Gehele woning

Holiday Home “L'Olivier” with Shared Pool, Wi-Fi & Air Conditioning

Fotogalerie voor Holiday Home “L'Olivier” with Shared Pool, Wi-Fi & Air Conditioning

Een zwembad met zonnescherm, omringd door potplanten en een terras met tuinmeubilair.
Een slaapkamer met een bed, een spiegel, een wandlamp en een wanddecoratie met een waterval.
Een verzorgde tuin met kunstgras, twee lounge stoelen, een boom en een gebouw met blauw dak op de achtergrond.
Een eethoek met een tafel, stoelen, een bank en een kast met keukengerei.
Een ruime kamer met een eettafel, stoelen, een bank en een boekenplank.

Beoordelingen

8,0 op 10 –
Zeer goed

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
De huidige prijs is € 516
inclusief belastingen en toeslagen
8 nov - 9 nov

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Holiday Home “L'Olivier” with Shared Pool, Wi-Fi & Air Conditioning

  • Gelegen in L'Isle-sur-la-Sorgue biedt dit vakantiehuis van 50 m² comfortabel plaats aan 4 personen. Jullie beschikken over een slaapkamer, een woon-/zitkamer en een badkamer. In de volledig uitgeruste privékeuken bereiden jullie eenvoudig maaltijden. Tot de voorzieningen behoren wifi, airconditioning, een privé-tv en een wasmachine. Gezinnen met kinderen waarderen het privé-kinderbedje en de kinderstoel.



    Geniet van de privé tuin en het onoverdekte terras, perfect om buiten te ontspannen. De complete buitenkeuken en privébarbecue staan klaar om buiten te koken, en er is een buitendouche om af te koelen. Het gedeelde buitenzwembad is ideaal voor ontspanning.



    Voor jullie gemak is er een parkeerplaats op het terrein. Huisdieren zijn welkom tijdens jullie verblijf. Let op: feesten zijn niet toegestaan op het terrein. Een tennisbaan ligt op 15 minuten lopen van de accommodatie.

    - Huisdieren toegestaan betaling 50,00 € per huisdier

    - Elektriciteit betaling 8,00 € per nacht

    Buitenzwembad: 8 × 4 m, 2 m diep. Open van 1 mei tot en met 15 oktober.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in L'Isle-sur-la-Sorgue. Verken de plaatselijke natuur bij Parc naturel régional du Luberon en Luberon. Nestor de Bever en Le Circuit des Fontaines zijn ook een bezoek waard. Ontdek al het moois wat de regio te bieden heeft tijdens activiteiten zoals wandelen en fietsen. Bekijk onze reisgids voor L'Isle-sur-la-Sorgue
Meer vakantiehuizen in L'Isle-sur-la-Sorgue
Kaart
L'Isle-sur-la-Sorgue

In de buurt

  • Een historische stad gebouwd op een heuvel, met stenen gebouwen en weelderige begroeiing.
    Parc naturel régional du Luberon
    3 min. rijden - 2.8 km
  • Le Partage des Eaux
    9 min. wandelen - 0.8 km
  • La Filaventure
    6 min. rijden - 2.8 km
  • Provence Golf
    12 min. rijden - 3.8 km
  • Parc Spirou Provence
    29 min. rijden - 23.3 km

Lokaal vervoer

  • Station L'Isle-sur-la-Sorgue Fontaine-de-Vaucluse - 9 min. rijden
  • Avignon (AVN-Caumont) - 26 min. rijden

Restaurants

  • L'atelier Terre & Mer
    6 min. rijden
  • Au Chineur
    3 min. rijden
  • La Maison Jouvaud
    20 min. wandelen
  • Grand café de la Sorgue
    3 min. rijden
  • Le Bellevue
    19 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Beschikt Holiday Home “L'Olivier” with Shared Pool, Wi-Fi & Air Conditioning over een zwembad?

Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.

Hoeveel kost een verblijf bij Holiday Home “L'Olivier” with Shared Pool, Wi-Fi & Air Conditioning?

Vandaag, 7 nov. 2026, kost een verblijf bij Holiday Home “L'Olivier” with Shared Pool, Wi-Fi & Air Conditioning van één nacht voor twee volwassenen op 8 nov. 2026 min. € 516, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Zijn huisdieren welkom bij Holiday Home “L'Olivier” with Shared Pool, Wi-Fi & Air Conditioning?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Holiday Home “L'Olivier” with Shared Pool, Wi-Fi & Air Conditioning inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Holiday Home “L'Olivier” with Shared Pool, Wi-Fi & Air Conditioning uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Holiday Home “L'Olivier” with Shared Pool, Wi-Fi & Air Conditioning?

Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in L'Isle-sur-la-Sorgue ligt op 3 km afstand van Le Partage des Eaux, La Filaventure en Provence Golf. Ook Parc naturel régional du Luberon en Domaine Tourbillon liggen op 5 km afstand. Station L'Isle-sur-la-Sorgue Fontaine-de-Vaucluse ligt op 29 minuten wandelen.

Beoordelingen

Beoordelingen over Holiday Home “L'Olivier” with Shared Pool, Wi-Fi & Air Conditioning

8,0

Zeer goed

Gastenscore: 10 - Uitstekend. 0 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 2 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 2 beoordelingen

Beoordelingen

Van een partnersite

8/10 – Goed

Très bien accueillis par les propriétaires. Logement agréable, espaces extérieurs biens conçus et tr

Pros: Très bien accueillis par les propriétaires. Logement agréable, espaces extérieurs biens conçus et très bien entretenus. Nage à contre-courant appréciée ! Nous recommandons.
Van een partnersite

8/10 – Goed

Nous avons passé une très belle semaine, possibilité d'aller dans le centre à pieds, bel espace exté

Pros: Nous avons passé une très belle semaine, possibilité d'aller dans le centre à pieds, bel espace extérieur avec plancha et piscine, logement bien équipé. Dommage que la piscine était encore un peu fraîche...