Gehele woning

Casa Abraço - River View Terrace in Ferragudo

Fotogalerie voor Casa Abraço - River View Terrace in Ferragudo

Een slaapkamer met een houten plafond, een bed met kussens, een bedlamp en een uitzicht door een raam.
Een klein terras met een tafel en stoelen, een bloempot en een fles wijn op een houten tafel.
Een modern interieur met een eetgedeelte, een trap en een flatscreen televisie.
Een moderne woonkamer met een glazen salontafel, rode en blauwgroene stoelen, een houten plafond en een keuken op de achtergrond.
Een ruime loft met entresol, houten vloeren, een eethoek en uitzicht op een stadsbeeld.

Gehele woning

1 slaapkamer1 badkamer55 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Airconditioning
  • Barbecue

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Casa Abraço - River View Terrace in Ferragudo

  • ##Space

    Casa Abraço is een tweelaags rijtjeshuis van 55m² in het dorp Ferragudo, aan de oevers van de rivier de Arade.

    Je komt binnen via een terras aan de voorkant van het huis, gericht op het noordwesten en met veel zon gedurende een groot deel van de dag. Hier staat een houtskoolbarbecue, met open uitzicht over de rivier.

    Stap naar binnen in een open woon-keukenruimte. De keuken is volledig uitgerust, met een vaatwasser, koelkast, vriezer, inductiekookplaat, waterkoker, broodrooster en koffiezetapparaat, en er is een slaapbank in de woonruimte voor een derde gast. Airconditioning dekt deze verdieping. Aan de linkerkant vind je de badkamer, met douche en toilet.

    Een trap aan de linkerkant van de woonruimte leidt naar de mezzanine, waar de slaapkamer een kingsize bed heeft.

    Geniet 's ochtends van je koffie op het terras, de rivier beneden je en de hele dag nog voor je.

    ##Access

    Het hele rijtjeshuis is tijdens je verblijf helemaal voor jou.

    ★ Terras op het noordwesten met uitzicht op de rivier en houtskoolbarbecue
    ★ Volledig uitgeruste keuken (vaatwasser, koelkast, vriezer, inductiekookplaat, waterkoker, broodrooster, koffiezetapparaat)
    ★ Airconditioning in de woon- en keukenruimte
    ★ Smart-tv
    ★ Wasmachine
    ★ WiFi
    ★ Linnengoed en handdoeken inbegrepen

    Straatparkeren is mogelijk in het dorp, op korte loopafstand van het huis.

    ➤ Casa Abraço is het meest geschikt voor stellen, of kleine groepen tot drie personen. De slaapkamer bevindt zich op een open mezzanine die je via een open trap bereikt, dus niet geschikt voor jonge kinderen. Oudere kinderen vanaf 10 jaar zijn welkom.
    ➤ Airconditioning dekt de woon- en keukenruimte op de begane grond. De slaapkamer op de mezzanine heeft geen airconditioning.

    ##Interaction

    Dit huis is in handen van Rental Valley, een property management team dat hard werkt om ervoor te zorgen dat uw verblijf soepel en comfortabel verloopt. Wij zijn beschikbaar als u vragen of verzoeken heeft tijdens uw verblijf.

    Vanaf een week voor aankomst sturen wij u onze huurgids. Deze bevat alle nuttige informatie om u te helpen veilig aan te komen en nog veel meer. Lees het aandachtig door voor uw aankomst en laat het ons weten als u iets nodig heeft of vragen heeft.

    ##Neighborhood

    Ferragudo is een klein witgekalkt vissersdorp aan de westoever van de rivier de Arade, tegenover Portimão en zijn jachthaven aan de overkant van het water. Het historische centrum, met zijn kerkplein en waterkant, ligt nog geen 100 meter van de voordeur, en de eigen kruidenier en bakker van het dorp aan de Rua Primeiro de Maio zijn dichtbij genoeg voor een broodje halen op slippers.

    Praia da Angrinha, het eigen rivierstrand van het dorp, ligt op zo'n 300 meter afstand, beschut tegen de Atlantische deining en meer geschikt voor een rustige middag dan voor stevig zwemmen. Het levendigere Praia Grande, met echt zand en veiliger zwemwater, ligt ongeveer een kilometer lopen over de landtong voorbij het oude fort São João de Arade, zo'n 12 tot 15 minuten afhankelijk van je tempo.

    Voor een borrel bij zonsondergang zonder het dorp te verlaten, ligt een dakterrasrestaurant op twee minuten lopen, met uitzicht over de daken richting de rivier, een goede plek om de zon te zien ondergaan boven Portimão.

    Portimão zelf, met supermarkten, een weekmarkt en een ruimere keuze aan restaurants en winkels, ligt direct aan de overkant van de rivier. 's Zomers vaart er een seizoensgebonden veerpont, anders is het een korte rit om via de brug.

    ##Transit

    Een auto wordt aanbevolen om de wijdere Algarve te verkennen, al is het dorp zelf volledig te voet te doen, met een kruidenier, bakker en restaurants binnen een paar minuten lopen. Faro Airport ligt op ongeveer 50 minuten met de auto, en Lagos op ongeveer 25 minuten. Het openbaar vervoer vanuit Ferragudo zelf is beperkt, met betere bus- en treinverbindingen vanuit Portimão aan de overkant.

    ##Notes

    ➤ Check-intijd: 16:00-22:00 (late aankomst mogelijk in overleg)
    ➤ Check-outtijd: voor 10:00

    ➤ Roken is nergens op het terrein toegestaan.
    ➤ Het huis ligt dicht bij het centrum van het dorp en er is enig omgevingsgeluid van de omliggende buurt, inclusief incidentele bouwwerkzaamheden in de buurt.
    ➤ Er is een open haard aanwezig in de woonruimte, maar deze is momenteel niet beschikbaar voor gebruik door gasten.

    ℹ SEF-VEREISTEN. Alle eigenaren van vastgoed in Portugal zijn wettelijk verplicht om gastgegevens te melden bij de Serviço de Estrangeiros e Fronteiras (SEF). Een week voor aankomst sturen wij je een link naar ons SEF-formulier, in te vullen vóór je verblijf. Dit is een wettelijk verplicht onderdeel.

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in de woning: wifi

Keuken

  • Afwasmachine
  • Broodrooster
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookplaat

Slaapkamers

  • Beddengoed inbegrepen
  • Slaapkamer

Badkamer

  • 1 badkamer
  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen

Woonruimtes

  • Woonkamer

Entertainment

  • Tv

Buiten

  • Barbecue

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine

Comfort

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Uitgelichte locatiekenmerken

  • Aan een rivier
  • In een dorp

Dingen om te doen

  • Fietsmogelijkheid in de buurt
  • Golfbaan in de buurt
  • Wandel-/fietsroutes in de buurt
  • Windsurfen in de buurt
  • Zwemmogelijkheid in de buurt

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
  • EHBO-doos
  • Brandblusser

Algemeen

  • Bij deze accommodatie worden geen kinderen toegelaten
  • Unitgrootte: 55 vierkante meter

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 23

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Bij deze accommodatie mogen geen kinderen verblijven.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie 178320/AL
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt aan een rivier in Lagoa. Reizigers die op zoek zijn naar een activiteit kunnen terecht bij Lagos Marina. Ga naar Praia da Rocha en Strand Carvoeiro als je liever de natuur intrekt. Slide & Splash-waterpark en Waterpark Aqualand Algarve zijn ook een bezoek waard. Ga voor waterpret zoals windsurfen en zwemmen. Blijf jij liever op het droge? Ook geen probleem. De regio biedt voldoende outdoormogelijkheden, zoals wandelen en fietsen. Bekijk onze reisgids voor Lagoa
Meer vakantiehuizen in Lagoa
Kaart
Ferragudo, Faro

In de buurt

  • Een kustpromenade met palmbomen, een zandpad en een jachthaven met zeilboten.
    Haven van Portimão
    1 min. wandelen - 0.0 km
  • Praia da Angrinha
    5 min. wandelen - 0.5 km
  • Studio Bongard
    7 min. wandelen - 0.6 km
  • Praia Grande
    12 min. wandelen - 1.0 km
  • Centro de Congressos do Arade
    17 min. wandelen - 1.4 km

Lokaal vervoer

  • Station Lagoa Ferragudo - 8 min. rijden
  • Portimao (PRM) - 26 min. rijden

Restaurants

  • Brunch In Rio
    6 min. wandelen
  • NoSolo Italia
    9 min. rijden
  • NoSoloÁgua Beach Portimão
    9 min. rijden
  • Deck Marina Lounge
    9 min. rijden
  • Beira Mar
    3 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Casa Abraço - River View Terrace in Ferragudo?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Casa Abraço - River View Terrace in Ferragudo inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Casa Abraço - River View Terrace in Ferragudo uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Casa Abraço - River View Terrace in Ferragudo?

Dit vakantiehuis dit vakantiehuis ligt aan een rivier, op 10 minuten wandelen van Haven van Portimão, Praia da Angrinha en Praia Grande. Ook Centro de Congressos do Arade en Pintadinho Beach liggen op 3 km afstand.