La Posta Vecchia Hotel ligt vlak bij de luchthaven en aan een privéstrand in Ladispoli. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Braccianomeer en Oasi Naturale Palude di Torre Flavia. Daarnaast kun je ook Antiquarium Archeologico di Pyrgi en Castello di Santa Severa bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Kies voor een wateractiviteit zoals vissen of voor een avontuur zoals het volgen van een ecotour, het afleggen van wandel- en fietsroutes of paardrijden. Bekijk onze reisgids voor Ladispoli
Palo Laziale, Ladispoli, RM, 55
In de buurt
Haven van Civitavecchia
35 min. rijden - 50.2 km
Vaticaanse Musea
38 min. rijden - 38.9 km
Piazza Navona
43 min. rijden - 40.7 km
Pantheon
43 min. rijden - 41.1 km
Castello di Palo
2 min. wandelen - 0.2 km
Lokaal vervoer
Station Torre in Pietra - 13 min. rijden
Rome (FCO-Fiumicino - Internationale luchthaven Leonardo da Vinci) - 28 min. rijden
Restaurants
Pub FourX
6 min. rijden
Blues Bar
5 min. rijden
Stabilimento Nettuno
6 min. rijden
La Locanda
6 min. rijden
Trapizzino
6 min. rijden
Over deze accommodatie
La Posta Vecchia Hotel
Hotel met een luxe stijl en een gezinsvriendelijk beleid bij de zee
Bij La Posta Vecchia Hotel zijn er de volgende voorzieningen: een gratis continentaal ontbijt, een dakterras en een tuin. Met een privéstrand, ligstoelen en mogelijkheden om te roeien is dit hotel perfect voor je zonvakantie. Trakteer jezelf op een gezichtsbehandeling, een hotstone-massage of een body scrub bij het wellnesscentrum ter plaatse. Het plaatselijke gastronomisch restaurant met Mediterrane gerechten, The Cesar, serveert ontbijt, lunch en diner. Je kunt er genieten van uitzicht op de zee. Het fitnesscentrum biedt pilateslessen en fitnesslessen. Verder kun je ook kajakken, windsurfen en wandelen/fietsen. Blijf online met gratis wifi in de kamer en geniet van een speeltuin en een kapsalon.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Een binnenzwembad met ligstoelen en parasols bij het zwembad
Gratis parkeerplaatsen en valetparkeerservice
Gratis fietsen ter plaatse, een outdoor tennisbaan en een babysitter/kinderoppas (toeslag)
Een vergaderruimte, een kluis bij de receptie en tuinmeubelen
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel ingericht en bieden veel comfort dankzij 24-uurs roomservice en luxe beddengoed, naast leuke bijkomstigheden zoals airconditioning en badjassen.
Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
Verrijdbare/extra bedden (toeslag) en gratis baby-/kinderbedden
Badkamers met designer toiletartikelen en bidets
Flatscreentelevisies met premium tv-zenders
Verwarming, dagelijkse schoonmaak en bureaus
Prijzen en affiliaties
Deze accommodatie is lid van Leading Hotels of the World.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Gratis valetparkeren ter plaatse
Beperkte parkeergelegenheid ter plaatse (valet- en zelf parkeren)
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar
Eten en drinken
Gratis continentaal ontbijt beschikbaar dagelijks van 07.30 uur tot 11.00 uur
Een bar/lounge
Een restaurant
Privépicknicks
Tegen een toeslag wordt er dagelijks een diner met de gastheer of -vrouw aangeboden; reservatie vereist
Restaurants ter plaatse
The Cesar
Dingen om te doen
Bibliotheek
Binnenzwembad
Evenementen voor wijnreleases
Fitnesslessen
Gratis fietsenverhuur
Kajakken
Kanoën
Outdoor tennisbaan
Pilateslessen
Rondvaarten
Speeltuin
Spelletjesruimte
Sportschool
Volledig uitgeruste spa
Wandel- en fietsroutes
Windsurfen
Yogalessen
Gezinsvriendelijk
Babybed in de kamer
Binnenzwembad
Extra bed (toeslag)
Kinderopvang (toeslag)
Speeltuin
Spelletjesruimte
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Gratis kranten in de lobby
Kapsalon
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Aanzoek-/romantische pakketten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Schoon beddengoed (op verzoek)
Schoonmaakservice (dagelijks)
Wisselen van handdoeken op verzoek
Zakelijke diensten
Businesscentrum
Flexwerkplekken
Vergaderruimte
Buiten
Aan een privéstrand
Dakterras
Entertainmentzone buiten
Ligstoelen aan het zwembad
Parasols bij het zwembad
Picknickplaats
Strandlakens
Strandparasols
Strandstoelen
Tuin
Tuinmeubels
Volledig uitgeruste spa
2 behandelingsruimtes
Aromatherapie
Body scrubs
Body wraps
Gezichtsbehandelingen
Hotstone-massages
Manicures/pedicures
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
19 rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
Bovenste verdiepingen alleen te bereiken via trap
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijk restaurant
Rolstoeltoegankelijke lounge
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
Meer
1 gebouw
2 etages
Feestruimte
Gebouwd in 1642
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Extra bed (toeslag)
Gratis babybed
Luxe beddengoed
Badkamer
Bad of douche
Badjassen
Bidet
Designer toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Privébadkamer
Entertainment
Betaalfilms
Flatscreen-tv met premium satellietzenders
Eten en drinken
24-uurs roomservice
Gratis mineraalwater
Minibar
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Bureau
Elke dag gratis kranten
Individueel ingericht
Kluisje
Telefoon
Verwarming (met klimaatregeling)
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 21.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 25.00 per huisdier, per nacht
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
1 in totaal (tot 15 kg per huisdier)
Alleen bepaalde kamers, beperkingen van toepassing. Huisdiervriendelijke kamers kunnen worden aangevraagd door de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging te contacteren.
Er is een voer- en drinkbak beschikbaar
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Kinderen van 3 jaar en jonger kunnen gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 120.0 per dag.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 31 maart betaal je EUR 2.00 per persoon, per nacht (tot 15 nachten). Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 10 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 31 oktober betaal je EUR 4.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 15 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 10 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor huisdieren: EUR 25.00 per huisdier, per nacht
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Toeslag voor extra bed: EUR 120.0 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om babybedden en verrijdbare/extra bedden te reserveren.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem, een EHBO-koffer en raambeveiliging
Registratienummer van de accommodatie IT058116A159TPCAY4
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Je dient vooraf te reserveren voor massagebehandelingen en spabehandelingen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Bij overnachtingen op 1 januari is het tarief voor het traditionele Nieuwjaarsdag-galadiner inbegrepen bij de weergegeven totaalprijs.
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Posta Vecchia Hotel Ladispoli
Posta Vecchia Hotel
Posta Vecchia Ladispoli
Posta Vecchia
La Posta Vecchia Hotel Hotel
La Posta Vecchia Hotel Ladispoli
La Posta Vecchia Hotel Hotel Ladispoli
Veelgestelde vragen
Beschikt La Posta Vecchia Hotel over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een binnenzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij La Posta Vecchia Hotel?
Vandaag, 24 mrt. 2026, kost een verblijf bij La Posta Vecchia Hotel van één nacht voor twee volwassenen op 3 apr. 2026 min. € 1.091, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij La Posta Vecchia Hotel?
Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren met een gewicht van maximum 15 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal). Er geldt een toeslag van EUR 25.00 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen en valetparkeerservice.
Hoe laat kan ik bij La Posta Vecchia Hotel inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.
Tot hoe laat kan ik bij La Posta Vecchia Hotel uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat La Posta Vecchia Hotel?
Dit hotel in Ladispoli ligt aan het strand, op enkele stappen van Castello di Palo en op 10 km van Associazione Nautica Campo di Mare en Il Quadrifoglio. Ook Oasi Naturale Palude di Torre Flavia en Dog Park Pongo liggen op 10 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over La Posta Vecchia Hotel
9,8
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
10
Netheid
8,8
Locatie
9,8
Personeel en service
9,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 73 van 86 beoordelingen
10 - Uitstekend
73
Gastenscore: 8 - Goed. 11 van 86 beoordelingen
8 - Goed
11
Gastenscore: 6 - Redelijk. 2 van 86 beoordelingen
6 - Redelijk
2
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 86 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 86 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
felice, hasselt
27 jul 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Zalig hotel om tot rust te komen.
Zo dicht bij het heel verre verleden. Waar naar het schijnt Julius Caesar zou hebben gewoond. In de ontdekte Romeinse villa.
felice
1 nacht verbleven in juli 2018
10/10 – Uitstekend
Allen
5 nov 2025
Allen
1 nacht verbleven in oktober 2025
8/10 – Goed
Susan
Reisde met partner
1 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This is a very unique hotel in Ladispol. It is surrounded by elegant and beautiful grounds but it is very much in a stand alone area with nothing to do apart from relax in the hotel .
The staff are exceptionally helpful . A special shout for Luca the waiter in the restaurant who went over and beyond to make our stay memorable.
The food in the restaurant is delicious including breakfasts and the hotel pride themselves on local produce .
The rooms are dark and it does feel a little like staying in a museum but a luxurious one !
The aircon is also questionable with little control and certainly not reaching the temperature stated .
There are a lot of stone steps so if you are unsteady on your feet beware .
The hotel stands by rules with check out time rigidly adhered to and drinking water limits by the pool but taking all this into consideration, this is a beautiful hotel in a magnificent setting .
The pricing of food and drink reflects a captive audience and did feel expensive ( glass of wine 23€) but the staff , the hotel and its ambience is enough to draw you back .
Susan
2 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Gary
Reisde met familie
1 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
We loved our stay there. We had the amazing Castello corner Suite with wonderful views and vast, comfortable space filled w age-appropriate antiques. The entire villa and grounds were extraordinary and worthy of Mr Getty's stature.My lady also enjoyed the Spa with a wonderful Cocoon massage from Celia. We also loved the food and being able to dine on the Terrace w the sea rolling in. All in all, a great experience.
Gary
2 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Jan Boye
5 aug 2025
Jan Boye
2 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Michael
25 jul 2025
Michael
1 nacht verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Douglas
14 jul 2025
Douglas
3 nachten verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
alessandra
13 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Straordinaria
alessandra
1 nacht verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Alexa
14 jun 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Alexa
3 nachten verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Riina
29 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
We had an excellent stay at La Posta Vecchia hotel.
Riina
1 nacht verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
Jean
Reisde met partner
21 mei 2025
Positief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Wonderful Classic family owned estate by the sea, very impressive grounds, formerly JP Getty’s summer place! Same family owns the Il Pellicano in Tuscany, much more relaxed and less formal, wonderful grounds by the sea!
Jean
3 nachten verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
Simon, London
18 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Lovely hotel
Simon
2 nachten verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
Howard
15 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Quaint with character and beautiful grounds.
Howard
1 nacht verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
Vincent
6 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Vincent
3 nachten verbleven in april 2025
10/10 – Uitstekend
ATLE ENDRE BROWNE
2 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
ATLE ENDRE BROWNE
2 nachten verbleven in april 2025
10/10 – Uitstekend
Julio Cezar
Reisde met familie
16 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
History and landscape
Julio Cezar
1 nacht verbleven in april 2025
6/10 – Redelijk
John
Reisde met familie
30 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Final stay
Although a beautiful hotel and setting. Very expensive food and drink. Not much of a selection. Nothing to do. No traditional italian food. Quality of food was Eh.
Not near any restaurants or tourist visits or shopping. Would not return
John
2 nachten verbleven in oktober 2024
10/10 – Uitstekend
William, Iron Mountain
Reisde met partner
19 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Just a perfect location on the sea, with tons of history, great service, beautiful views, incredible food!
William
1 nacht verbleven in oktober 2024
10/10 – Uitstekend
Tyler
18 okt 2024
Positief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Great property! Private and great service!
Tyler
3 nachten verbleven in oktober 2024
10/10 – Uitstekend
Michael
Reisde met familie
3 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Stay in Room after our cruise
WOW! What a beautiful hotel and location. Everyone and everything about La Posta Vecchia was outstanding. Will definitely go back next time in Rome. I highly recommend this hotel if you are in Rome and want an escape from the hustle and bustle of Rome. The location is amazing
Michael
1 nacht verbleven in oktober 2024
8/10 – Goed
ANNE
22 sep 2024
ANNE
2 nachten verbleven in september 2024
10/10 – Uitstekend
kevin
22 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Un endroit hors du temps
kevin
1 nacht verbleven in augustus 2024
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
20 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
The place is Magical
Wonderful accommodations. A plus everything but…The restaurant should have more of an authentic cuisine found in lazio… like real fried zucchini flowers with ricotta not slices zucchini with sauce of ricotta and flowers…if the had simple dishes would of been better.. I didn’t mind spending 25euro for 4 small bocconcini… it was classic with half of a tomato.. fine..i would recommend other restaurants near property … not much variety as well for dinner… as for breakfast, was amazing.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in september 2024
8/10 – Goed
Nicola
15 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very nice property
Nicola
1 nacht verbleven in september 2024
10/10 – Uitstekend
eugene
9 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer