Is Lambaré een leuke bestemming voor een gezinsvakantie?
Lambaré is een leuke bestemming als je er lekker tussenuit wilt met je kinderen.Er zijn leuke activiteiten voor jou en je gezin. Regel een vlucht naar Asuncion (ASU-Silvio Pettirossi Intl.), gelegen op 16,2 km van het stadscentrum.
Wat is de beste accommodatie voor een familievakantie in Lambaré?
Wat is de beste tijd van het jaar om met mijn gezin op reis te gaan naar Lambaré?
De warmste maanden zijn gewoonlijk januari en december, met een gemiddelde temperatuur van 28 °C. De koudste maanden zijn juli en juni, met een gemiddelde temperatuur van 18 °C De maanden met de meeste regen in Lambaré zijn oktober, november, december en april. Deze maanden valt er gemiddeld 190 mm regen.
Wat kun je samen met je gezin in Lambaré zoal zien en ondernemen?
Tijdens je bezoek aan Lambaré kun je met je gezin interessante plekken zoals Mercado 4, Shopping Mariscal en Shopping Villa Morra bezoeken. Maak ook zeker tijd voor leuke activiteiten zoals Defensores del Chaco-stadion en Winkelcentrum Paseo Carmelitas.