Appartementen in Las Navillas

    calendar shield illustration

    Verander van gedachten

    Boek hotels met gratis annulering
    deals illustration

    Trakteer jezelf

    Meld je aan en bespaar 10% of meer op duizenden hotels
    bed illustration

    Wees kieskeurig

    Zoek in bijna een miljoen accommodaties wereldwijd

Bekijk de prijzen voor deze datums

Volgend weekend
Over twee weken
Over één maand
Over twee maanden

Populaire Appartementen in Las Navillas

VUT Mandres

VUT Mandres

Apartment 'Callejón Del Pozo 5, Donde Dormir Puy Du Fou Barato' with Shared Pool

De prijs is € 351
inclusief belastingen en toeslagen
10 aug - 11 aug
Apartment 'Callejón Del Pozo 5, Donde Dormir Puy Du Fou Barato' with Shared Pool

Housing for tourist use Dulcinea (Duplex 4) Sales with Peña Aguilera

10.0 van 10, Uitzonderlijk, (1)
'El alojamiento ha sido genial, ha sido todo comodidad y muy limpio. La atención ha sido de 10, han sido muy simpáticas y han tenido muchos detalles proveyéndonos de mascarillas, dulces, café, el cotillón, una fuente de aluminio para asados. Fue como estar en casa de un familiar. Lo recomiendo 150%.'
De prijs is € 130
inclusief belastingen en toeslagen
13 aug - 14 aug
Housing for tourist use Dulcinea (Duplex 4) Sales with Peña Aguilera

House for tourist use Dulcinea D.3 SALES WITH PEÑAGUILERA

De prijs is € 130
inclusief belastingen en toeslagen
11 aug - 12 aug
House for tourist use Dulcinea D.3 SALES WITH PEÑAGUILERA

Vivienda de uso turístico Dulcinea (Duplex 5) LAS VENTAS CON PEÑA AGUILERA

De prijs is € 130
inclusief belastingen en toeslagen
11 aug - 12 aug
Vivienda de uso turístico Dulcinea (Duplex 5) LAS VENTAS CON PEÑA AGUILERA

Wooden cabin in the middle of nature

Wooden cabin in the middle of nature

Callejón del Pozo V.

Callejón del Pozo V.

Callejón del Pozo IV

Callejón del Pozo IV
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.
Bespaar gemiddeld 15% op duizenden hotels wanneer je bent aangemeld

De beste hotelbeoordelingen voor Las Navillas

Veelgestelde vragen

Hoe is het om in een appartement in Las Navillas te verblijven?
Je hebt misschien weinig keuze in het centrum van Las Navillas, maar Expedia kan je helpen bij het vinden van accommodaties in de regio die op appartementen lijken. Als je op Expedia een zoekopdracht uitvoert, kun je de filters gebruiken om te zoeken op overnachtingsplekken met een keuken of wasmachine, voorzieningen waar appartementen soms over beschikken. Je kunt het aanbod eventueel ook filteren op soortgelijke accommodaties, zoals vakantiehuizen of cottages.
Twijfel je nog of een appartement voor jou een goede optie is?
Appartementen zijn doorgaans ruimer dan reguliere hotelkamers en zijn uitgerust met een keuken, waardoor je zelf de heerlijkste gerechten op tafel kunt zetten. Appartementen zijn ideaal voor gezinnen die graag alle gemakken van thuis hebben en voor stellen die een plekje zoeken in een rustiger deel van de stad.
Wat is het beste appartement voor een overnachting in Las Navillas?
Hieronder vind je een paar van de meest geliefde appartementen in deze streek: VUT Mandres: Bevindt zich in Totanes, op 20,3 km van het centrum van Las Navillas. Inclusief een privézwembad, gratis wifi en een eetruimte. Ter plaatse zijn wasvoorzieningen met zelfbediening en een buitenzwembad beschikbaar. Appartement 'Callejón Del Pozo 5, Donde Dormir Puy Du Fou Barato' met Gedeeld Zwembad - Ligt 17,2 km verderop in Gálvez. De voorzieningen zijn inclusief gratis wifi. Je kunt ter plaatse gebruikmaken van wasvoorzieningen met zelfbediening. Housing for tourist use Dulcinea (Duplex 4) Sales with Peña Aguilera - Bevindt zich in Las Ventas con Peña Aguilera, op 12,3 km afstand. House for tourist use Dulcinea D.3 SALES WITH PEÑAGUILERA - 12,3 km verderop gelegen in Las Ventas con Peña Aguilera. De voorzieningen zijn inclusief een balkon. Je kunt ter plaatse gebruikmaken van wasvoorzieningen met zelfbediening. Vivienda de uso turístico Dulcinea (Duplex 5) LAS VENTAS CON PEÑA AGUILERA - Bevindt zich in Las Ventas con Peña Aguilera, op 12,3 km van Las Navillas. Inclusief een balkon.
Welke weersomstandigheden kan ik verwachten tijdens mijn verblijf in Las Navillas?
Het weer is maar één aspect van je vakantie, maar het kan een grote impact hebben op je reisplannen, vooral wanneer je van plan bent om langer te blijven in Las Navillas. De warmste maanden zijn gewoonlijk juli en augustus, met een gemiddelde temperatuur van 26 °C. De koudste maanden zijn januari en februari, met een gemiddelde temperatuur van 8 °C De gemiddelde jaarlijkse neerslag in Las Navillas is 453 mm.
Wat zijn de must-sees van Las Navillas?
Tijdens het verkennen van de omgeving word je als natuurliefhebber getrakteerd op wonderschone plekjes als Parque Nacional de Cabañeros en Torcón-stuwmeer. Parroquia Nuestra Señora De La Antigua en Iglesia de Santa María de Melque zijn een paar voorbeelden van andere leuke plaatsen in deze omgeving.