Boshuisje Rekem Three-Bedroom Houses ligt in Lanaken. Geniet van de prachtige natuur bij Nationaal Park Hoge Kempen en Natuurgebied Negenoord-Kerkeweerd. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Keramiekcentrum en Natuurhistorisch Museum. Steinerbos en Glijbaan zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Lanaken
Maastricht (MST-Maastricht - Aachen) - 25 min. rijden
Restaurants
In de Oude God
5 min. rijden
Bar La Butte aux Bois
16 min. wandelen
Kasteel Pietersheim
7 min. rijden
Aspermans
7 min. rijden
Thai Style By Yata
17 min. wandelen
Over deze accommodatie
Een plek voor jezelf
Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.
Boshuisje Rekem Three-Bedroom Houses
Dit appartement heeft niet alleen een tuin, maar ook gratis parking en gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes. Elk appartement bevat een keuken met een koelkast en kookplaat, naast een wasmachine en een flatscreentelevisie met een dvd-speler. Er zijn gemakken als een eetruimte en een zitruimte, terwijl je ook kunt gebruikmaken van gratis wifi en een gemeubileerd balkon of terras.
Boshuisje Rekem Three-Bedroom Houses heeft 5 kamers met Dvd-speler en een haardroger. Elke kamer heeft een gemeubileerd balkon of terras. Alle kamers hebben een zitruimte. Alle kamers in dit appartement met 4 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat, een eetruimte en kookgerei, borden en bestek.
In dit appartement in Lanaken is wifi gratis, met een snelheid van 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen). Elke kamer is voorzien van flatscreentelevisie.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte plekken voor zelf parkeren ter plaatse per unit
Keuken
Elektrische waterkoker
Koelkast
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Badkamer
1 privébadkamer
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Apart zitgedeelte
Entertainment
Dvd-speler
Flatscreen-tv
Spellen
Buiten
Gemeubileerd balkon/terras
Tuin
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
5 units
Tuin
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf 16.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor laat uitchecken: EUR 35
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Binnen de 24 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies en informatie over het sleutelkastje. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Sleutelkastje, privé-ingang
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 4.50 per persoon, per nacht.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor laat uitchecken: EUR 35 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Boshuisje Rekem Three-Bedroom Houses?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Boshuisje Rekem Three-Bedroom Houses?
Vandaag, 15 mrt. 2026, kost een verblijf bij Boshuisje Rekem Three-Bedroom Houses van één nacht voor twee volwassenen op 16 mrt. 2026 min. € 1.359, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Boshuisje Rekem Three-Bedroom Houses inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij Boshuisje Rekem Three-Bedroom Houses uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag van EUR 35 kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Waar staat Boshuisje Rekem Three-Bedroom Houses?
Dit appartement in Lanaken ligt op 4 km van Waterburcht Pietersheim en op 10 km afstand van Blotevoetenpad en 't Bassin. Ook Nationaal Park Hoge Kempen en Markt liggen op 10 km afstand.