Hotel Terme Principe ligt vlak bij het strand in Lacco Ameno. Porto di Forio en Haven van Ischia zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Parco termale di Negombo en Poseidon Thermale Tuinen. Giardino Botanico Ravino en Chocolaterie Atelier delle Dolcezze zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Lacco Ameno
Via Roma, 116, Lacco Ameno, NA, 80076
In de buurt
Mortella-tuinen
3 min. rijden - 2.2 km
Museo Archeologico di Pithecusae
2 min. wandelen - 0.2 km
Spiaggia del Fungo
3 min. wandelen - 0.3 km
Parco termale di Negombo
18 min. wandelen - 1.6 km
Spiaggia di San Montano
20 min. wandelen - 1.7 km
Lokaal vervoer
Internationale luchthaven Napels (NAP) - 152 min. rijden
Restaurants
Da Gino
18 min. wandelen
Francischiello
6 min. wandelen
Bar Franco
3 min. wandelen
Bar Calise
3 min. rijden
Marecoppe
3 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Terme Principe
Hotel vlak bij Parco termale di Negombo
Een terras, een tuin en een spelletjesruimte verwelkomen je bij Hotel Terme Principe. Geniet van een manicure/pedicure, een body scrub of een gezichtsbehandeling bij het wellnesscentrum ter plaatse. Naast een droogkuis/wasserijservice en een bar, genieten gasten ook van gratis wifi in de kamer met een snelheid van 25+ Mbps.
Andere voordelen van dit hotel zijn:
Een seizoensgebonden buitenzwembad en een binnenzwembad met ligstoelen en parasols bij het zwembad
Gratis parkeerplaatsen
Ontbijt (toeslag), fietsverhuur en een babysitter/kinderoppas (toeslag)
Bagageopslagruimte, een kluis bij de receptie en rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
De 62 kamers zijn individueel gemeubileerd en zijn inclusief leuke voordelen zoals airconditioning, bovenop faciliteiten zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 08.00 uur tot 09.30 uur
Diner met gastheer/- vrouw dagelijks beschikbaar tegen een toeslag van EUR 30; reservatie vereist
Een bar/lounge
Een restaurant
Snackbar/delicatessenwinkel
Dingen om te doen
Binnenzwembad
Fietsenverhuur
Seizoensgebonden buitenzwembad
Spelletjesruimte
Volledig uitgeruste spa
Gezinsvriendelijk
Binnenzwembad
Kinderopvang (toeslag)
Koelkast op de kamer
Seizoensgebonden buitenzwembad
Snackbar/delicatessenwinkel
Spelletjesruimte
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Ligstoelen aan het zwembad
Parasols bij het zwembad
Terras
Tuin
Volledig uitgeruste spa
Behandelingsruimte
Body scrubs
Gezichtsbehandelingen
Manicures/pedicures
Massage
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Meer
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Bidet
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Flatscreen-tv met digitale zenders
Eten en drinken
Koelkast
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Bureau
Individueel ingericht
Individuele aankleding
Kluisje
Verwarming (met klimaatregeling)
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.30 uur
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 10 per huisdier, per nacht
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
1 in totaal
Huisdieren mogen niet zonder toezicht worden achtergelaten
Er is een voer- en drinkbak beschikbaar
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 31 maart betaal je EUR 1.50 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 14 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 31 oktober betaal je EUR 3.00 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 14 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor huisdieren: EUR 10 per huisdier, per nacht
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Diner: EUR 30
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie IT063038C2YX75QPCH
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het seizoensgebonden zwembad is geopend van mei tot september
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Veelgestelde vragen
Beschikt Hotel Terme Principe over een zwembad?
Ja, deze accommodatie biedt een binnenzwembad en een seizoensgebonden buitenzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Terme Principe?
Vandaag, 12 jun. 2026, kost een verblijf bij Hotel Terme Principe van één nacht voor twee volwassenen op 25 jun. 2026 min. € 94, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Terme Principe?
Ja, bij Hotel Terme Principe zijn honden en katten toegestaan (maximum 1 in totaal). Er geldt een toeslag van EUR 10 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Hotel Terme Principe inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Terme Principe uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.30 uur uit te checken.
Waar staat Hotel Terme Principe?
Dit wellness hotel ligt vlak bij het strand, op 2 km afstand van Spiaggia del Fungo en Parco termale di Negombo. Ook Marina van Pithaecusa en Museo Archeologico di Pithecusae liggen op 10 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Terme Principe
8,8
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,4
Netheid
8,0
Locatie
9,4
Personeel en service
8,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 12 van 22 beoordelingen
10 - Uitstekend
12
Gastenscore: 8 - Goed. 7 van 22 beoordelingen
8 - Goed
7
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 22 beoordelingen
6 - Redelijk
1
Gastenscore: 4 - Matig. 2 van 22 beoordelingen
4 - Matig
2
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 22 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Daniel
30 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Amazing property beautiful views good location by the beach highly recommend
Daniel
1 nacht verbleven in juli 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Filomena
30 jul 2025
Positief: Personeel en service
Amazing Staff
Filomena
2 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Enzo
13 aug 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Personale gentilissimo.
Posizione hotel vicino al centro.
Enzo
3 nachten verbleven in augustus 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Raffaele
1 okt 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Tutto perfetto
Raffaele
1 nacht verbleven in september 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Carla Maria
23 mei 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
totalmente positiva!
Carla Maria
1 nacht verbleven in mei 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Carbone
7 apr 2018
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Medio
L'albergo ha una buona posizione, a poca strada dal centro e dalle maggiori attrazioni del posto. Camera piccola, l'arredamento è poco accogliente in quanto vecchiotto, ma funzionale. Ottima colazione. Inoltre dotato di una piscina all'aperto e una termale per un buon relax.
Il personale gentile e disponibile, parla varie lingue.
Carbone
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jennifer
25 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very nice place
Jennifer
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Geverifieerde reiziger
8 okt 2019
Camere troppo vecchie e fatiscente .andrebbe ristrutturato . La colazione è il pranzo discreti
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in oktober 2019
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
16 jul 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
It was close to the beach and had a pool. Their hotel only had certain months that they had beach access and it wasn’t July, weird.
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in juli 2019
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
29 jun 2019
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
It was a very reasonable rate. Beautiful location, close to il fungi. Other hotels in that area are twice the price. Free use of the sunbeds and parasol on the beach.
There were various pools and a steam room.
The staff were friendly, accommodating and professional.
My only complaint was the comfort of the bed. A new mattress was needed.
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in juni 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
13 mei 2019
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Fantastic Location only 3 minutes walk down to the sea front. Bus stop right outside
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in mei 2019
Geverifieerd
8/10 – Goed
Roberta
1 mei 2019
Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Weekend ischitano
Hotel comodo e facilmente accessibile, con scale all’ingresso e nel corpo centrale. Fermate autobus vicine e alle spalle dell’hotel.
Vasche termali, e piscina all’aperto riscaldata. Della spa non ho usufruito, colazione discreta, in linea con i tre stelle.
Personale cortesissimo e disponibilità alla reception
Roberta
4 nachten verbleven in april 2019
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Orsola
28 apr 2019
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
La struttura , molto grande compresa la parte estrema , necessita di una ristrutturazione e mobili meno mobili , l’armadio in camera non si chiudeva e dondolava tt le volte che provavo ad accostare le ante!!!!
La pulizia lascia moooolto a desiderare, le “ragazze” sono molto , chiacchierano ad alta voce non curanti degli ospiti che possono riposare ancora( ore7 del mattino) .... ma in compenso il personale di sala, molto gentile, ti fa dimenticare il risveglio turbolento della 1 mattina, gentile anche alla reception!!!
Orsola
3 nachten verbleven in april 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Alessandro
24 sep 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Di sicuro ci ritorneremo
Alessandro
4 nachten verbleven in september 2018
Geverifieerd
6/10 – Matig
salvatore
2 mei 2018
Negatief: Netheid
Da non rifare
Camera assurda, la sera entravano i millepiedi ed abbiamo dovuto mettere gli asciugamani sotto la porta. Camera vecchia, bagno piccolissimo e mattonelle rotte. Piscina accettabile. Clienti scostumati ma non è colpa della struttura. Personale gentile
salvatore
Geverifieerd
8/10 – Goed
Stefano
27 apr 2018
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ischia in Tour
Personale gentile, cortese e disponibile...
Stefano
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Yukiko
31 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Yukiko
1 nacht verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Marco Fedele
10 aug 2023
Marco Fedele
3 nachten verbleven in augustus 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Alberto
29 apr 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Alberto
1 nacht verbleven in april 2023
Geverifieerd
8/10 – Goed
Massimo
24 jun 2019
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Massimo
3 nachten verbleven in juni 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Raffaele
20 aug 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer