Siafu Camps and Lodges

Accommodatieklasse: 3

Kies datums om prijzen te bekijken

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Inclusief ontbijt
  • Parking inbegrepen
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Wasvoorzieningen
De huidige prijs is € 245
inclusief belastingen en toeslagen
25 okt - 26 okt

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
5 van 5 kamers weergeven

Kamer

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed

Comfort vierpersoonskamer, balkon, uitzicht op tuin

  • Uitzicht op de tuin
  • 35 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 4 twijfelaars

Comfort Twin kamer, balkon, uitzicht op tuin

  • Uitzicht op de tuin
  • 35 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 2 eenpersoonsbedden

Comfort driepersoonskamer, balkon

  • Uitzicht op de tuin
  • 35 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 3 eenpersoonsbedden

Comfort tweepersoonskamer, balkon, uitzicht op tuin

  • Uitzicht op de tuin
  • 35 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Siafu Camps and Lodges ligt in Mto wa Mbu. Bezoek de lokale attractie Speeltuin van Karatu of trek de prachtige natuur in en verken Lake Manyara National Park en Lake Manyara. Bekijk onze reisgids voor Lake Manyara National Park
Meer lodges in Lake Manyara National Park
Kaart
Majengo, Mto Wa Mbu, Lake Manyara National Park, Arusha Region

In de buurt

  • Een volwassen olifant en een jong in een natuurlijke omgeving met weelderige begroeiing.
    Lake Manyara National Park
    5 min. rijden - 3.7 km
  • Een grote groep vogels, waarschijnlijk pelikanen, verzameld op een zandstrand met hoge grasvelden op de achtergrond.
    Lake Manyara
    20 min. rijden - 12.6 km
  • Speeltuin van Karatu
    44 min. rijden - 39.4 km

Lokaal vervoer

  • Lake Manyara (LKY) - 20 min. rijden

Restaurants

  • Cafe Kabisa
    14 min. wandelen
  • Pundamilia Bar
    8 min. rijden
  • Hakuna Matata Bar
    11 min. rijden
  • Geneva Pub
    3 min. rijden
  • The Local Pub
    3 min. rijden

Over deze accommodatie

Siafu Camps and Lodges

  • Hoogtepunten van de accommodatie
  • Siafu Camps and Lodges biedt onder andere een gratis Engels ontbijt en een droogkuis/wasserijservice. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
  • Er zijn ook voordelen, zoals:
    • Een buitenzwembad
    • Gratis parkeerplaatsen
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij Siafu Camps and Lodges hebben leuke bijkomstigheden zoals laptopwerkplekken en airconditioning, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en aparte zitruimtes.
  • Er zijn extra voorzieningen zoals:
    • Badkamers met douches en shampoo
    • Balkons, aparte zitruimtes en gratis kinderbedden

Gelijkaardige accommodaties

Veelgestelde vragen

Beschikt Siafu Camps and Lodges over een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.

Hoeveel kost een verblijf bij Siafu Camps and Lodges?

Vandaag, 24 okt. 2026, kost een verblijf bij Siafu Camps and Lodges van één nacht voor twee volwassenen op 25 okt. 2026 min. € 245, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Zijn huisdieren welkom bij Siafu Camps and Lodges?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik bij Siafu Camps and Lodges inchecken?

Inchecken kan vanaf: 12.00 uur; inchecken kan tot: 23.30 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.

Tot hoe laat kan ik bij Siafu Camps and Lodges uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Siafu Camps and Lodges?

Deze lodge in Mto wa Mbu ligt op 2,4 km van Lake Manyara National Park en op 4,8 km van Lake Manyara. Speeltuin van Karatu ligt op 28,3 km.