Beautiful 2-room apartment with pool and parking, for 4 people
Zeer mooi 2-kamer appartement voor 4 personen, op het oosten (uitzicht op de hellingen) met balkon, 1e verdieping Woonkamer met uitzicht op het balkon: 1 slaapbank voor 2 personen (160 cm) Slaapkamer: 1 tweepersoonsbed (160 cm) Keuken open voor de woonkamer: keramische kookplaat, magnetron, koelkast, vaatwasser Badkamer met douchecabine Aparte WC Televisie Wifi onbeperkt Oppervlak: 40 m² Appartement uitgerust met dekbedden. Nieuw appartement van zeer goede kwaliteit Gratis toegang tot het zwembad van de woning Overdekte parkeerplaats inbegrepen (<2,40m.) Plagne Villages - Residence Front de Neige Residence-nieuw chalet van 5 verdiepingen met lift Overdekt zwembad Skikluizen Overdekte parkeerplaats Aan de voet van de hellingen en op ongeveer 200 meter van winkels en telebus
Plagne Villages - Residence Front de Neige Residence-nieuw chalet van 5 verdiepingen met lift Overdekt zwembad Skikluizen Overdekte parkeerplaats Aan de voet van de hellingen en op ongeveer 200 meter van winkels en telebus Toeristenbelasting ter plaatse te betalen
Accommodatie-voorzieningen
Wintersport
Dicht bij een skigebied
Snowboarden in de buurt
Toegang tot de piste
Zwembad/spa
Gemeenschappelijk zwembad
Internet
Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
Keuken
Afwasmachine
Koelkast
Slaapkamers
Slaapkamer
Badkamer
1 badkamer
Entertainment
Tv
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Rookvrije accommodatie
Uitgelichte locatiekenmerken
In de bergen
Dingen om te doen
Toegang tot skipiste
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
dit appartement ligt in La Plagne-Tarentaise in de bergen. Les Arcs en Skiresort Peisey-Vallandry zijn zeker een bezoekje waard als je graag een activiteit wilt doen. Montchavin-les-Coches Ice Rink en Aquamotion Courchevel zijn ook een bezoek waard. Ontdek wat de buurt allemaal te bieden heeft, zoals snowboarden en skiën. Bekijk onze reisgids voor Macot-la-Plagne
Zijn huisdieren welkom bij Beautiful 2-room apartment with pool and parking, for 4 people?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Beautiful 2-room apartment with pool and parking, for 4 people inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 17.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Beautiful 2-room apartment with pool and parking, for 4 people uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Beautiful 2-room apartment with pool and parking, for 4 people?
Dit appartement in La Plagne-Tarentaise biedt rechtstreeks toegang tot de pistes en ligt in de bergen, op 5 minuten wandelen van Wintersportplaats La Plagne, Wintersportplaats Paradiski en Wintersportplaats Aime 2000. Ook Skilift van La Bergerie en Belle Plagne-skilift liggen op 3 km afstand.