Gehele woning·Particuliere eigenaar

Large Lakefront Home on Lake Como - Private Pier!

Fotogalerie voor Large Lakefront Home on Lake Como - Private Pier!

Een houten terras met tuinmeubilair en uitzicht op een meer.
Een keuken met houten kastjes, granieten aanrecht en hangende keukengerei.
Een ruime woonkamer met een hoge plafondventilator, een open haard en een trap naar een hoger gelegen verdieping.
Een houten steiger die uitsteekt in kalm water, met twee banken en parasols.
Een houten steiger die uitkomt bij een rustig meer met een stenen rand, omringd door weelderige begroeiing en een groot gebouw met een balkon op de achtergrond.

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droogkast
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Buitenruimte

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Large Lakefront Home on Lake Como - Private Pier!

  • Veel weekdag beschikbaarheid nog steeds mogelijk bij de Shack in oktober en november tegen de off-season kortingen, gemiddeld minder dan $ 100 per kamer en meer dan enig hotel te bieden heeft. Geniet van de frisse lucht terwijl u bij de vuurplaats zit of in het huis bij de gashaard. De bladeren draaien en er komt een speciale stilte over het gebied.

    Volledig in licentie gegeven door de staat en de provincie.
    De Funkie Lil ’Shack is een groot vakantiehuis met 6 slaapkamers en een vergunning aan het meer van Genève, met uitzicht op het rustige Comomeer en de nationale luchthaven van Genève, op 30 meter van uw eigen oever.
    Onze slaapkamers bieden voldoende ruimte voor u en uw gasten met twee slaapkamers op de begane grond en vier slaapkamers op de tweede verdieping.
    Ervaar alles wat het Comomeer te bieden heeft met uw eigen aanlegsteiger voor uw boot of kajaks, ladders om in / uit het meer te komen en tuinmeubilair, inclusief een schommel en hangmat. Neem contact op met uw gastheer voor informatie over bootverhuur aan het Comomeer.
    Breng je zwembroek en waterschoenen mee (het Comomeer is een ondiep meer met zachte bodem). Het meer is slechts 10 meter op de diepste plek, zodat het meer kalm blijft, waardoor het perfect is om te loungen, waterskiën en slangen.
    Je kunt zelfs je best doen om enkele van de best smakende bassen in Wisconsin te vangen.
    Als je klaar bent met vissen, is er een gasbarbecue en vuurplaats met brandhout op het terrein om je vangst te grillen of je favoriete maaltijd op de grill te bereiden.
    Voorzieningen op de eerste verdieping
    De eerste verdieping bestaat uit een ruime grote kamer, speelkamer met pooltafel, twee slaapkamers, badkamers, keuken en eethoek.
    • Hoofdbadkamer: badkamer met toegankelijke badkamer in Jack en Jill-stijl met een grote inloopdouche en dubbele wastafels.
    • Slaapkamers: Inclusief queen size comfortabele bedden, kasten en dressoirs.
    • Fantastische omgeving: gewelfd plafond, gashaard, slimme televisie met optioneel surround-geluid met aangesloten DVD / VCR en extra HDMI-kabels om uw favoriete gamingsysteem aan te sluiten. Kabel is inbegrepen. Een grote bank en een fauteuil en een extra zithoek die uitkijkt op uw eigen uitzicht op het meer.
    • Eetgedeelte: heeft een formele tafel met 8 stoelen. Een extra tafel met 6 stoelen is beschikbaar voor grote bijeenkomsten.
    • Keuken: inclusief dubbele ovens en een elektrisch fornuis, koelkast / vriezer, waterkoeler en vaatwasser. Als een Italiaans huis, heeft de keuken een prachtige selectie van kruiden en specerijen, potten, pannen, koffiezetapparaat, crock pot en alles wat je nodig hebt om dit huis te laten ruiken als je eigen Casa.
    • Half bad: gelegen naast de keuken in de modderkamer
    • Mud Room: heeft een wasmachine en droger en biedt gemakkelijke toegang tot uw terras waar u kunt genieten van een diner en een glas van uw favoriete drankje met uitzicht op het meer.
    • Pooltafelkamer: heeft een caféachtige tafel met stoelen om prachtige vogels te kijken en een glimp op te vangen van enkele interessante en gebruikelijke vogels.
    Tweede verdieping voorzieningen
    De tweede verdieping heeft vier slaapkamers en twee badkamers.
    • Slaapkamers: drie slaapkamers zijn voorzien van queensize bedden. Een slaapkamer is voorzien van een tweepersoonsbed en twee eenpersoonsbedden.
    • Optionele slaapruimte: als er extra slaapruimte nodig is, bevindt een uitklapbare bankopening naar een queensize bed zich in de loft.
    • Badkamers: een badkamer heeft dubbele wastafels en een inloopdouche (gedemonstreerd in tijdschriften). De andere badkamer heeft een bad en douche.
    Overige informatie en voorzieningen
    • Wordt geleverd met WiFi, kabel en centrale lucht / warmte.
    • Het huis heeft opgewaardeerde ramen, tegel- en houten vloeren.
    • Parkeerplaats voor vijf auto's en extra parkeergelegenheid op korte loopafstand.
    • Gelegen aan de zuidwestelijke hoek van het Comomeer in een afgelegen privéweg.
    • De gastheren, Pauline en Dan, verblijven op korte afstand in het Meer van Genève en zijn beschikbaar om u te helpen.
    Dus u kunt echt ontspannen en genieten van de prachtige omgeving, een minimaal verblijf van 3 nachten is vereist van mei - september en een minimaal verblijf van 2 nachten is vereist van oktober - april.

    Er zijn genoeg leuke dingen te doen en avonturen om te verkennen in de gebieden rondom The Funkie Lil Shack. Bovendien zijn ze allemaal binnen een korte rit.
    • Liveconcerten (Alpine Valley)
    • stedelijke beurzen
    • County Fair
    • Meer dan 15 verschillende golfbanen
    • Boodschappen doen
    • Restaurants, tavernes en entertainment. Twee geweldige restaurants liggen op loopafstand: Mars en Geneva Ridge.
    Gebied Locaties
    • 4. 2 mijl van het Meer van Genève, een 8 minuten rijden die het hele jaar door activiteiten heeft
    • 2. 6 mijl van Williams Bay, op 6 minuten rijden
    • 8. 7 mijl van Delavan, op 15 minuten rijden
    • 8 mijl van Elkhorn, op 16 minuten rijden
    • 53 mijl van Milwaukee, op 58 minuten rijden
    • 16 mijl naar Alpine Valley, vol zomerconcerten en wintersport

    Misc. Opmerkingen:
    De primaire huurder moet 25 jaar of ouder zijn. Geen vrijgezellenfeesten - dit is een thuis voor rust en ontspanning en enige tijd op het meer. Alle reserveringen vereisen een aanbetaling binnen 14 dagen na het moment van inchecken om te worden gehonoreerd.
    Geen huisdieren.
    10% korting op een verblijf van 7 tot 10 dagen.
    Controleer de accommodatieprijs voor de dagen / tijden waarnaar u op zoek bent via de link "prijs en beschikbaarheid" onder de foto's, het "gemiddelde" tarief dat op de site wordt geplaatst lijkt een gemiddelde van het hele jaar te zijn.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt aan het water in Lake Geneva. Verken de plaatselijke natuur bij Lake Como en Geneva Lake. Reis je met kinderen? Overweeg dan Yerkes observatorium en Animal Gardens. Kajakken, motorbootvaren en vissen, het kan allemaal. Maak je borst dus maar nat! Bekijk onze reisgids voor Lake Geneva
Meer vakantiehuizen in Lake Geneva
Kaart
Lake Geneva, WI

In de buurt

  • Een rustig meer met zeilboten afgemeerd aan de linkerkant, omgeven door bergen en een heldere lucht.
    Lake Como
    1 min. wandelen - 0.1 km
  • Een jachthaven met verschillende boten afgemeerd en zeilend op een rustig meer onder een gedeeltelijk bewolkte lucht.
    Geneva Lake
    2 min. rijden - 1.4 km
  • Een haven met boten, een groot gebouw en een stenen muur.
    Riviera Beach
    7 min. rijden - 8.9 km
  • Geneva National Golf Club
    7 min. rijden - 6.4 km
  • The Mountain Top at Grand Geneva Resort
    15 min. rijden - 14.8 km

Lokaal vervoer

  • Harvard Station - 28 min. rijden
  • Kenosha, Wisconsin (ENW-Regionale luchthaven Kenosha) - 45 min. rijden

Restaurants

  • The Porch
    8 min. rijden
  • Oakfire
    8 min. rijden
  • Popeye's on Lake Geneva
    8 min. rijden
  • Inspired
    7 min. rijden
  • Pier 290
    8 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Large Lakefront Home on Lake Como - Private Pier!?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Large Lakefront Home on Lake Como - Private Pier! inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Large Lakefront Home on Lake Como - Private Pier! uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Large Lakefront Home on Lake Como - Private Pier!?

Dit vakantiehuis gezinsvriendelijke dit vakantiehuis in Lake Geneva ligt aan het water, op 5 km afstand van Lake Como, Kishwauketoe Nature Conservancy en Williams Bay Beach. Mercy Walworth Hospital and Medical Center Lake ligt op 4,7 km.

Beoordelingen

Beoordelingen over Large Lakefront Home on Lake Como - Private Pier!

10

Uitzonderlijk

9,8

Netheid

9,8

Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 49 van 54 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 5 van 54 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 54 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 54 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 54 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
The view was great!
3 nachten verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Really nice place in good condition and easy checkin checkout
3 nachten verbleven in februari 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Roomy well appointed great dock for boat
5 nachten verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
This was a great place for our group of 13! Easy access to the sandy bottom lake was perfect. The communication with the host was great.
3 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
This was our third stay here with our 8 grandkids and daughters. We absolutely loved it
3 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Wonderful house and location. Highly recommend it for your family or group.
3 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Perfect lake for children and toddlers!
3 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
House was perfect and even better than pictured. Pleasantly surprised. Perfect venue, perfect location. Located near attractions within walking distance (restraunts, pool, coffee shop) or within 10 or so minute drive (lake geneva has plenty of activities/places to eat/shop). House was exceptional for hosting a group.
4 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Awesome place, highly recommend if you are looking for relaxing and restart
3 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Great Place

House was well kept up and a great place to stay
3 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Great location and home, we all enjoyed our stay on Lake Como. Check in was easy and great communication from our host. We would for sure stay again.
4 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
We enjoyed our stay! Wonderful sandy lakefrontage easy for swimming, floating, kayaking and great pier for your boat. Close to town, walking distance to Mars Resort!
4 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Excellent will come back again

Will come back again for sure Dan is excellent host we loved the place
3 nachten verbleven in december 2024
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Everyone had a great time. The house was perfect for our family celebration. We would absolutely go back.
3 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Very easy to communicate with host, house is spacious and very comfortable for a families with kids. The View to the lake from the high windows was amazing. Thanks for having us Dan
3 nachten verbleven in februari 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Beautiful lake front property. Ideal setting for first adult sibling reunion in four years!
3 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Large open space with beautiful view of the lake for gathering and enough bedrooms for privacy. Spacious kitchen and long dining table.
View from one bedroom
View from the dock
3 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Wonderful Retreat

We had a wonderful time, enjoying the amenities of the house and the surrounding area. I would 100% recommend it to family and friends.
3 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Our total experience was a ten!
3 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Everything from beginning to end was excellent. Place is beautiful, well taken care of and welcoming. We spent 3 days in pure winter for a big family reunion and certainly we couldn’t get best quality of service, or most beautiful place.Host was available since first moment, accessible and nice, the place was very clean, and had everything that this big family needed. Highly recommended to anyone, anytime!
3 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Very good location and size for large groups. Inside lighting seemed inadequate and there was a local drinking water cleanliness issue. We had a very good time.
3 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
This home was perfect for a family reunion. The main floor bedrooms with adjoining bathroom accomodated a handicapped brother. The spacious kitchen contained everything we needed to prepare meals. The fireplace was cozy.We ate together, played board games, and enjoyed sharing stories about growing up together. The kids enjoyed a few games of pool.
FaceTime discussion with siblings who couldn't travel.
Sugar cookies and conversation in the spacious kitchen.
Siblings completing a jigsaw puzzle and having morning coffee while in their cozy pajamas.
3 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Accommodations and pictures are as described! Plenty of space for our family of 11. Layout of the house is great & is quiet. The lake is such a pleasure & the kiddos took every advantage of using it.
4 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Family fun!

Our extended family, ages 10 months old to sixty-five years old, enjoyed a week long stay at this beautiful lakefront home. The sunsets were amazing! We enjoyed kayaking, fishing and playing in the lake. This was our second stay at this home and we hope to return again to make more memories!
4 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
The view was breathtaking and yes we found the ships! The rental for fantastic, very clean!Daniel was very responsive to our needs, he even came out and replaced the battery to a smoke detector!Mary Jo OMalley
3 nachten verbleven in september 2025