Le Pigeonnier – Charming Cottage for 2 with Shared Pool
De gîte ligt in een gehucht op 5 km van La Tour Blanche-Cercles, midden in het ongerepte platteland van de Périgord Vert. Deze voormalige duiventil is gerenoveerd en heeft een aangenaam terras met uitzicht op de tuin, waar jullie de gedeelde zwembad vinden om optimaal van jullie verblijf te genieten.
Op de eerste verdieping kunnen jullie maaltijden bereiden in de kitchenette met zithoek. De slaapkamer en badkamer bevinden zich op de begane grond. Bedlinnen en handdoeken zijn inbegrepen.
De accommodatie is volledig zelfstandig.
Af en toe is er een hond van de familie aanwezig op het terrein.
- Huisdieren toegestaan betaling 5,00 € per huisdier per nacht
dit vakantiehuis ligt in La Tour-Blanche-Cercles. Bezoek Château de Bourdeilles en Château de Mareuil, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar La Lizonne en Les Jardins du Coq. Centre Culturel de la Visitation en Labyrinthe Végétal zijn ook een bezoek waard. Beleef een natuuravontuur zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes of fietsen. Bekijk onze reisgids voor La Tour-Blanche-Cercles
Beschikt Le Pigeonnier – Charming Cottage for 2 with Shared Pool over een zwembad?
Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Le Pigeonnier – Charming Cottage for 2 with Shared Pool?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Le Pigeonnier – Charming Cottage for 2 with Shared Pool inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Le Pigeonnier – Charming Cottage for 2 with Shared Pool uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Le Pigeonnier – Charming Cottage for 2 with Shared Pool?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in La Tour-Blanche-Cercles ligt op 0,8 km van Parc naturel régional Périgord Limousin en op 15 km afstand van Château de Bourdeilles en Château de Mareuil. Ook La Lizonne en Château de Richemont liggen op 20 km afstand.