Geheel appartement

Rooms Guitgia

Fotogalerie voor Rooms Guitgia

Een kamer met een schaakbord op een tafel, een bank, een televisie aan de muur en een raam met gordijnen.
Een badkamer met een wastafel, toilet en douche.
Een slaapkamer met een bed, nachtkastje, lamp en een schilderij aan de muur.
Een kamer met een bed, een tafel met een schaakbord en een schilderij van een kustlandschap.
Een kleine keuken met een spoelbak, kastjes en een raam.

Beoordelingen

7,2 op 10 –
Goed

Geheel appartement

Max. aantal: 4

Populaire voorzieningen

  • Uitzicht op zee

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Rooms Guitgia

  • Appartement vlak bij Rabbit-strand
  • Rooms Guitgia heeft alles wat je nodig hebt.
  • Er zijn nog meer voorzieningen zoals:
  • Koelkasten, kookplaten en kookgerei, borden en bestek

Accommodatie-voorzieningen

Parkeren en vervoer

  • Je hoeft niet op straat te parkeren

Eten en drinken

  • Koelkast
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat

Slaapkamers

  • 2 slaapkamers

Badkamer

  • Bidet

Entertainment

  • Flatscreen-tv

Buiten

  • Balkon

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Geen lift

Diensten en faciliteiten

  • Virtuele receptie

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 21.30 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, ontvang je binnen de 48 uur voor aankomst een e-mail met incheckinstructies en informatie voor het ophalen van de sleutel. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Na het boeken dien je een kopie van je legitimatiebewijs aan de accommodatie te verstrekken
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 12.00 uur te arriveren. 
Je kunt hulp vragen aan een virtuele receptie
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Ophalen van sleutel, privé-ingang

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Schoonmaakkosten: EUR 90 per accommodatie, per verblijf

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Over deze buurt

dit appartement ligt in Lampedusa. Bezoek Fisherman Statue en Heiligdom van Onze-Lieve-Vrouw van Lampedusa, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Rabbit-strand en Cala Guitgia. Bekijk onze reisgids voor Lampedusa
Meer appartementen in Lampedusa
Kaart
contrada guitgia, Lampedusa, AG, 92010

In de buurt

  • Spiaggia di Cala Croce
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Cala Guitgia
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Heiligdom van Onze-Lieve-Vrouw van Lampedusa
    12 min. wandelen - 1.0 km
  • Parochie van St. Gerland Lampedusa
    17 min. wandelen - 1.5 km
  • Cala Madonna
    8 min. rijden - 1.5 km

Lokaal vervoer

  • Lampedusa (LMP) - 14 min. rijden

Restaurants

  • Bar H
    6 min. rijden
  • Bar Roma
    19 min. wandelen
  • Caffè Del Porto
    8 min. wandelen
  • Il Saraceno
    18 min. wandelen
  • Bar dell'Amicizia
    3 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Rooms Guitgia?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Rooms Guitgia inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 21.30 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Rooms Guitgia uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Rooms Guitgia?

Dit appartement in Lampedusa ligt op 5 minuten wandelen van Cala Guitgia en Spiaggia di Cala Croce. Ook Fisherman Statue en Heiligdom van Onze-Lieve-Vrouw van Lampedusa liggen op een kwartiertje wandelen.

Beoordelingen over Rooms Guitgia

Beoordelingen

7,2

Goed