Gehele woning

Holiday home with 4 bedrooms

Fotogalerie voor Holiday home with 4 bedrooms

Een tweelaags bakstenen huis met een schuin dak, een veranda met een bankje en een klein gazon.
Een compacte keuken met witte kasten, een houten werkblad, een ingebouwde oven en een betegelde spatwand.
Een slaapkamer met een bed, een kledingkast, een bureau met stoel en een raam met gordijnen.
Een eettafel met een tafelkleed met patroon, houten stoelen en een muur met borden met daarop koffie en chocolade.
Een trap met houten leuningen die naar een verdieping leidt, een gang met een deur, en een potplant op een kast.

Gehele woning

118 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Droogkast
  • Gratis wifi
  • Buitenruimte
  • Parking beschikbaar

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Holiday home with 4 bedrooms

  • Het huis is een gebouw met twee verdiepingen, gebouwd in 1963 en gerenoveerd in 2020.

    De begane grond beschikt over een toegankelijke badkamer, een volledig uitgeruste keuken met eethoek, een slaapkamer en een woon- en eetkamer met uitzicht op de tuin. Op de eerste verdieping bevinden zich drie slaapkamers (waarvan één een tweepersoonskamer met balkon) en een badkamer. Een terras in de tuin nodigt uit tot ontspanning. Parkeren is mogelijk direct voor het huis.
    Indeling:

    Deze kosten zijn verplicht en ter plaatse te betalen. Ze zijn niet in de huurprijs inbegrepen.:
    Eindschoonmaak; U moet het zelf (goed) doen
    Huisdieren; Niet toegestaan
    Bedlinnen; Available for Rent

    Optionele diensten die je ter plaatse kunt regelen:
    Badhanddoeken; Available for Rent
    Wifi; Included

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in de woning: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplekken ter plaatse

Keuken

  • Afwasmachine
  • Koelkast
  • Kookplaat
  • Oven

Eetopties

  • Eettafel

Slaapkamers

  • 4 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • Douche

Woonruimtes

  • Apart eetgedeelte
  • Eettafel

Entertainment

  • Smart-tv met kabel-/satellietzenders

Buiten

  • Patio

Wasvoorzieningen

  • Droogkast

Comfort

  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Uitgelichte locatiekenmerken

  • Dicht bij een outletcentrum

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Unitgrootte: 118 vierkante meter

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf middernacht
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor middernacht

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

Events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen ter plaatse zijn toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in Ladbergen. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Naturpark TERRA.vita en Dörenther Klippen. Daarnaast kun je ook Openluchttheater van Tecklenburg en Motormuseum bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. NaturaGart en Wersepark Sudmühle zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Ladbergen
Meer vakantiehuizen in Ladbergen
Kaart
Ladbergen

In de buurt

  • Nöttler Berg-wildreservaat
    15 min. rijden - 12.3 km
  • Openluchttheater van Tecklenburg
    22 min. rijden - 19.7 km
  • Haus Rüschhaus
    22 min. rijden - 28.0 km
  • NaturaGart
    25 min. rijden - 23.4 km
  • Dörenther Klippen
    27 min. rijden - 22.6 km

Lokaal vervoer

  • Station Ostbevern - 12 min. rijden
  • Münster (FMO-Internationale Luchthaven Münster - Osnabrück) - 12 min. rijden

Restaurants

  • McDonald's
    5 min. rijden
  • Westfalen Tankstelle
    10 min. rijden
  • Kiepenkerl Cafe
    12 min. rijden
  • Burger King
    4 min. rijden
  • Altes Kontor
    15 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Holiday home with 4 bedrooms?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Holiday home with 4 bedrooms inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf middernacht.

Tot hoe laat kan ik bij Holiday home with 4 bedrooms uitchecken?

Je dient om uiterlijk middernacht uit te checken.

Waar staat Holiday home with 4 bedrooms?

Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Ladbergen ligt op 15 km afstand van Nöttler Berg-wildreservaat, Naturpark TERRA.vita en Openluchttheater van Tecklenburg. Ook St. Ambrosius-Kirche en Motormuseum liggen op 20 km afstand.