Gehele woning·Particuliere eigenaar
Casa Divina reserva desde una habitación y te incluye todas las áreas de la casa
Fotogalerie voor Casa Divina reserva desde una habitación y te incluye todas las áreas de la casa





Gehele woning
4 slaapkamers3 badkamers900 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Araiza Palmira Hotel
Araiza Palmira Hotel
- Zwembad
- Kinderzwembad
- Parking inbegrepen
- Gratis wifi
8.0 van 10, Zeer goed, 1.002 beoordelingen
De prijs is € 131
inclusief belastingen en toeslagen
25 feb - 26 feb
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Langdurige huurders welkom.
Seniorengemeenschap.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Over deze buurt
La Paz, BCS
In de buurt
Serpentarium van La Paz5 min. wandelen - 0.5 km
Santuario de la Virgen de Guadalupe3 min. rijden - 3.1 km
Malecon La Paz3 min. rijden - 3.1 km
Marina Cortez3 min. rijden - 3.5 km- Hospital General ISSSTE La Paz7 min. wandelen - 0.6 km
Lokaal vervoer
- La Paz, Baja California Sur (LAP-Internationale luchthaven Manuel Marquez de Leon) - 13 min. rijden
Restaurants
- Pizza Hut12 min. wandelen
- Carnitas Don Abraham11 min. wandelen
- Sushi Zone12 min. wandelen
- Jiro Sushi14 min. wandelen
- Panda Restaurant14 min. wandelen








