Hotel Bristol ligt in Lacco Ameno. Haven van Ischia en Porto di Forio zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Parco termale di Negombo en Poseidon Thermale Tuinen. Chocolaterie Atelier delle Dolcezze en Giardino Botanico Ravino zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Lacco Ameno
Via Fundera 114, Lacco Ameno, Città Metropolitana di Napoli, 80076
In de buurt
Museo Archeologico di Pithecusae
12 min. wandelen - 1.0 km
Spiaggia del Fungo
13 min. wandelen - 1.1 km
Antiche Terme Belliazzi
20 min. wandelen - 1.7 km
Parco termale di Negombo
3 min. rijden - 1.9 km
Museo Villa Arbusto
3 min. rijden - 1.5 km
Lokaal vervoer
Internationale luchthaven Napels (NAP) - 94 min. rijden
Restaurants
Francischiello
18 min. wandelen
Marecoppe
14 min. wandelen
Pizzeria Piccoletto
14 min. wandelen
Pizzeria Fratelli Celentano
19 min. wandelen
Il Panino
4 min. rijden
Over deze accommodatie
Hotel Bristol
Hotel vlak bij Haven van Ischia
Geniet van een gratis continentaal ontbijt, een poolbar en een koffiebar/café bij Hotel Bristol. Geniet van een sauna of een stoombad om tot rust te komen. Naast een bar en een restaurant, hebben gasten ook toegang tot gratis wifi in de gemeenschappelijke delen.
Er zijn ook voordelen, zoals:
2 buitenzwembaden en een binnenzwembad met ligstoelen en parasols bij het zwembad
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Eten en drinken
Gratis continentaal ontbijt beschikbaar dagelijks van 08.00 uur tot 10.00 uur
Diner met gastheer/- vrouw dagelijks beschikbaar tegen een toeslag van EUR 25
Een bar aan het zwembad
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Een restaurant
Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
Snackbar/delicatessenwinkel
Dingen om te doen
2 buitenzwembaden
Binnenzwembad
Kinderzwembad
Sauna
Stoombad
Gezinsvriendelijk
2 buitenzwembaden
Binnenzwembad
Kinderzwembad
Snackbar/delicatessenwinkel
Gastendiensten
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Ligstoelen aan het zwembad
Parasols bij het zwembad
Spa
Spadiensten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Huisdieren verblijven gratis
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 31 maart betaal je EUR 2.00 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 14 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 31 oktober betaal je EUR 4.00 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 14 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Diner: EUR 25
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie IT063038A13G48KB29
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het seizoensgebonden zwembad is geopend van 01 mei tot 03 oktober
Veelgestelde vragen
Beschikt Hotel Bristol over een zwembad?
Ja, deze accommodatie beschikt over een binnenzwembad, 2 buitenzwembaden en een kinderzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Bristol?
Vandaag, 2 jun. 2026, kost een verblijf bij Hotel Bristol van één nacht voor twee volwassenen op 3 jun. 2026 min. € 80, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Bristol?
Ja, honden en katten zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij Hotel Bristol zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Hotel Bristol inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Bristol uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Hotel Bristol?
Dit hotel in Lacco Ameno ligt op 0,7 km van Marina van Pithaecusa en op 4,6 km van Haven van Ischia. Ook Museo Archeologico di Pithecusae en Spiaggia del Fungo liggen op een kwartiertje wandelen.