Geheel appartement·Particuliere eigenaar

new historic center apartment (2) 200 meters from the boardwalk

Fotogalerie voor new historic center apartment (2) 200 meters from the boardwalk

Een terras buiten met tafels en stoelen, een bar met krukken en een uitzicht op de skyline bij zonsondergang.
Een kleine keuken met een centraal kookeiland, barkrukken en een woordenwolk op de muur.
Een modern appartement met een grijze bank, een ronde salontafel en een eethoek met een keuken op de achtergrond.
Een moderne keuken met een roestvrijstalen koelkast, een eethoek met een glazen tafel en gevlochten stoelen, en inspirerende wanddecoratie.
Een moderne slaapkamer met een bed, nachtkastjes, een wandairconditioner en een decoratieve wand met liefdesuitingen in verschillende talen.

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Airconditioning
  • Buitenruimte

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

new historic center apartment (2) 200 meters from the boardwalk

  • nieuw appartement in het centrum met alle voorzieningen die u nodig heeft. kunnen nodig hebben voor een aangenaam verblijf, we zijn in het hart van het historische centrum van onze prachtige stad en op een steenworp afstand van onze prachtige promenade, heel dichtbij vindt u restaurants en bars van alle soorten en wandelen kunt u een rondleiding door de belangrijkste bezienswaardigheden van ons historische centrum, een plek schoon en stil.
    de slootafdeling met een ontspannen binnenpatio waar je met andere mensen kunt wonen en geweldige vrienden kunt maken en een aangename middag kunt doorbrengen in onze comfortabele kamers met kabeltelevisie, internet en airconditioning.
    moedig u aan om een ​​zeer aangenaam verblijf bij ons door te brengen.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit appartement ligt in Zona Comercial, een wijk in La Paz. Verken de plaatselijke natuur bij Strand van El Coromuel en Strand van Balandra. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Guaycura Stadion of Arena La Paz. Bekijk onze reisgids voor La Paz
Meer appartementen in La Paz
Kaart
Zona Central, B.C.S.

In de buurt

  • Een kustpromenade met palmbomen, bankjes, een sculptuur en kleurrijke letters die 'LAPA' op het trottoir vormen.
    Malecon La Paz
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Een plein met sierlijke banken, een klokkentoren en een kerk met twee torens.
    Plaza de la Constitución
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Een prieeltje met versierde balustrades en een trap, uitkijkend over een waterpartij in de schemering.
    Kiosco del Malécon
    5 min. wandelen - 0.5 km
  • Een historische kerk met twee torens, een brede centrale deuropening en een klok.
    Kathedraal van Nuestra Señora del Pilar
    5 min. wandelen - 0.5 km
  • Een rustige haven met verschillende boten, waaronder een rode en witte boot genaamd LAPAZ, B.C.S., en een blauwe boot met een zonnescherm. Op de achtergrond zijn gebouwen en bergen te zien.
    Marina Cortez
    16 min. wandelen - 1.4 km

Lokaal vervoer

  • La Paz, Baja California Sur (LAP-Internationale luchthaven Manuel Marquez de Leon) - 19 min. rijden

Restaurants

  • Giulietta E Romeo
    3 min. wandelen
  • Central
    4 min. wandelen
  • Anzuelo Cocina del Mar
    2 min. wandelen
  • Baja Wings
    2 min. wandelen
  • Tacos Toño
    1 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij new historic center apartment (2) 200 meters from the boardwalk?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij new historic center apartment (2) 200 meters from the boardwalk inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij new historic center apartment (2) 200 meters from the boardwalk uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat new historic center apartment (2) 200 meters from the boardwalk?

Dit appartement ligt in Zona Comercial, op 5 minuten wandelen van Plaza de la Constitución en Malecon La Paz. Ook Baja California Sur Kunstmuseum en Kiosco del Malécon liggen op 5 minuten wandelen.

Beoordelingen

Beoordelingen over new historic center apartment (2) 200 meters from the boardwalk

10

Uitzonderlijk

10

Netheid

10

Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 2 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 2 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Fantastic place to stay

The place is in a great location close to the beach close to the nightlife Very clean Rafael, the host was extremely helpful
4 nachten verbleven in februari 2023
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie en accuraatheid advertentie
7 nachten verbleven in maart 2026