Gehele woning

Holiday Home 'Casa Rural Villa Gordito' with Private Pool, Wi-Fi and Air Conditioning

Fotogalerie voor Holiday Home 'Casa Rural Villa Gordito' with Private Pool, Wi-Fi and Air Conditioning

Een zwembad met helder water, een blauwe handdoek, een hoed en twee glazen met citroenpartjes.
Een hotelkamer met drie bedden, een houten hoofdbord, een kleine badkamer en een ronde spiegel.
Een moderne keuken met een groot raam, een ingebouwde vaatwasser en een centraal kookeiland met krukken.
Een moderne keuken met een centraal eiland, barstoelen en een eethoek met televisie en open haard.
Een moderne hotelkamer met een groot bed, een houten hoofdbord, een nachtkastje met een lamp en een schilderij aan de muur.

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
De huidige prijs is € 561
inclusief belastingen en toeslagen
2 nov - 3 nov

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Holiday Home 'Casa Rural Villa Gordito' with Private Pool, Wi-Fi and Air Conditioning

  • Vakantiehuis "Casa Rural Villa Gordito" in Lantejuela biedt alles voor een comfortabel verblijf. De woning van 130 m² heeft een woonkamer, een volledig uitgeruste keuken met vaatwasser, 2 slaapkamers en 3 badkamers en biedt plaats aan maximaal 6 personen. Er zijn wifi, tv, airconditioning, een wasmachine, een tafeltennistafel, een babybedje en een kinderstoel.



    Dit vakantiehuis heeft een omheind zwembad, een tuin, een overdekt terras en een barbecue: ideaal om te ontspannen en buiten te eten.



    Lantejuela wordt omringd door de belangrijkste baroksteden van het platteland rond Sevilla, zoals Osuna, Marchena, Écija en Estepa. De stad staat bekend om haar rijke vogelleven.



    Er zijn 2 parkeerplaatsen op het terrein en gratis parkeerplaatsen op straat.

    Maximaal 2 huisdieren zijn toegestaan.

    Roken en feesten zijn niet toegestaan.

    Flexibel in- en uitchecken is mogelijk in overleg.

    De toegang en het interieur van de woning zijn drempelvrij.

    Strand- en zwembadhanddoeken zijn aanwezig.

    Er is parkeergelegenheid voor motoren en fietsen.

    Dit vakantiehuis heeft stroom- en waterbesparende voorzieningen.



    Houd er rekening mee dat tijdens jullie verblijf overheidsregels voor watergebruik kunnen gelden die invloed hebben op het gebruik van het zwembad, het besproeien van de tuin of het gebruik van kraanwater.



    Vroeg inchecken en laat uitchecken zijn mogelijk tegen een toeslag. Aankomst na 21.00 uur en vertrek vóór 7.00 uur moeten vooraf worden gemeld en kunnen tegen een toeslag plaatsvinden.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in La Lantejuela. Bezoek culturele hoogtepunten Museo de Osuna en Monasterio de la Encarnación. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Palacio Marqués de la Gomera en Cilla van het Collegiale Kapittel. Beleef een natuuravontuur zoals wandelen of fietsen. Bekijk onze reisgids voor La Lantejuela
Meer vakantiehuizen in La Lantejuela
Kaart
Lantejuela

In de buurt

  • Een verlichte architecturale constructie met bogen en zuilen, een klokkentoren en een heldere lucht.
    Plaza de España
    36 min. rijden - 42.5 km
  • Laguna del Gobierno
    2 min. rijden - 1.5 km
  • Palacio Marqués de la Gomera
    14 min. rijden - 18.7 km
  • Archeologisch terrein El Coto las Canteras
    15 min. rijden - 19.8 km
  • Coto de las Canteras
    15 min. rijden - 19.8 km

Lokaal vervoer

  • Station Osuna - 17 min. rijden

Restaurants

  • Peña Flamenca "Jehová Sierra" de Lantejuela
    6 min. wandelen
  • Bar Poligono
    2 min. wandelen
  • Café Bar Vinilo
    12 min. wandelen
  • Bar Alain
    12 min. wandelen
  • La Bodega Pa Come
    6 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Beschikt Holiday Home 'Casa Rural Villa Gordito' with Private Pool, Wi-Fi and Air Conditioning over een zwembad?

Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.

Hoeveel kost een verblijf bij Holiday Home 'Casa Rural Villa Gordito' with Private Pool, Wi-Fi and Air Conditioning?

Vandaag, 26 okt. 2026, kost een verblijf bij Holiday Home 'Casa Rural Villa Gordito' with Private Pool, Wi-Fi and Air Conditioning van één nacht voor twee volwassenen op 2 nov. 2026 min. € 561, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Zijn huisdieren welkom bij Holiday Home 'Casa Rural Villa Gordito' with Private Pool, Wi-Fi and Air Conditioning?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Holiday Home 'Casa Rural Villa Gordito' with Private Pool, Wi-Fi and Air Conditioning inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Holiday Home 'Casa Rural Villa Gordito' with Private Pool, Wi-Fi and Air Conditioning uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Holiday Home 'Casa Rural Villa Gordito' with Private Pool, Wi-Fi and Air Conditioning?

Dit vakantiehuis gezinsvriendelijke dit vakantiehuis ligt in La Lantejuela, op 1,6 km van Laguna del Gobierno en op 20 km afstand van Museo de Osuna en Monasterio de la Encarnación. Ook Palacio Marqués de la Gomera en Cilla van het Collegiale Kapittel liggen op 20 km afstand.