'Llegamos y el chico que estaba allí, nos solucionó un problema que hubo con la habitación, despues de eso, todo correcto.
La habitación que nos tocó, super espaciosa, limpia, olor agradable con balcón, entraba el fresquito todo bien. Lo único el ruido de los exteriores, pero es normal, ya que está al lado del ocio, y por la noche en verano como en todo lado hace un poco de calor, y por el ruido de afuera por la noche no se podía abrir las ventanas ni nada y como no había aire acondicionado, se...
'Hôtel bien situé, près de la plage, des commerces et restaurants. Personnel d'accueil très aimable et serviable. Chambres un peu défraîchies mais en bon état. Petit déjeuner bon et copieux mais peu de produits frais en dehors des fruits.'
'Leuk karakteristiek hotel.
Zonder navigatie heel moeilijk te vinden. Toegang alleen via heel nauwe straatjes met krappe bochten.
Komend vanaf Calle Iglesias links afslaan bij bordje "Hotel Rural" (La raya wordt niet genoemd). Na de brug te zijn gepasseerd is er een afslag vna 270 graden naar rechts met wegwijzer naar "La Raya". Daar eerst doorrijden tot een pleintje om te draaien (de bocht is anders niet te nemen)'
'Deze accommodatie geeft een meerwaarde aan je verblijf. Het personeel is bovendien echt vriendelijk en behulpzaam. De buffetten en het ontbijt zijn goed verzorgd. Het hotel is wel een eindje van centrum, staat echt op een helling maar mits goed te been is de afstand best te doen.'
'uitstekend personeel, zeer rustig gelegen hotel, alles goed onderhouden; minpunten waren de onvoldoende verlichting in de kamer en het ontbreken van wifi in de kamer'
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.
Bespaar gemiddeld 15% op duizenden hotels wanneer je bent aangemeld
Maak tijdens je vakantie in La Orotava zeker tijd voor een bezoek aan Kabelbaan van Teide-vulkaan. Verken prachtige stranden met een wandeling in dit ontspannen gebied.
Word tijdens je vakantie in La Orotava één met de natuur en ontdek het prachtige buitenleven in Teide-vulkaan. Wandel langs prachtige stranden of breng een bezoek aan de spa's in dit knusse gebied.
Word tijdens je vakantie in La Orotava één met de natuur en ontdek het prachtige buitenleven in Teideberg. Wandel langs prachtige stranden of breng een bezoek aan de spa's in dit knusse gebied.
Tijdens je vakantie in La Orotava kun je lekker rondkijken in het winkelgebied van Centro Comercial La Villa. Verken de kust en prachtige stranden in dit ontspannen gebied.
"Ik ga al jaren naar dit hotel vond alles top tot de verbouwing die nu nog steeds bezig is. Personeel is zeer vriendelijk schoomaak Personeel is ook top. Het is een niet rokers hotel geworden. Dat vind ik een min punt. En het eten in de avond. Vond ik totaal niet meer aantrekkelijk zeker ook niet voor de prijs wat ze nu vragen. Vind het echt jammer maar ik moet volgende jaar een andere hotel of appartement gaan zoeken. "
Wat zijn enkele van de beste vakantiewoningen van La Perdoma?
Coral Los Silos - Your Natural Accommodation Choice: ga voor deze vakantiewoning buiten La Perdoma. Het is uitgerust met een terras, gratis wifi en een flatscreentelevisie, ideaal voor een zorgeloos, aangenaam verblijf. De keuken is onder andere voorzien van een koelkast, een kookplaat en een magnetron. Bekijk alle vakantiewoningen in La Perdoma.
Ontvang ik een terugbetaling als ik mijn hotelreservering in La Perdoma wil annuleren?
Ja! De meeste hotelreserveringen zijn volledig restitueerbaar, als je voor de annuleringsdeadline van de accommodatie annuleert. Dit is over het algemeen binnen 24 tot 48 uur voor je geplande aankomst. Als je een reservering hebt geboekt zonder restitutie, is het eventueel nog mogelijk om binnen 24 uur na het boeken te annuleren en een terugbetaling te krijgen. Filter je zoekopdracht op volledig restitueerbaar om flexibele hoteldeals te vinden in La Perdoma.
Wat biedt een verblijf in La Perdoma?
Reizigers zullen meer dan genoeg te zien en te doen hebben in La Perdoma. Er zijn 3311 hotels en andere accommodaties in de omgeving. Lees meer over La Perdoma.
Wat valt er allemaal te beleven tijdens mijn verblijf in La Perdoma?
De warmste maanden zijn gewoonlijk augustus en september, met een gemiddelde temperatuur van 22 °C. De koudste maanden zijn februari en maart, met een gemiddelde temperatuur van 17 °C De gemiddelde jaarlijkse neerslag in La Perdoma is 259 mm.