Dek Hôtel - Café - Ofuro ligt vlak bij het strand in Landunvez. Bezoek Château de Kergroadès en Abdij van Notre Dame des Anges, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Gwen Trez en Stranden van Bretagne. Reis je met kinderen? Overweeg dan Jardin Public de Moulin Neuf en Centre Culturel l'Arcadie. Bekijk onze reisgids voor Landunvez
22 Bd de l'Océan, Landunvez, Finistère, 29840
In de buurt
Gwen Trez
3 min. wandelen - 0.3 km
Penfoul
14 min. wandelen - 1.2 km
Le Verlen
14 min. wandelen - 1.2 km
Strand van Porspoder
17 min. wandelen - 1.5 km
Plage des Dames
5 min. rijden - 2.4 km
Lokaal vervoer
Station Brest - 30 min. rijden
Brest (BES-Brest - Brittany) - 43 min. rijden
Restaurants
la chaumine
7 min. rijden
Auberge De Belair
9 min. rijden
L'Abri Côtier
8 min. rijden
O'Porsmeur
6 min. rijden
Glenn Café Portsall
8 min. rijden
Over deze accommodatie
Dek Hôtel - Café - Ofuro
Hotel met een gezinsvriendelijk beleid
Geniet van dagelijks een gratis receptie, een koffiebar/café en een bar bij Dek Hôtel - Café - Ofuro. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Andere voordelen zijn:
Gratis parkeerplaatsen
Een continentaal ontbijt (toeslag), gratis fietsen ter plaatse en kinderactiviteiten met toezicht (toeslag)
Koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Dek Hôtel - Café - Ofuro hebben voorzieningen zoals gratis wifi.
Er zijn nog meer voorzieningen zoals:
Luiertafels, babyfoons en kinderstoelen
Douches, haardrogers en shampoo
Servies voor kinderen, kinderboeken en kinderopvang
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 07.00 uur tot 21.00 uur.
Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden, ophalen van sleutel
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 15 per huisdier, per verblijf
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Er is een voer- en drinkbak beschikbaar
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 4.73 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 18 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor continentaal ontbijt: ongeveer EUR 12 voor volwassenen en EUR 8 voor kinderen
Toeslag voor huisdieren: EUR 15 per huisdier, per verblijf
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Je dient vooraf te reserveren voor spabehandelingen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Dek Hôtel - Café - Ofuro?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 15 per huisdier, per verblijf. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Dek Hôtel - Café - Ofuro inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Dek Hôtel - Café - Ofuro uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Dek Hôtel - Café - Ofuro?
Dit gezinsvriendelijke hotel in Landunvez ligt vlak bij het strand, op 15 minuten wandelen van Gwen Trez, Stranden van Bretagne en Penfoul. Ook Le Verlen en Strand van Porspoder liggen op 2 km afstand.