El Cautivo?
Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren met een gewicht van maximum 15 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal). Er geldt een borgsom van EUR 100 per verblijf en een toeslag van EUR 10 per huisdier, per verblijf. Er wordt tevens een toeslag van EUR 15 aangerekend. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost een verblijf bij Alojamiento El Cautivo?
Vandaag, 10 mrt. 2026, kost een verblijf bij Alojamiento El Cautivo van één nacht voor twee volwassenen op 11 mrt. 2026 min. € 79, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Alojamiento El Cautivo inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Alojamiento El Cautivo uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Alojamiento El Cautivo?
Dit appartement in Las Pedroñeras ligt op 20 km afstand van Ayuntamiento de Belmonte, Pilarplein en Plaza del Caudillo. Ook Colegiata de Belmonte en Palacio Infante Don Juan Manuel Spa liggen op 20 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Alojamiento El Cautivo
10
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
10
Netheid
10
Voorzieningen
10
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 3 van 3 beoordelingen
10 - Uitstekend
3
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 3 beoordelingen
8 - Goed
0
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 3 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 3 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 3 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Jaime
4 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen
El apartamento estaba genial, todo muy limpio y ordenado. Nos ha encantado la estancia. El personal muy amable y atento en todo momento. Repetiría sin duda
Jaime
2 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Antonio
Zakenreiziger
11 dec 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Muy buena estancia. Recomendable 100%
Antonio
1 nacht verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Emmanuel, Gustavo A Madero
Reisde met familie en kleine kinderen
28 jul 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
El anfitrión muy amable nos ha traído una canasta de productos locales haciéndonos sentir en casa. El lugar hermoso, limpio y muy espacioso. Altamente recomendable.