Geheel appartement

Vacation Apartment 'Oasis Del Paraiso' with Mountain View, Wi-Fi and Air Conditioning

Fotogalerie voor Vacation Apartment 'Oasis Del Paraiso' with Mountain View, Wi-Fi and Air Conditioning

Zwembad met weerspiegeling van palmbomen en witte gebouwen.
Een ruime lobby met een hoge plafond, meerdere deuren en een brandblusser.
Een moderne woonkamer met een bank, een klein rond tafeltje, een televisie en uitzicht op palmbomen door een raam.
Een moderne woonkamer met een glazen eettafel, comfortabele stoelen, een bank, een televisie en een schilderij aan de muur.
Een slaapkamer met een bed, nachtkastjes, een kroonluchter, een raam met gordijnen en een lijst met een afbeelding aan de muur.

Beoordelingen

8,6 op 10 –
Voortreffelijk

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Airconditioning
  • Parking beschikbaar

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Vacation Apartment 'Oasis Del Paraiso' with Mountain View, Wi-Fi and Air Conditioning

  • Gelegen in Corralejo, Fuerteventura, biedt dit 54 m² grote appartement plaats aan maximaal 4 gasten en is het ideaal voor een ontspannen vakantie met uw dierbaren. Het appartement beschikt over een slaapkamer met een tweepersoonsbed en een woonkamer met een slaapbank voor twee extra gasten, voorzien van een extra matras-topper voor extra comfort. U heeft toegang tot een privé, volledig uitgeruste keuken met kookplaat, magnetron, grote airfryer, koel-vriescombinatie en wasmachine. Het appartement biedt uitzicht op de bergen en is voorzien van airconditioning, een smart-tv met video on demand en Wi-Fi geschikt voor videogesprekken. Op uw privébalkon geniet u de hele dag van zon en een fijne plek om 's avonds te ontspannen. Strandlakens zijn aanwezig voor uw gemak.



    Buiten vindt u het gedeelde, omheinde zwembadgedeelte met drie zwembaden en een kinderbad met glijbanen, het hele jaar door beschikbaar met verwarmde baden. Er is een poolbar waar u kunt genieten van drankjes en snacks in de zon, evenals volleybal- en tennisbanen. Een gedeeld speelterrein en buitendouche maken de buitenvoorzieningen compleet.



    Gratis parkeren is mogelijk op het terrein en in de straat. Openbaar vervoer ligt op ongeveer 300 meter afstand, zodat u het prachtige eiland Fuerteventura gemakkelijk kunt verkennen. Huisdieren en roken zijn niet toegestaan, en evenementen zijn niet toegestaan op het terrein.



    U bent slechts 5 minuten lopen van het waterpark, midgetgolf en kinderspeelplaats. Ontdek de indrukwekkende witte zandstranden en turquoise wateren van Grande Playa Dunas en Corralejo Viejo, evenals het charmante oude en nieuwe centrum van Corralejo met mooie restaurants. Winkelcentra zijn dichtbij en in de omgeving kunt u surfen, zeilen en diverse watersporten beoefenen.



    Luchthavenshuttle en schoonmaakdienst zijn beschikbaar tegen een toeslag.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit appartement ligt in La Oliva. Geniet van de prachtige natuur bij Playa de Corralejo en Playa Waikiki. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Acua Water Park en Kruiseiland. AquaLava Waterpark en Wolf Patton Labyrinth zijn ook een bezoek waard. Ontdek al het moois wat de regio te bieden heeft tijdens activiteiten zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes en fietsen. Bekijk onze reisgids voor Corralejo
Meer appartementen in Corralejo
Kaart
Corralejo

In de buurt

  • Een groot standbeeld van een personage in een blauw-zilveren pak met oranje haar, voor een gebouw met een rood dak en blauwe deuren.
    Acua Water Park
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • Een stel zit op een bankje in een park, met palmbomen en een winkelcentrum op de achtergrond.
    Centro Comercial El Campanario
    7 min. wandelen - 0.6 km
  • Een strand met helder turquoise water, zachte golven en een berg in de verte.
    Playa Waikiki
    10 min. wandelen - 0.9 km
  • Een strand met opgestelde surfplanken en mensen die op de achtergrond surfen.
    Playa Real
    13 min. wandelen - 1.2 km
  • La Galera
    12 min. wandelen - 1.0 km

Lokaal vervoer

  • Puerto del Rosario (FUE-Fuerteventura) - 33 min. rijden

Restaurants

  • Cafe Bar Habana
    6 min. wandelen
  • Burger King
    6 min. wandelen
  • Spring Court
    8 min. wandelen
  • soho palmera
    5 min. wandelen
  • Semiramis
    9 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Beschikt Vacation Apartment 'Oasis Del Paraiso' with Mountain View, Wi-Fi and Air Conditioning over een zwembad?

Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Vacation Apartment 'Oasis Del Paraiso' with Mountain View, Wi-Fi and Air Conditioning?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Vacation Apartment 'Oasis Del Paraiso' with Mountain View, Wi-Fi and Air Conditioning inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 14.30 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Vacation Apartment 'Oasis Del Paraiso' with Mountain View, Wi-Fi and Air Conditioning uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.30 uur uit te checken.

Waar staat Vacation Apartment 'Oasis Del Paraiso' with Mountain View, Wi-Fi and Air Conditioning?

Dit appartement in La Oliva ligt op 0,7 km van Centro Comercial El Campanario en op 4 km van Playa de Corralejo. Ook Acua Water Park en La Galera liggen op een kwartiertje wandelen.

Beoordelingen

8,6

Uitstekend