Aparthotel·Particuliere eigenaar
House 44
Aparthotel met 10 buitenzwembaden en een 24-uurs receptie in Lagos
Fotogalerie voor House 44





Aparthotel
2 badkamersMax. aantal: 4
Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 69
inclusief belastingen en toeslagen
29 nov - 30 nov
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
House 44
Aparthotel met 10 buitenzwembaden en een 24-uurs receptie in Lagos
Dit rookvrije aparthotel heeft niet alleen 10 buitenzwembaden, maar ook een 24-uurs receptie en gratis parking. Dit aparthotel heeft gratis wifi, 2 een badkamer en een douche. Het bed wordt op verzoek verschoond.
Dit aparthotel heeft 16 kamers met gratis toiletartikelen. Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi (snelheid: 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen)). Elke badkamer is voorzien van een douche. Vervanging van de handdoeken en verschoning van het bed zijn op verzoek beschikbaar. Een schoonmaakservice is dagelijks beschikbaar.
Ter plaaste zijn 10 buitenzwembaden.
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Amazon Msquare
Amazon Msquare
- Zwembad
- Ontbijt inbegrepen
- Parkeren inbegrepen
- Gratis wifi
4.0 van 10, 1 beoordeling
De prijs is € 36
inclusief belastingen en toeslagen
29 nov - 30 nov
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
In deze accommodatie zijn huisdieren, waaronder geleidehonden, niet toegestaan.
Over deze buurt

44 Kadiri street, Alausa Ikeja, Lagos, Lagos, LAGOS








