Pietra Di Mare Guest House ligt in een landelijke omgeving en vlak bij een treinstation in La Spezia. Reizigers die graag wat cultuur willen opsnuiven, kunnen dat doen bij Museo Tecnico Navale. Als je liever de natuur intrekt, ga dan naar Strand van Lerici en Strand van Vernazza. Ook Piazza Garibaldi en Strand van Levanto zijn zeker een bezoekje waard.Profiteer van het feit dat je dicht bij het water ligt en kies voor een wateravontuur zoals snorkelen of voor een outdooractiviteit zoals bergbeklimmen, rotsklimmen en het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor La Spezia
Pietra Di Mare Guest House bevindt zich dicht bij Museo Tecnico Navale en biedt een dakterras en een tuin. Actieve reizigers kunnen mountainbiken en meegaan op ecotours bij deze accommodatie in een affittacamere. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Een shuttleservice van/naar de luchthaven, snelle uitcheckservice en bagageopslagruimte
Rookvrije accommodatie en meertalig personeel
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel ingericht en hebben voordelen zoals kussenmenu's, bovenop extra's zoals gratis wifi en espressoapparaten.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Verwarming en draagbare ventilators
Badkamers met regendouches en bidets
Kookgerei, borden en bestek, waterkokers en dagelijkse schoonmaak
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Gratis parkeerplaatsen binnen 130 meter van de accommodatie
Parkeerplaatsen op straat beschikbaar
Shuttleservice van/naar de luchthaven (toeslag) op verzoek tussen 08.00 uur en 22.00 uur
Dingen om te doen
Ecotours
Mountainbiken
Wandel- en fietsroutes
Voorzieningen
Bagageopslag
Reisgidsen
Gastendiensten
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Dakterras
In een regionaal park
Picknickplaats
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Geen lift
Trapleuningen
Meer
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Donzen dekbed
Kussenkeuzemenu
Badkamer
Bad of douche
Bidet
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Regendouche
Entertainment
Flatscreen-tv
Eten en drinken
Elektrische waterkoker
Espressoapparaat
Gratis mineraalwater
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Restaurantgidsen
Meer
Draagbare ventilator
Elektrische adapters
Individueel ingericht
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 19.30 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor late check-in tussen 21.00 uur en middernacht
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.30 uur
Contactloos uitchecken
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Om opgehaald te worden, dien je de accommodatie 72 uur voor aankomst te contacteren. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Binnen de 48 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 19.00 uur te arriveren.
Als je met de auto naar de accommodatie komt, dien je op voorhand contact op te nemen met de accommodatie (bv. voor een routebeschrijving)
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Als je een rate plan inclusief ontbijt hebt geboekt, ontvang je ontbijtproducten waarmee je zelf een ontbijt kunt bereiden.
Toegang tot accommodatie
Opgewacht door de eigenaar
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 10 per huisdier, per nacht
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
1 in totaal (tot 15 kg per huisdier)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 15 per nacht.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 2.50 per persoon, per nacht, voor maximaal 5 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 16 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 150 per voertuig (enkele reis, voor maximum 4 personen)
Toeslag voor huisdieren: EUR 10 per huisdier, per nacht
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Toeslag voor late check-in tussen 21.00 uur en middernacht
Laat uitchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Toeslag voor babybed: EUR 15 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om babybedden te reserveren.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat en een rookmelder
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie IT011015B4DBM78T3K
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Pietra Di Mare Guest House Condo La Spezia
Pietra Di Mare Guest House Condo La Spezia
Pietra Di Mare Guest House Condo
TownHouse Pietra Di Mare Guest House La Spezia
La Spezia Pietra Di Mare Guest House TownHouse
TownHouse Pietra Di Mare Guest House
Pietra Di Mare Guest House La Spezia
Pietra Di Mare House La Spezia
Pietra Di Mare Affittacamere
Pietra Di Mare Guest House La Spezia
Pietra Di Mare Guest House Affittacamere
Pietra Di Mare Guest House Affittacamere La Spezia
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Pietra Di Mare Guest House?
Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren met een gewicht van maximum 15 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal). Er geldt een toeslag van EUR 10 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Je kunt in de omgeving gratis parkeren.
Hoe laat kan ik bij Pietra Di Mare Guest House inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 19.30 uur. Laat inchecken kan tussen 21.00 uur en middernacht. Hiervoor wordt wel een toeslag in rekening gebracht.
Tot hoe laat kan ik bij Pietra Di Mare Guest House uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.30 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Biedt Pietra Di Mare Guest House een shuttle naar het vliegveld?
Ja, een shuttleservice van/naar de luchthaven is op verzoek beschikbaar tussen 08.00 uur en 22.00 uur. Er geldt een toeslag van EUR 150 per voertuig.
Waar staat Pietra Di Mare Guest House?
Deze accommodatie in een affittacamere ligt in een regionaal park, op 4,4 km van Piazza Garibaldi en op 4,9 km van Museo Tecnico Navale. Ook Strand van Lerici en Strand van Vernazza liggen op 20 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Pietra Di Mare Guest House
9,6
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
10
Netheid
10
Locatie
10
Personeel en service
9,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 24 van 29 beoordelingen
10 - Uitstekend
24
Gastenscore: 8 - Goed. 4 van 29 beoordelingen
8 - Goed
4
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 29 beoordelingen
6 - Redelijk
1
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 29 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 29 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Pieter
Reisde met familie
20 aug 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Heel goede service
We hebben een heel aangenaam verblijf gehad. Andrea, de uitbater was heel hulpvaardig en verwelkomde ons heel hartelijk. Zeer goede service. De kamer bood een fantastisch uitzicht over de streek.
Pieter
3 nachten verbleven in augustus 2020
10/10 – Uitstekend
Luke
Reisde met een groep
9 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Convenient, clean, and a lot to do in the town.
Luke
3 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Adam
1 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Lovely hidden gem!
This was a great little find outside the main city of La Spezia. This would be difficult to get to if you didn't have a car. Although there is a bus, it only runs a few times a day, and Sunday is limited to two times only. The apartment itself was clean, the bed was made every day, and any food, drinks etc were replenished. The host was amazing, giving lots of valuable information for my trip. I recommend this to anyone lookong to stay outside the city for some peace and quiet, but with close access to La Spezia and the Cinque Terre.
Be warned. There are lots of steps from the car park area to the apartment!
Adam
3 nachten verbleven in september 2025
8/10 – Goed
ricardo
30 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
La habitación está bien, pero muy difícil para llegar, hay que subir escaleras muy empinadas, para personas con alguna dificultad se haría muy engorroso llegar a la habitación, la cama es solo colchón ya muy usado
ricardo
1 nacht verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Kimberly, Farmington
26 sep 2025
Kimberly
3 nachten verbleven in september 2025
6/10 – Redelijk
carolina
17 sep 2025
carolina
2 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Julie
11 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Absolutely beautiful setting, in a quiet town just outside Cinque Terre. The host makes sure you have everything you need and more. Acces to bus, hikes, convenience stores, restaurants. Couldn’t imagine landing anywhere better.
Julie
2 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Alfredo
19 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very good place to stay
Alfredo
4 nachten verbleven in mei 2025
8/10 – Goed
Marc
14 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Perfect place but parking far and difficult acces
Marc
3 nachten verbleven in september 2024
10/10 – Uitstekend
Riel
Reisde met een groep
27 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Andrea was lovely, communicative and gave us great tips for making the most of our stay in Biassa/Cinque Terre. The views are also incredible!
Riel
2 nachten verbleven in juli 2024
10/10 – Uitstekend
Rene
15 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Super hyggeligt med masser af charme. Blev budt velkommen af Andrea, som var meget sød og hjælpsom. Vær opmærksom på at der er masser trapper til stedet - så pak klogt 😀
Rene
2 nachten verbleven in juli 2024
10/10 – Uitstekend
STUART, CORTLAND
Reisde met familie
25 mrt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very nice facility in a beautiful setting. Hosts were a great help and most hospitable. Transportation was somewhat a challenge for us, with some mobility limitations. Thank you, Andreas!!
STUART
1 nacht verbleven in maart 2024
10/10 – Uitstekend
Jorge
25 okt 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
The hotel is an old building like Andrea (the owner) said, built in the early thousands, but it is beautifully updated on the inside. There are a few steps to walk down to the main road, but the roads are pretty and part of the experience. From the main road you can take a bus down to town to catch a train to the villages. Andrea is a great host!
Jorge
2 nachten verbleven in oktober 2023
8/10 – Goed
Herbert
Reisde met familie
5 aug 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Perfekte Ausgangslage für Wanderungen im Nationalpark Cinque Terre
Herbert
7 nachten verbleven in juli 2023
10/10 – Uitstekend
María Luisa Vispo
Reisde met familie
20 jun 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
My son and I had a wonderful stay at Pietra Di Mare guesthouse in Biassa short distant by bus to La Spezia where you can get a train to anywhere around Italy…
The hosts Andrea and Nausicca were incredible welcoming and extremely helpful. Nothing was too much for them and made us feel very special indeed!!!
Lovely, peaceful and relaxing place to come back to after hiking around the 5 villages of Cinque terre and visiting Portovenere and lerici… all breath taking villages which I highly recommend to visit …I would highly recommend Pietra di mare guesthouse to others … a beautiful experience in every way !!! …
Thank you Andrea and Nausicca for all the support and guidance…
María Luisa Vispo
9 nachten verbleven in juni 2023
10/10 – Uitstekend
Annetta
Reisde met huisdieren
20 okt 2022
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Netter Kontakt zum Eigentümer, die Umgebung unglaublich schön. Die Zimmer toll ausgestattet.
Annetta
2 nachten verbleven in oktober 2022
10/10 – Uitstekend
David
Reisde met familie
10 jul 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
David
2 nachten verbleven in juli 2022
10/10 – Uitstekend
Lars
6 jul 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Lars
1 nacht verbleven in juli 2022
10/10 – Uitstekend
Catherine
23 apr 2022
Catherine
4 nachten verbleven in april 2022
10/10 – Uitstekend
Cécilia
4 okt 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Excellent
Andrea est un super hôte attentif et accueillant qui a pris le temps de m'expliquer comment réussir mon court séjour aux 5 terres. Je recommande +++
Cécilia
2 nachten verbleven in september 2021
10/10 – Uitstekend
John
Reisde met partner
22 sep 2021
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The property is in a unique, small, old town. The view from our balcony was fabulous. There's a bus that went by regularly to get down to the ferry to get the Cinque Terra. There's a little bit of walk from the parking area but it's pretty cool.
John
3 nachten verbleven in augustus 2021
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
4 sep 2020
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Es war alles perfekt. Würden jederzeit wiederkommen.
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in augustus 2020
10/10 – Uitstekend
Michela, Legnano
Reisde met huisdieren
14 dec 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Struttura ben tenuta,nuova.Andrea,il proprietario è gentilissimo.Tutto più che perfetto.
Michela
2 nachten verbleven in december 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Reisde met partner
16 sep 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Tutto ben curato ed in ordine. Propietario disponibile e cortese
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in september 2019
10/10 – Uitstekend
Marc&Nadine
Reisde met partner
12 sep 2019
Positief: Netheid, personeel en service
Andrea ist ein herausragender Gastgeber. Seit 2016 betreibt er sein top modern renoviertes Guesthouse in dem Bergdorf Biassa das nach wie vor Gebäude aus dem 16jhrd aufweist. Er ist sehr freundlich, zuvorkommend und hilfsbereit. Alles ist top vorbereitet und wird täglich aufs neue bereit gestellt. Die „Suite Apartments Verfügunen über einen phänomenalen Blick ins Tal auf La Spezia, den man auch aus dem Bett genießen kann. Wir haben direkt einen Tag verlängert, weil das Apartment und die Region so wundervoll ist. Für WAndrea ist ein herausragender Gastgeber. Seit 2016 betreibt er sein top modern renoviertes Guesthouse in dem Bergdorf Biassa das nach wie vor Gebäude aus dem 16jhrd aufweist. Er ist sehr freundlich, zuvorkommend und hilfsbereit. Alles ist top vorbereitet und wird täglich aufs neue bereit gestellt. Die „Suite Apartments Verfügunen über einen phänomenalen Blick ins Tal auf La Spezia, den man auch aus dem Bett genießen kann. Wir haben direkt einen Tag verlängert, weil das Apartment und die Region so wundervoll ist. Für Wanderer der perfekte Ort um ohne große Umwege direkt auf die zahlteichen Pfade durch Cinqe Terre zu gelangen.
Absolut Top Erfahrung! Ciao & Gracie Andrea