Geheel appartement

Lovely Apartment in Carvoeiro

2.5-sterrenaccommodatie

Fotogalerie voor Lovely Apartment in Carvoeiro

Strand
Appartement | Woonruimte
Exterieur
Dineren
Appartement | 2 slaapkamers, individueel gemeubileerd

Geheel appartement

2 slaapkamers1 badkamerMax. aantal: 580 m²

Populaire voorzieningen

  • Wasmachine
  • Droogkast
  • Parking inbegrepen
  • Airconditioning
  • Buitenruimte

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.

Lovely Apartment in Carvoeiro

Dit rookvrije appartement beschikt over gratis parking. Dit appartement biedt een wasmachine/droogkast en een koelkast, naast een koffie/theemaker en een vaatwasser. Je vindt er tevens een haardroger en een douche.
Elke kamer met airconditioning in dit appartement is voorzien van wasmachines/drogers en een haardroger. Elke kamer is in eigen stijl gemeubileerd. Je kunt gebruikmaken van een koelkast en een koffiezetapparaat/waterkoker op de kamer. Elke badkamer is voorzien van een douche.

Accommodatie-voorzieningen

Parkeren en vervoer

  • Gratis zelf parkeren ter plaatse
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse

Eten en drinken

  • Afwasmachine
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Oven

Slaapkamers

  • 2 slaapkamers

Badkamer

  • 1 badkamer
  • Bad
  • Douche
  • Haardroger

Buiten

  • Terras

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine/droogkast

Comfort

  • Airconditioning

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Individuele aankleding

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 16.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je ontvangt een e-mail met incheckinstructies.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Roken

Smoking is not permitted

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 31 maart betaal je EUR 1.00 per persoon, per nacht (tot 7 nachten). Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 13 jaar oud.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 31 oktober betaal je EUR 2.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 13 jaar oud.
  • Elektriciteitstoeslag: EUR 0.38 per kWh, per verblijf

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor beddengoed: EUR 21.27 per bed, per verblijf (gasten kunnen ook hun eigen beddengoed meenemen)

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Accommodatie ook bekend onder de naam

Lovely In Carvoeiro Lagoa
Lovely Apartment in Carvoeiro Lagoa
Lovely Apartment in Carvoeiro Apartment
Lovely Apartment in Carvoeiro Apartment Lagoa

Over deze buurt

dit appartement ligt in Lagoa. Jachthaven van Albufeira en Lagos Marina zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Strand Carvoeiro en Benagil Beach. Slide & Splash-waterpark en Waterpark Aqualand Algarve zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Lagoa
Meer appartementen in Lagoa
Kaart
Lagoa, Faro District

In de buurt

  • The Algarve in southern Portugal is a ragged coastline full of many rocky shapes but this is one spot where you can see many different types.
    Percurso dos Sete Vales Suspensos
    1 min. wandelen - 0.0 km
  • #BeachBound
    Praia do Vale de Centeanes
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • Strand Carvoeiro
    Strand Carvoeiro
    4 min. rijden - 1.9 km
  • Vale de Milho Golf
    12 min. wandelen - 1.0 km
  • Promenade van Carvoeiro
    18 min. wandelen - 1.6 km

Lokaal vervoer

  • Station Silves - 22 min. rijden
  • Portimao (PRM) - 27 min. rijden

Restaurants

  • Sky Bar@Tivoli
    10 min. wandelen
  • Rocha Mar
    11 min. wandelen
  • Boneca Bar
    17 min. wandelen
  • O Stop
    1 min. wandelen
  • casa algarvia carvoeiro
    3 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Lovely Apartment in Carvoeiro?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik bij Lovely Apartment in Carvoeiro inchecken?

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Lovely Apartment in Carvoeiro uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Lovely Apartment in Carvoeiro?

Dit appartement in Lagoa ligt vlak bij Percurso dos Sete Vales Suspensos en Praia do Vale de Centeanes. Ook Vale de Milho Golf en Rotsen van Algar Seco liggen op 2 km afstand.

Beoordelingen over Lovely Apartment in Carvoeiro