Het gezellige en hoogwaardige vakantieappartement "Dünenwind" biedt volop ruimte en comfort voor maximaal 8 personen plus een kinderbedje.
De circa 137 m² woonruimte en het ruime terras zijn voorzien van hoogwaardige en exclusieve meubels.
Het stijlvol ingerichte appartement beschikt over drie slaapkamers: één met een kingsize bed (180 x 200 cm) en twee met moderne slaapbanken (180 x 200 cm).
Aangrenzend aan de grote, lichte woon-/eetkamer, die is voorzien van een hoogwaardige slaapbank, bevindt zich de moderne, volledig uitgeruste keuken. Deze is uitgerust met een combimagnetron/oven, een koelkast met vriesvak en water- en ijsdispenser, een inductiekookplaat, een vaatwasser en diverse andere keukenapparatuur.
Vanuit de woon-/eetkamer is er directe toegang tot het terras, dat is ingericht met modern meubilair, kussens en een barbecue.
Eén badkamer heeft een bad en toilet, de andere een douche en toilet. Indeling:
Deze kosten zijn verplicht en ter plaatse te betalen. Ze zijn niet in de huurprijs inbegrepen.: Eindschoonmaak; U moet het zelf (goed) doen Huisdieren; Niet toegestaan Bedlinnen; Available for Rent
Optionele diensten die je ter plaatse kunt regelen: Badhanddoeken; Available for Rent Wifi; Included
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt in Langeoog. Bezoek Heimatmuseum Seemannshus en Watertoren van Langeoog, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Nationaal Park Niedersächsisches Wattenmeer en Weststrand Langeoog. Marine Museum met Noordzee Aquarium en Strand Dornumersiel zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Langeoog
Zijn huisdieren welkom bij Holiday apartment with 1 bedroom?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Holiday apartment with 1 bedroom inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf middernacht.
Tot hoe laat kan ik bij Holiday apartment with 1 bedroom uitchecken?
Je dient om uiterlijk middernacht uit te checken.
Waar staat Holiday apartment with 1 bedroom?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Langeoog ligt vlak bij Heimatmuseum Seemannshus en Watertoren van Langeoog. Ook Strand Langeoog en Strandsectie C liggen op 10 minuten wandelen.