Aparthotel
Résidence Les Arolles - La Plagne 1800
Aparthotel aan de piste, met faciliteiten voor langlaufers
Fotogalerie voor Résidence Les Arolles - La Plagne 1800





Aparthotel
Max. aantal: 428 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Résidence Les Arolles - La Plagne 1800
Aparthotel aan de piste, met faciliteiten voor langlaufers
Dit aparthotel beschikt over toegang tot de piste en gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes. Dit aparthotel biedt gratis wifi en een strijkplank/strijkijzer. Er wordt op verzoek een schoonmaakservice aangeboden.
Dit aparthotel heeft 43 kamers met een strijkplank/strijkijzer. In dit aparthotel in La Plagne-Tarentaise is wifi gratis, met een snelheid van 50+ Mbps. Een schoonmaakservice is op verzoek beschikbaar.
Recreatieve voorzieningen van dit aparthotel bestaan onder andere uit toegang tot de piste.
De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Résidence Odalys Front de Neige
Résidence Odalys Front de Neige
- Zwembad
- Bubbelbad
- Keuken
- Huisdiervriendelijk
8.6 van 10, Uitstekend, 60 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- Schadeborg: EUR 300 per verblijf
- Er wordt een stedelijke/lokale toeristenbelasting van 5.50 procent aangerekend
- Schoonmaakkosten: EUR 80 per accommodatie, per verblijf
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
- Toeslag voor huisdieren: EUR 35 per huisdier, per verblijf
- Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
- Schoonmaakkosten: EUR 35 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs en een kredietkaart voor te leggen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om parking ter plaatse te reserveren.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt

474 Rue des Ingénieurs, La Plagne-Tarentaise, Savoie, 73210
In de buurt
Wintersportplaats La Plagne1 min. wandelen - 0.0 km
Wintersportplaats Aime 20001 min. wandelen - 0.0 km
Wintersportplaats Paradiski5 min. wandelen - 0.4 km- Plagne 1800-skilift2 min. wandelen - 0.2 km
- La Plagne-rodelbaan14 min. wandelen - 1.2 km
Lokaal vervoer
- Station Landry - 21 min. rijden
- Grenoble (GNB-Grenoble - Isere) - 133 min. rijden
Restaurants
- Bar La Cheminee3 min. rijden
- Igloo Igloo5 min. rijden
- Chez Marie4 min. rijden
- Croq'Neige3 min. rijden
- La Cantine4 min. wandelen








