Le Nuage ligt in La Bussière. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Closiersmeer en Centre Aquatique de Belleville-sur-Loire. Daarnaast kun je ook Musée des Deux Marines et du Pont-Canal en Château-Musée de Gien bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Arboretum National des Barres en Faïencerie de Gien zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor La Bussière
95 bis, rue de Briare, La Bussiere, Loiret, 45230
In de buurt
Middeleeuwse bouwplaats Guédelon
50 min. rijden - 69.4 km
Château des Pecheurs
20 min. wandelen - 1.7 km
Pont-canal de Briare
11 min. rijden - 15.6 km
Château de Saint-Fargeau
36 min. rijden - 52.6 km
Maison de Colette
48 min. rijden - 66.4 km
Lokaal vervoer
Station Briare - 10 min. rijden
Luchthaven Orly (ORY) - 88 min. rijden
Restaurants
L'escapade
12 min. rijden
La Marmite
12 min. rijden
Stellenbosch
10 min. rijden
McDonald's
10 min. rijden
le phenix bar brasserie
12 min. rijden
Over deze accommodatie
Le Nuage
Hoogtepunten van de accommodatie
Overweeg een verblijf bij Le Nuage en geniet van een terras, een koffiebar/café en een tuin. Trakteer jezelf op een massage bij het wellnesscentrum ter plaatse. Bij Le Nuage, het restaurant ter plaatse, kun je terecht voor Franse gerechten en een kindermenu. Naast een spelletjesruimte en een bibliotheek, hebben gasten ook toegang tot gratis wifi in de kamer.
Andere voordelen zijn:
Gratis parkeerplaatsen
Een ontbijtbuffet (toeslag), een vergaderruimte en bagageopslagruimte
Een feestzaal, rookvrije accommodatie en een pool- of biljarttafel
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Le Nuage hebben leuke bijkomstigheden zoals airconditioning, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en geluiddichte muren.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Badkamers met badkuipen of douches en gratis toiletartikelen
Flatscreentelevisies van 32 inch met satellietzenders
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar
Eten en drinken
Ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 07.00 uur tot 09.00 uur op werkdagen en van 08.00 uur tot 10.00 uur in het weekend: EUR 10,50 per persoon
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Een restaurant
Restaurants ter plaatse
Le Nuage
Dingen om te doen
Bibliotheek
Biljart/pooltafel
Bubbelbad
Sauna
Spelletjesruimte
Sportschool
Stoombad
Volledig uitgeruste spa
Gezinsvriendelijk
Geluiddichte kamers
Spelletjesruimte
Wasserij
Voorzieningen
Bagageopslag
Receptie met beperkte openingsuren
Wasserij
Gastendiensten
Schoonmaakservice (dagelijks)
Turndownservice
Zakelijke diensten
Vergaderruimte
Buiten
Terras
Tuin
Volledig uitgeruste spa
Bubbelbad
Massage
Sauna
Stoombad
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Geen lift
Handgreep in de douche
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijk restaurant
Rolstoeltoegankelijke openbare wasruimte
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Meer
Feestruimte
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Bad of douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Flatscreen-tv van 32 inch met satellietzenders
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Elektrische waterkoker
Gratis mineraalwater
Koffiezetapparaat/waterkoker
Meer
Airconditioning
Bureau
Geluiddichte kamers
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 07.00 uur tot 20.30 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 18.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 10 per huisdier, per nacht
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 0.88 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 18 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 10.50 per persoon
Toeslag voor huisdieren: EUR 10 per huisdier, per nacht
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Nationale beoordeling
ATOUT France, het Franse Bureau voor Toerisme, heeft aan deze accommodatie een officiële sterrenclassificatie toegekend.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Le Nuage?
Ja, honden en katten zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 10 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost een verblijf bij Le Nuage?
Vandaag, 15 mei 2026, kost een verblijf bij Le Nuage van één nacht voor twee volwassenen op 21 mei 2026 min. € 85, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Le Nuage inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Le Nuage uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Le Nuage?
Dit wellness hotel in La Bussière ligt op 1,5 km van Château des Pecheurs en op 15 km afstand van Musée des Deux Marines et du Pont-Canal en Arboretum National des Barres. Ook Château de Gien en Pont-canal de Briare liggen op 15 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Le Nuage
8,0
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,6
Netheid
8,0
Locatie
8,4
Personeel en service
8,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 18 van 60 beoordelingen
10 - Uitstekend
18
Gastenscore: 8 - Goed. 30 van 60 beoordelingen
8 - Goed
30
Gastenscore: 6 - Redelijk. 7 van 60 beoordelingen
6 - Redelijk
7
Gastenscore: 4 - Matig. 4 van 60 beoordelingen
4 - Matig
4
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 60 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
Beoordelingen
Geverifieerd
6/10 – Matig
alain
13 feb 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
J'ai réservé cet hôtel pour la salle fitness qu'il propose, mais l'accès est payant et je n'avais pas cette information
alain
2 nachten verbleven in februari 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
sylvie
13 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Endroit calme, belles chambres, avec un petit jardin derrière la chambre et deux chaises et une table.
L'accueil a été accueillant.
sylvie
1 nacht verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
dominique
6 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Sans chichi ,pratique
dominique
1 nacht verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
sebastien
9 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Bon séjour
Tres bon séjour, accueil sympathique, chambre très propre, parking devant l'hôtel facile pour se garer
sebastien
1 nacht verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Ilona
25 jul 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Très bien
Nous avons séjourné dans cet établissement lors d'un mariage dans la région.
L'acceuil est très sympathique.
La chambre est de taille correcte, propre et bien équipée et très calme et avec climatisation. La literie est bonne. Petite terrasse à l'arrière avec une table et 2 chaises.
Nous avons pris le petit-dejeuner à l'ombre sur la terrasse. Pain frais, viennoiseries, cake, céréales, fromage, jambon, confiture maison, tout le monde a trouvé son bonheur.
Ilona
1 nacht verbleven in juli 2022
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
David
2 mei 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
De passage, bonne étape.
Séjour pour affaires. Le confort simple des chambres et la qualité du restaurant « fait maison » font de cet hôtel au calme une étape reposante et agréable. Service excellent
David
4 nachten verbleven in april 2021
Geverifieerd
8/10 – Goed
Alexandra
20 sep 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Accueil et sejour agréable chambre spacieuse et renovee
Salle de bains tres vieille des années 70 pas a la hauteur de la chambre et surtout du prix les petites attentions eau masque échantillons attenuent un peu la salle de bains
Alexandra
1 nacht verbleven in september 2020
Geverifieerd
6/10 – Matig
CATHERINE
30 jul 2020
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Endroit calme, grande chambre avec un coin jardin (1 table ronde et 2 chaises de jardin). Facilité de parking. Excellents cannelés au petit déjeuner, mais la tenue vestimentaire de l'employé laissait à désirer pour un hotel 3 étoiles. C'était plutôt du style camping bas de gamme...
CATHERINE
1 nacht verbleven in juli 2020
Geverifieerd
8/10 – Goed
David
11 aug 2019
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Bon hôtel au calme
Très bon rapport qualité prix pour cet établissement situé au calme. Joli SPA et bonne table complètent des chambres simples mais confortables.
David
4 nachten verbleven in augustus 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Roger
5 jun 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Nice and friendly hotel
We have stayed here several times now, as a stopover on our way to the south of France. The rooms are clean and comfortable, and the service has always been excellent.
The meal we had for €17 was very good and excellent value for money.
There are also plenty of walks to take with our dog.
Good value and recommended.
Roger
1 nacht verbleven in mei 2019
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
3 jun 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Hotel très propre : une petite mise à niveau de la salle de bais serait à prévoir
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in mei 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Cathy
28 apr 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Hôtel agréable avec personnels sympathiques
Bon séjour dans le Loiret
Cathy
1 nacht verbleven in april 2019
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Jérôme
29 nov 2018
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Chambre froide, salle de bain médiocre
Jérôme
1 nacht verbleven in november 2018
Geverifieerd
8/10 – Goed
David
24 okt 2018
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Hôtel très bien équipé au calme
Petit hôtel au calme, très bien équipé. Le SPA est très agréable, dommage qu'il ferme à 19h00... Le personnel de la réception, comme du restaurant est très sympathique et attentionné. Rapport qualité prix très bon sur la soirée étape pour un confort correct.
David
1 nacht verbleven in oktober 2018
Geverifieerd
8/10 – Goed
Roger
22 okt 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Le Nuage
We use the hotel as a stopover on our trip to Toulouse. It’s clean, the service is good and very friendly with English spoken if necessary. There is a 3 course meal at night for 17 euros which has a choice of two for each course.
It was good home cooking.
We found some items in the bathroom were a little tired but nothing too much.
There is a chateau in walking distance which is worth a visit.
We would recommend it.
Roger
1 nacht verbleven in oktober 2018
Geverifieerd
8/10 – Goed
WALTER
8 jun 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Hôtel confortable avec restaurant
Très bon accueil, chambre situées au calme, nous avons apprécié la possibilité de dîner le soir ( 2 menus au choix ) le tout à un bon rapport qualité prix.
WALTER
1 nacht verbleven in juni 2018
Geverifieerd
8/10 – Goed
Luc
8 mrt 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Hôtel bien entretenu et confortable. service très correct
Luc
1 nacht verbleven in maart 2018
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Geverifieerde reiziger
22 jun 2017
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten, comfort kamer
3 étoiles non méritées
Je ne comprends pas les 3 étoiles
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in juni 2017
Geverifieerd
8/10 – Goed
Julien
2 feb 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Accueil parfait et état général de l'hôtel parfait
Un mini bémol : le bruit du chauffage.
Julien
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
marie claire
5 dec 2016
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Cours séjour d'une nuit sur notre route très pratique. Accueil chaleureux. Rien a dire
marie claire
Geverifieerd
8/10 – Goed
Anthony
28 nov 2016
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Hôtel confortable
Chambre bien décorée et agréable, mais salle de bain assez spartiate. Le diner est à prendre très tôt (19h30-20h00), sous peine de ne plus rien avoir du menu (assez improbable...). Bonne cuisine cela dit. Etat général satisfaisant.
Anthony
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
debuyserie
25 nov 2016
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
accueil chaleureux, petit déjeuner extra!
debuyserie
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
5 jun 2016
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
une escale au bord de la nature
l'hôtel est perdu dans la campagne, cela doit être formidable par beau temps,
la première impression en arrivant est un peu déroutante car l'entretien de l'établissement laisse à désirer.
ceci dit l'accueil est chaleureux et la chambre était très bien, vaste, confortable, propre.
comme le reste l'entretien est un peu juste mais j'y ai passé une très bonne nuit.
le petit déjeuner était très bien, le service efficace.
personnellement je trouve que c'est un peu cher pour la localisation mais il est néanmoins à conseiller.
Geverifieerde reiziger
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
27 apr 2016
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Un séjour parfait! L'accueil est irréprochable, le diner et petit déjeuner sont très correct.
La chambre est spacieuse.
J'y retournerai sans problème. A conseiller
Geverifieerde reiziger
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
28 jan 2016
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer