Gehele woning
La petite Brière all-inclusive Wi-Fi parking summer pool
Fotogalerie voor La petite Brière all-inclusive Wi-Fi parking summer pool





Populaire voorzieningen
- Zwembad
- Keuken
- Wasmachine
- Airconditioning
- Buitenruimte
- Parking beschikbaar
€ 126
De huidige prijs is € 126inclusief belastingen en toeslagen
31 okt - 1 nov
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
La petite Brière all-inclusive Wi-Fi parking summer pool
- Charmant vrijstaand vakantiehuis op een rustige plek (woning van de eigenaren vlakbij), midden in het regionale natuurpark Brière, op 5,5 km van een sterrenrestaurant, 8 km van een golfbaan, 16 km van het strand, 18 km van La Baule en Guérande en 47 km van Vannes.
Privéparkeerplaats op het terrein.
Terras op het zuidwesten en een niet-omheinde privétuin van 1.000 m², met een gedeeld, overdekt en verwarmd zwembad (8 x 4 m, geopend van begin april tot eind september).
Begane grond: volledig uitgeruste open keuken aan de woon-/eetkamer (hoogwaardige slaapbank van 140 x 190 cm) en apart toilet.
Verdieping: 1 slaapkamer (bed van 160 x 200 cm) en badkamer met douche en toilet.
Inbegrepen voorzieningen: wifi, babybedje en kinderstoel, airconditioning in de zomer.
Inbegrepen: beddengoed (bedden opgemaakt bij aankomst), handdoeken, eindschoonmaak (behalve afwas en afval), verwarming en koeling via een luchtwarmtepomp, elektriciteit, huishoudelijke verbruiksartikelen en smaakmakers voor het koken.
De fietsen van het vakantiehuis zijn te huur tegen een toeslag. De Brière is heerlijk om te fietsen.
1 elektrische uniseks stadsfiets.
1 mountainbike.
Jullie kunnen elektrische voertuigen uitsluitend via een gewoon stopcontact opladen (tegen een toeslag, ter plaatse te betalen).
We verwelkomen jullie graag!
Buitenzwembad: 8 × 4 m. Open van 10 april tot en met 30 september.
Over deze buurt
La Chapelle-des-Marais
In de buurt
Plage de la Baule38 min. rijden - 37.3 km- Château de Ranrouët13 min. rijden - 11.0 km
- Domaine de la Bretesche17 min. rijden - 14.1 km
- Monkey Forest22 min. rijden - 20.5 km
- Dorp Kerhinet23 min. rijden - 20.8 km
Restaurants
- Le Gaëlic's12 min. rijden
- Subway5 min. rijden
- Le Montaigu13 min. rijden
- Atlantic Food6 min. rijden
- La Loge Brièrone27 min. rijden